X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KARMA wrote:
    Dziewczyny ciężko Was nadrobić tak szybko strony zapełniacie ;)

    Izepe91 to jest całkiem dobry pomysł. Może spróbuj tylko zerkać na śluz żeby nie przegapić tego najlepszego!

    OjMaryś, Flowwer ma rację. Masz prawo płakać i czuć się źle, bo miałaś jakieś nadzieje i oczekiwania, które się nie spełniły. Ufaj że będzie dobrze, jesteś tysiąc kroków do przodu bo dbasz o siebie,zdrowie, hormony, znasz swoje ciało. Uda się!

    Ja dzisiaj oficjalnie już mężowi test pokazałam. Nie mógł uwierzyć! Tyle było zachodu, starania się i nagle chyba jest. Jego pierwsza reakcja? "O ludzie, trzeba zacząć oszczędzać na dziecko" haha :)

    No na śluz trochę zerkałam wiec wyczuwałam kiedy mogła byc owulacja,poza tym miałam dość silne bóle wiec chyba była 13-14 dc prz cyklach 27 dni
    Dzisiaj 22 dc czyli 8-9 dpo

    W 6-7 dniu miałam dziwne bóle w pracy -taki cmiący ból który pojawiał sie co jakiś czas a to z jednej a to z drugiej strony i trochę sie nakręciłam ze to zagniezdzenie mogło byc

    Serduszka były co drugi dzień od końca okresu wiec moze uda nam sie wstrzelić tym razem...
    A wczoraj dopadło mnie okropne wzdęcie, myślałam ze umrę z dyskomfortu i to jeszcze na zakupach w ikei... mam dziwne bóle czasami w dole brzucha. Albo to jakieś cholerstwo albo fasola. Ale moja gin uważa ze musi bolec bo to znaczy se coś sie dzieje i jest ok :|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 07:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katik wrote:
    Hej, wczoraj padłam po całym dniu ciężkiej pracy w ogrodzie. Wynik testu: nic, znaczy sie test zepsuty nic sie nie wybarwiło:( Będę musiała zrobić jutro rano. A tak bardzo chciałam wiedzieć
    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma gratuluje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura ładnie skoczyło do góry ale już mam sluz z nitkami krwi. :D No i dobra, zrobie sobie przerwę w staraniach bo zawsze chciałam urodzić na wiosnę i lato ;-)

  • Katik Autorytet
    Postów: 273 105

    Wysłany: 5 marca 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie ☺
    Dzięki. Jedyne co mnie martwi to niska temp. Reszta jest spoko.

    p19ucsqvbtkflok9.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe kobietki starające się, powodzenia laseczki :)

    Z @ tulę mocno, nie poddajemy się, silne jesteśmy!

    Zaciążonym serdecznie gratuluje

    A ja jak mam dni wolne, to wykorzystuje je na maksa, bo tak mało mam tego czasu z córką, wczoraj poszliśmy na urodziny do mojego kumpla, i mała była cudowna, natomiast ja mam doła, jestem wyrodną matką :( wczoraj mała się super bawiła śmiała, skakała, mój mówi by jechać, ja do niego nie, przecież nie marudzi, możemy zostać, a ten że nie bo 21.20 jest i ona powinna spać. No z miłą niechęcią wyszłam z impezy, Alkohol spakowałam i sok, herbatę małej, a butelki, mleka i kaszki małej zapomniałam. Teraz to się czuje strasznie, wyrodna matka, o dziecku nie pamięta ;(

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Witam wszystkie nowe kobietki starające się, powodzenia laseczki :)

    Z @ tulę mocno, nie poddajemy się, silne jesteśmy!

    Zaciążonym serdecznie gratuluje

    A ja jak mam dni wolne, to wykorzystuje je na maksa, bo tak mało mam tego czasu z córką, wczoraj poszliśmy na urodziny do mojego kumpla, i mała była cudowna, natomiast ja mam doła, jestem wyrodną matką :( wczoraj mała się super bawiła śmiała, skakała, mój mówi by jechać, ja do niego nie, przecież nie marudzi, możemy zostać, a ten że nie bo 21.20 jest i ona powinna spać. No z miłą niechęcią wyszłam z impezy, Alkohol spakowałam i sok, herbatę małej, a butelki, mleka i kaszki małej zapomniałam. Teraz to się czuje strasznie, wyrodna matka, o dziecku nie pamięta ;(

    Hahaha ;-) Daj spokój, sądze ze Ty też po prostu potrzebujesz oderwania od tej całej rzeczywistości, Ważne żę Małej nie zostawiłać :P

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca92 wrote:
    Hej wszystkim co sądzicie o moim wykresie?


    Ja mam w tym cyklu trochę podobny wykres. Tez myślałam, że bezowulacyjny, ale byłam u gina i owulka była :-P wiec najlepiej jakbyś poszła na monitoring ;-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim.

    Katik, trzymam kciuki za jutrzejszą powtórkę testu!

    Lady Savage, każdemu zdarza się o czymś zapomnieć. Nie zadręczaj się wyrzutami.

    Ja zaraz uciekam na siłownię, a później idziemy z mężem na niedzielny obiad.

    Miłej słonecznej niedzieli życzę :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Dzień dobry ☺ OjMaryś Zielona mocno przytulam. Dziś testowalam z ciekawości. Na razie nie nastaeiam się. Powtórzę za parę dni....


    Nadzieja, czemu nie piszesz, że wyszedł pozytyw! Dopiero na wykresie zauważyłam. Po ciuchutku gratuluję :) Będą fotki kreseczek?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Nadzieja, czemu nie piszesz, że wyszedł pozytyw! Dopiero na wykresie zauważyłam. Po ciuchutku gratuluję :) Będą fotki kreseczek?
    taka licha ta kreseczka .spróbuję zrobić zdjęcie ☺.Na razie nie nastawiam się .Różnie to bywa...

    summer86, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/7cc0b533e092e.jpg.html

    Lady Savage, bertha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/29ce5585b6989.jpg.html

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • kate95 Znajoma
    Postów: 18 31

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , staramy się już jakiś czas z partnerem niestety bezskutecznie , mierzę temperaturę i obserwuję śluz już od roku więc znam już swój organizm . Ten cykl jest jakiś inny ! Zawsze po owulacji temperatura rosła tak do 3 dnia a 4 zawsze był spadek o 0,1 stopnia lub 0,2 a następnie temperatura się podnosiła i za jakieś kolejne 2,3 dni spadała i tak do samego okresu. Do tej pory tak było zawsze . Jednak tym razem zadziało się coś dziwnego czego nie ogarniam i jest to dla mnie bardzo dziwne , mianowicie jest już 6 dzień po owulacji a temperatura jest stała 37,1 co mnie bardzo dziwi , jeśli mogłybyście zerknąć na mój wykres i się jakoś wypowiedzień byłabym bardzo wdzięczna

    667ada7722998915df38e89a1296348c.png
  • Starajaca92 Koleżanka
    Postów: 41 4

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Dla mnie wygląda na bezowulacyjny :(
    Maja po czym to stwierdzisz? Za niska?

  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! :)
    A ja wczoraj wieczorem na papierze zauważyłam dwa razy po kropce brunatnego śluzu, ale to raczej nie może być implantacja, jest za wcześnie...jak myślicie?

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 5 marca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate95 wrote:
    Cześć dziewczyny , staramy się już jakiś czas z partnerem niestety bezskutecznie , mierzę temperaturę i obserwuję śluz już od roku więc znam już swój organizm . Ten cykl jest jakiś inny ! Zawsze po owulacji temperatura rosła tak do 3 dnia a 4 zawsze był spadek o 0,1 stopnia lub 0,2 a następnie temperatura się podnosiła i za jakieś kolejne 2,3 dni spadała i tak do samego okresu. Do tej pory tak było zawsze . Jednak tym razem zadziało się coś dziwnego czego nie ogarniam i jest to dla mnie bardzo dziwne , mianowicie jest już 6 dzień po owulacji a temperatura jest stała 37,1 co mnie bardzo dziwi , jeśli mogłybyście zerknąć na mój wykres i się jakoś wypowiedzień byłabym bardzo wdzięczna
    Sprawdź termometr, czasem szwankuje :)

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • kate95 Znajoma
    Postów: 18 31

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm nie sądzę gdyż mam dwa i dla pewności zawsze mierzę dwoma elektronicznym i rtęciowym więc nie sądzę by była wina to termometru . Hmmmm no nic trzeba czekać może nastąpi jeszcze jakiś wzrost lub spadek a za 6 dni wszystko będzie wiadomo bo wtedy ma mnie nawiedzić @ ....

    667ada7722998915df38e89a1296348c.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba odpuszczam tą temperaturę bo mi to nie idzie, mam za mało samodyscypliny w temacie :D Wstaje na takim głupim Jasiu ze mi temat zawsze ucieka. Postawie chyba na śluz bo chyba najłatwiej cos po nim wywnioskować. Wczoraj (6-7 dc) zaczął być rozciągliwy wiec zaczynam wierzyć w moja owulacje w 10 dc, trzeba sie wiec od razu po okresie starać ;).

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U mnie temperatura ładnie skoczyło do góry ale już mam sluz z nitkami krwi. :D No i dobra, zrobie sobie przerwę w staraniach bo zawsze chciałam urodzić na wiosnę i lato ;-)
    to tez moje marzenie, moze sie zisci :) chociaż wolałabym już zobaczyć i 2kreski i na wiosnę już chodzić na spacerki ;)

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ