X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez witam się z rana. Jakoś nie mam czasu aktywnie udzielać się na forum :/ ja mam jeszcze w sumie 3 dni niepewności. 1 marca termin @ wtedy właśnie zamierzam testowac. Zobaczymy co z tego wyjedzie.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 26 lutego 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    No i jak na życzenia - zaczęło mi sie delikatne plamienie. Wiem, ze teoretycznie to mogłaby być implementacja ale jestem pewna ze to jednak okres. No nic, skorpiona nie będzie, trzymam za to mega za Was kciuki i będę zaglądać :)

    Moze mi tylko podpowiecie, bo moze zle liczę ta owulacje. Cykle mam jak w zegarku co 26 dni, tylko mylące sa te plamienia - zaczynające sie 2 dni wcześniej (złe wcześniej policzyłam ze powinno być jutro, powinno być dzisiaj wlasnie). Miałam plamienie od 1 lutego, właściwy okres od 3 lutego. Test owulacyjny pozytywny wyszedł mi 12, 13, 14 i 15 lutego :/, przy czyn ból owulacyjny miałam 14 i 15 (potem nie robiłam kilka dni testów owulacyjnych). Według Was kiedy miałam owulacje? Skoro okres będę miała na 90% 28.02? W walentynki?

    A progesteron badalas? Zeby wyjasnic przyczyne tych plamien?

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 lutego 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    No i jak na życzenia - zaczęło mi sie delikatne plamienie. Wiem, ze teoretycznie to mogłaby być implementacja ale jestem pewna ze to jednak okres. No nic, skorpiona nie będzie, trzymam za to mega za Was kciuki i będę zaglądać :)

    Moze mi tylko podpowiecie, bo moze zle liczę ta owulacje. Cykle mam jak w zegarku co 26 dni, tylko mylące sa te plamienia - zaczynające sie 2 dni wcześniej (złe wcześniej policzyłam ze powinno być jutro, powinno być dzisiaj wlasnie). Miałam plamienie od 1 lutego, właściwy okres od 3 lutego. Test owulacyjny pozytywny wyszedł mi 12, 13, 14 i 15 lutego :/, przy czyn ból owulacyjny miałam 14 i 15 (potem nie robiłam kilka dni testów owulacyjnych). Według Was kiedy miałam owulacje? Skoro okres będę miała na 90% 28.02? W walentynki?
    Generalnie od pierwszego pozytywnego testu ovu powinna być do 3 dni. Bol owulacyjny jest mylacy bo może być przed ovu, w trakcie ovu i po ovu ;) mogło to być 14 lutego ;)data okresu tez nie do końca coś wnosi bo pierwsza faza jest ruchoma. Druga jest względnie stała. Jak mam ovu w 15 dc to cykl trwa 30 dni. Jak mam ovu w 11dc to cykl trwa 26 dni :) wszystkie rzeczy które tu robimy pozwalają przypuszczać czy i kiedy mogla być ovu ale jej nie potwierdzają ;) na 100% ovu tylko ciąża potwierdza :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz lapie doła, wyskoczył mi pryszcz, a u mnie to zwiastun @. Moja nadzieja odchodzi ...

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha- Nic póki co nie brałam bo zawsze jak chodziłam go ginekologa to było ze wszystko ok, a to ze wcześniej mam plamienie niby nie miało być powodem zmartwienia (wcześniej to w ogole uważałam ze to juz okres, ale niby trzeba go liczyć dopiero od konkret krwawienia) Kiedyś miałam zawsze cykl 24 dniowy, teraz wydłużył mi sie do 26 dni ale wlasnie te 2 dni wcześniej juz mi sie cos tam zaczyna. No nic, póki co zeby sie nie nakręcać ze coś nie tak to założę sobie ze wszystko ok na kulka miesięcy, 2 sumie dopiero zaczęliśmy wiec moze nie ma co przesadzać ze dzidzia juz z pierwszego starania nam sie od życia należy :)

    Hopeless - no wlasnie ostatnio słuchałam wypowiedzi mamainekolog która mówiła o tym ze naprawdę najlepiej (w fazie w której zakładamy ze wszystko jest ok) w ogole nie szukać tej owulacji tylko naturalnie kochać sie 2-3 razy w tygodniu, kiedy wyjdzie i wtedy lepiej to wychodzi niż wstrzelenie sie bo tego sie nie da tak łatwo wyznaczyć. Moze kiedyś sie umówię wreszcie z ciekawości do ginekologa dokładnie na dzien bólu owulacyjnego i zobaczę co sie wtedy faktycznie dzieje

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jest jakis pewny sposób na wyznaczenie 1 dnia cyklu, jeżeli dla kogoś nie jest to oczywiste? :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A jest jakis pewny sposób na wyznaczenie 1 dnia cyklu, jeżeli dla kogoś nie jest to oczywiste? :D
    Hmmm pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia, krwawienie jest wtedy gdy potrzebujemy "podpaski" bo wkładka już nie daję rady. Nie wiem czy to o to chodzi ;-)

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę tak samo jak Monika, 1 dzień cyklu to pierwszy dzień krwawienia, krwawienia, nie plamienia.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie szyjka jest jeszcze zamknięta, moze z tego wynika to plamienie, ze okres nie ma sie jeszcze do końca jak wydostać :). Sprawdzę jak będzie w 1 dniu cyklu, pewnie wtedy sie otworzy. Dzięki za odpowiedzi :) A u was nie ma plamien przed okresem? Mi sie zaczęły gdzieś moze po 27 roku życia :) wcześniej od razu okres

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Matylda82 Znajoma
    Postów: 18 3

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Też dołączam do Was na Marcowe Testowanie. Oby było szczęśliwe...

    kaha lubi tę wiadomość

  • Nadzieja91 Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja tez witam się z rana. Jakoś nie mam czasu aktywnie udzielać się na forum :/ ja mam jeszcze w sumie 3 dni niepewności. 1 marca termin @ wtedy właśnie zamierzam testowac. Zobaczymy co z tego wyjedzie.


    Witam moją imienniczkę :) Też mam termin @ na 1 marca, ale jeśli zajdzie taka potrzeba to testowała będę w weekend dopiero. Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 12:25

    91Ewela09 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Można dołączyć? U mnie prawdopodobnie owulacja wystąpiła 20.02 tak wiec myślę że 2.03 marca mogę już testować. Mam w domu testy z Czułościa 15 mlU.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny i życzę jak najkrótszej drogi do II kreseczek

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ja tez witam się z rana. Jakoś nie mam czasu aktywnie udzielać się na forum :/ ja mam jeszcze w sumie 3 dni niepewności. 1 marca termin @ wtedy właśnie zamierzam testowac. Zobaczymy co z tego wyjedzie.
    Jakieś przeczucia ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe starczki ;) ja juz po obiedzie, dzis jakos szybko sie uwinelam. No i jeszcze zrobilam ciasto dla meza, dopiero w piekarniku ale najgorsze zrobione ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Jakieś przeczucia ?
    Przeczucia ze zbliża sie @. Dno brzucha lekko cmi, cycki przy dotyku bola i to by bylo tyle, a no i oczywiście spadajaca temperatura, zazwyczaj spada w 1 dzien @ a teraz ciut szybciej zaczela.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 lutego 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni ja mam plamienia przed @ zawsze i od zawsze. Kiedyś gin mi je usiłował wyrównać dupkiem ale nie ma żadnej różnicy z dupkiem czy bez. I tak są i tak. I w końcu stwierdził że cześć kobiet tak ma. Nie wpłynęło to na zajście w ciążę.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lutego 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na dzielni, Hopeless.. ja też zawsze miałam plamienia przed @, a mimo to progestron wychodził ok. Plamienia ustały od kilku cykli, prawdopodobnie po HSG. Nie wiem tylko jaki jest związek między tymi dwoma rzeczami.

    A u mnie jednak chyba owu będzie o czasie, dziś dwie tłuściutkie kreseczki na teście owulacyjnym. Musze się cieszyć chociaż z tych dwóch kreseczek ;)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lutego 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie myślałyście o histeroskopi ? Ona by wyjaśniła przyczynę plamień czasem to polip który w hsg czy usg jest nie widoczny a działa jak naturalna wkładka także czy to nie początki endometriozy.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 lutego 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie. Nie planuje żadnych badań. Od września wracam do pracy i będę miała jedynaczke. Do końca czerwca będę się widziała z mężem i dla mnie to ostatni cykl celowych starań. Tzn ten który rozpoczne w marcu jest ostatni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 14:52

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ