X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lutego 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, u mnie tak jak pisałam póki co plamienia ustały. Ale mam plan poprosić o histero przy okazji laparoskopii. Za tydzień mam wizytę u gina to zapytam czy znalazl się dla mnie jakiś termin w maju. A jak Ty się czujesz? Po laparo długo trzeba być na zwolnieniu?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lutego 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na razie raczej zakładam że jest ok. Póki cykle są takie regularne i plamienia nie występują w jakiś innych, przypadkowych momentach to nie będę się tym przejmować. Może za jakieś pół roku się zainteresuje tematem jak zacznie mnie to bardziej nie pokoić.

    A w ogóle to zorientowałam się że przecież nie wypadam marcowego testowania :). Dalej się zmieszczę :). Poproszę w związku z tym o przeniesienie powiedzmy na wolnego 25 marca :) Do tego czasu nie dotknę testu!

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lutego 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, u mnie tak jak pisałam póki co plamienia ustały. Ale mam plan poprosić o histero przy okazji laparoskopii. Za tydzień mam wizytę u gina to zapytam czy znalazl się dla mnie jakiś termin w maju. A jak Ty się czujesz? Po laparo długo trzeba być na zwolnieniu?
    Ja już całkiem doszłam do siebie wczoraj posprzatałam cały dom czyli 4 dni dochodziłam do siebie.
    Jak ci mige doradzić to nie rób w szpitalu tylko przy klinice niepłodności oni tam sie bardziej znają i pod tym kątem. Ja dostałam L4 na 2 tyg. Wyszlam tego samego dnia co był zabieg. Pielegniarki anioły a sala jak w hotelu 4 gwiazdkowym!!
    Kliniki maja podpisane umowy z NFZ mało kto o tym wie więc operacja za darmo a luxus wypasiony ;)

    summer86, Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lutego 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I za jednym usypianiem miałam wykonane HSG, histeroskopie oraz laparoskopie ;) czyli pełna diagnostyka a mimo ze kiedyś tam miałam wykonany HSG ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 15:49

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale leniwa niedziela, już nawet lezenie mi sie znudziło ;)
    Ale już zaczynam myśleć o pracy,ze za chwile musze ciuchy szykowac :( niestety takie nasze zycie najpierw ok.15 lat sie uczysz, później 40 parę pracujesz,a emerytury nawet nie doczekasz... Brak slow.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Ale leniwa niedziela, już nawet lezenie mi sie znudziło ;)
    Ale już zaczynam myśleć o pracy,ze za chwile musze ciuchy szykowac :( niestety takie nasze zycie najpierw ok.15 lat sie uczysz, później 40 parę pracujesz,a emerytury nawet nie doczekasz... Brak slow.
    Na emeryturze będziemy wnuki bawić;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieję. ;)
    Mąż siedzi i namawia mnie żebym zrobiła test. Już 2 godziny głowę mi tym zawraca. Obiecalam ze jeśli jutro temp pójdzie w górę to może zrobie.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Mam taką nadzieję. ;)
    Mąż siedzi i namawia mnie żebym zrobiła test. Już 2 godziny głowę mi tym zawraca. Obiecalam ze jeśli jutro temp pójdzie w górę to może zrobie.
    Spokojnie poczekaj na termin @

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Mam taką nadzieję. ;)
    Mąż siedzi i namawia mnie żebym zrobiła test. Już 2 godziny głowę mi tym zawraca. Obiecalam ze jeśli jutro temp pójdzie w górę to może zrobie.
    A na kiedy masz @ ? Jejku ja tez już bym zrobiła mam o czułości 10

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ostatnio z tymi @ różnie bywa.
    W piątek gin też mówił mi o teście w poniedziałek, bo dziś koncze brać luteine i jeśli jutro wyszedłby pozytyw to mam ja brac do wizyty,ale powiedział ze decyzja należy do mnie. Chyba sie nie odwaze na test ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    A na kiedy masz @ ? Jejku ja tez już bym zrobiła mam o czułości 10
    Niby na 1 marca,ale nie wiem jak to bedzie. Wszystkie koleżanki mówiły ze test o czułości pow. 20 szybciej wychodzily pozytywne niz 10.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 lutego 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jestem testowa szajba i zawsze sikam od 9dpo :D

    summer86, Flowwer, mycha91, Lady Savage, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    To ja jestem testowa szajba i zawsze sikam od 9dpo :D

    Ja właśnie sobie siknęłam - biel, ale jestem jakas spokojniejsza ;)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 lutego 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Ja właśnie sobie siknęłam - biel, ale jestem jakas spokojniejsza ;)
    Ja jestem zawsze spokojna do 12dpo. Ale jak 12dpo nic nie ma to wiem ze nic nie będzie. I potem mi sie wlecze czas do @ bo fl mam 15 dni ;/ bleh

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzilam ze mam 2 testy w domu, więc chyba pokusze się na zrobienie jednego, no chyba ze temperatura spadnie to nie bedzie sensu testowac.
    Choc wiem ze luteina zaburza temperature,nawet gin mi mówił ze nie ma vo mierzyc, bo nie jest miarodajna.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lutego 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czereśniowa, a który u Ciebie dzień po owulacji?

    To ja zrobione testy ciążowe policzę na palcach jednej ręki, a trochę cykli już za mną :) Z reguły robię jeśli tuż przed terminem @ mam jakąś imprezę itd.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 26 lutego 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze sama nie wiem czy robic. Jeśli odstawie luteine to gwałtowny spadek hormonu nie spowoduje zatrzymanie ewentualnej ciazy.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam własnie mężowi że z tego miesiąca dzidzi raczej nie będzie i był jakiś tak zaskakująco zawiedziony (bo zawsze mega na luzie do wszystkiego podchodzi i nie sądziłam że się też mógł nastawić). Tak mnie zaskoczył że aż postanowiłam się jeszcze przez te 2 dni do okresu połudzić ;). W końcu mogę sobie przecież wmawiać że to lekkie zabrudzenie na wkładce może jeszcze nie przekreślać tematu. Póki nie ma okresu ;). Więc póki nie wyciągnę podpaski wracam jeszcze do nadziei ;)

    Ja nie mogę tych testów kupować bo jak tak leżą to kuszą :D. Pewnie to nawet uzależnia - w końcu przy takim testowaniu jest sporo adrenaliny.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Czereśniowa, a który u Ciebie dzień po owulacji?

    To ja zrobione testy ciążowe policzę na palcach jednej ręki, a trochę cykli już za mną :) Z reguły robię jeśli tuż przed terminem @ mam jakąś imprezę itd.
    Dziś u mnie 9 :) ale ja durna jestem, bo przy córce test mi wyszedł bladzioch jal miałam bete ponad 300 i okres sie juz spóźnial. Ale ten pryszcz mnie tak zdołował, ze zrobiłam bo może później nie zdążę.

  • Koniczyka Przyjaciółka
    Postów: 100 81

    Wysłany: 26 lutego 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Kurcze sama nie wiem czy robic. Jeśli odstawie luteine to gwałtowny spadek hormonu nie spowoduje zatrzymanie ewentualnej ciazy.

    Mi ginka, po skończonym braniu dupka (10dp)następnego dnia kazała robić test i jak nawet coś tam zamajaczy to brać dalej, nie odstawiać nagle.

    h44eskjo413gi85k.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ