X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Hej wpisuję się na 07.03 :) Startujemy z 3 inseminacją :)
    Poza tym w tym cyklu zmieniam diete na bg i wracam na siłownie po 3 miesiacach przerwy. Mam jakieś 5 kg do zrzucenia. I będę piła zioła ojca Sroki.
    I będę miała w tym cyklu nadzieję! Mam dość sporo na głowie. Praca, dom, ślub, przepi mieszkania. Więc mam nadzieję że nie będę za dużo o tym myśleć :)
    Lady E widzę w opisie, że masz polipowate endometrium. Miałaś coś z tym robione?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 8 lutego 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też pije sroke :) i po @ donga :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co paradoks lutego najkrótszy miesiąc roku a najbardziej sie ciągnie :p

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie dzisiaj glowa boli. Chyba sie wykoncze...

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 8 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Lady E widzę w opisie, że masz polipowate endometrium. Miałaś coś z tym robione?
    W grudniu miałam łyżeczkowanie diagnostyczne endometrium.

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 lutego 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jak tam czwartkowy poranek? Ja dopiero wstalam ;) jutro ostatni dzien zwolnienia i od poniedziałku znow praca.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Witam, jak tam czwartkowy poranek? Ja dopiero wstalam ;) jutro ostatni dzien zwolnienia i od poniedziałku znow praca.

    Witaj w klubie :p ja jeszcze leze :D

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 lutego 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzy mi sie taaakieee długie zwolnienie, urlop czy cos w tym stylu ;)
    U mnie zaczyna sie prostowac sytuacja, rozmawialam wczoraj z ginem kazal przyjechac mi we wtorek i zobaczymy jak tam moje jajka. Sluz w tym cyklu tez mnie zaskakuje, bo jest 8dc i jest calkiem spoko, czasem w 15 dc takiego nie mialam ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Marzy mi sie taaakieee długie zwolnienie, urlop czy cos w tym stylu ;)
    U mnie zaczyna sie prostowac sytuacja, rozmawialam wczoraj z ginem kazal przyjechac mi we wtorek i zobaczymy jak tam moje jajka. Sluz w tym cyklu tez mnie zaskakuje, bo jest 8dc i jest calkiem spoko, czasem w 15 dc takiego nie mialam ;)

    Ja chetnie bym poleciała gdzieś gdzie jest cieplutko <3

    A ja dopiero w 20dc do gina :/

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o wyjazdy to nie jestem typem podróżnika. Bardzo szybko sie nudze i zaraz chce wracac do domu. Taki moj urok :)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta pierwsza kwalifikujaca do ivf umowiona! 18.02 jedziemy dowiedziec sie co i jak :) trzymajcie kciuki za krótki protokół :)

    kaha lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Wizyta pierwsza kwalifikujaca do ivf umowiona! 18.02 jedziemy dowiedziec sie co i jak :) trzymajcie kciuki za krótki protokół :)
    Trzymam kciuki MOCNO !!!

    bertha lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Wizyta pierwsza kwalifikujaca do ivf umowiona! 18.02 jedziemy dowiedziec sie co i jak :) trzymajcie kciuki za krótki protokół :)
    Kciuki zacisniete!!

    bertha lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupi radni z Wroclawia odrzucili dzisiaj projekt finansowania in vitro... :(:( ech...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 lutego 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Głupi radni z Wroclawia odrzucili dzisiaj projekt finansowania in vitro... :(:( ech...
    Nie chciej wiedzieć co ja o tej chorej polityce myślę by bym referad walneła na temat polityki ciemnogrodu kat....

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Wizyta pierwsza kwalifikujaca do ivf umowiona! 18.02 jedziemy dowiedziec sie co i jak :) trzymajcie kciuki za krótki protokół :)
    Trzymamy :) która klinika? My jutro bedziemy omawiać z ginem plan działania. :) Mam nadzieję, że ze względu na wyniki M ginka zgodzi się na zapylenie wszystkich jajeczek, a nie ustawowych 6. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Trzymamy :) która klinika? My jutro bedziemy omawiać z ginem plan działania. :) Mam nadzieję, że ze względu na wyniki M ginka zgodzi się na zapylenie wszystkich jajeczek, a nie ustawowych 6. :)

    Daj znać jaki dalszy plan działania!!
    Ja dziś 28 dc i powoli zaczynam czuć brzuch na @ oby w terminie przyszła. ALE MI SIĘ CZAS DŁUŻY !!!

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 10 lutego 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Trzymamy :) która klinika? My jutro bedziemy omawiać z ginem plan działania. :) Mam nadzieję, że ze względu na wyniki M ginka zgodzi się na zapylenie wszystkich jajeczek, a nie ustawowych 6. :)
    Klinika Parens :)
    Ja mam chyba taryfę ulgową, bo skonczylam juz 35 lat, wiec mnie chyba ten limit 6 jajek nie obowiązuje :) takie korzysci z nieublagalnie mijających lat ;)
    Mam nadzieje, ze bede miala krotki protokół... A u ciebie bedzie krótki? Kiedy startujecie?
    Daj znac po wizycie :)

    Ja dzisiaj bylam u gina, mam 3dc. Wyobraźcie sobie ze mam juz pecherzyk 16mm w prawym jajniku! masakra, owu bedzie w 6dc! :D nie wpadłabym na to.. no i dobrze, szybciej przyjdzie kolejny cykl (jakoś 28.02) i to moze bedzie juz ten z IVF!
    ale ciekawa jestem czy nie bede miec dwóch owulacji.. Jak miewalam swego czasu na monitoringu w 8dc podejrzenie ze jakis pecherzyk juz pekl, to i tak mialam owulacje normalnie w terminie ok 14dc.. takze roznie moze byc. zobaczymy, sama jestem ciekawa co ten moj organizm zrobi w tym cyklu.

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 10 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ho! Witam się z Wami ledwo żywa, zagrypiona, ale szczęśliwa, bo w końcu wiemy co dalej. :) Udało nam się uzgodnić zapłodnienie jak największej ilości komórek - ginka bez problemu podciągnęła nas pod tą opcję ze względu na zaniżone parametry nasienia M. Wykonaliśmy dzisiaj kariotypy, u mnie powtórzono toxoplasme, a M ogarnia wszystkie hormonalne. Do tego musimy powtórzyć badania nasienia - lekarka chce zobaczyć wyniki po MSOME. Także bez problemu uzyskaliśmy kwalifikację do IMSI. 28.02 mam histeroskopię, a 10.03 ostatnia wizyta przed stymulacją i jedziemy z tym koksem. :D

    kaha lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że u wszystkich końcówka tygodnia jest lepsza. Ja tez jakos sie podniosłam i wzięłam w garść. A dzis wybieramy się z mężem do kina,a pozniej na jakas kolacje. A od przyszłego tygodnia starania, zobaczymy co z tego wyjdzie w tym cyklu. Jakos większych nadziei sobie nie robie,ale los lubi platac figle ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ