X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Wiosenne testowanie, MARZEC 2017
Odpowiedz

Wiosenne testowanie, MARZEC 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate95 wrote:
    hmmmm nie sądzę gdyż mam dwa i dla pewności zawsze mierzę dwoma elektronicznym i rtęciowym więc nie sądzę by była wina to termometru . Hmmmm no nic trzeba czekać może nastąpi jeszcze jakiś wzrost lub spadek a za 6 dni wszystko będzie wiadomo bo wtedy ma mnie nawiedzić @ ....

    Jak masz dwa to raczej mierzyłabym rtęciowym on chyba jest bardziej wiarygodny, ale kto wie może dlatego się utrzymuję bo jest fasoleczka. :D

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z opóźnieniem, ale niestety przyszła wredna @ ...

    Nie poddajemy się, kolejny cykl będziemy walczyć :) testowanko 2 kwietnia :)

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    to tez moje marzenie, moze sie zisci :) chociaż wolałabym już zobaczyć i 2kreski i na wiosnę już chodzić na spacerki ;)
    Ja rodziłam na początku czerwca, piękny miesiąc, ale teraz chciałabym tak na kwiecień :D zobaczymy zobaczymy. Ja też chciałabym zobaczyć dwie kreseczki i urodzić w tegoroczną wiosnę, ale cóż. Za to moja koleżanka z którą razem się staraliśmu urodzi właśnie w kwietniu. Będzie mi smutno troszeczkę, ale niech jej rośnie zdrowo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Z opóźnieniem, ale niestety przyszła wredna @ ...

    Nie poddajemy się, kolejny cykl będziemy walczyć :) testowanko 2 kwietnia :)
    Będziemy wspierać ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja chyba odpuszczam tą temperaturę bo mi to nie idzie, mam za mało samodyscypliny w temacie :D Wstaje na takim głupim Jasiu ze mi temat zawsze ucieka. Postawie chyba na śluz bo chyba najłatwiej cos po nim wywnioskować. Wczoraj (6-7 dc) zaczął być rozciągliwy wiec zaczynam wierzyć w moja owulacje w 10 dc, trzeba sie wiec od razu po okresie starać ;).

    A Olo dniowe masz cykle?
    Ja mam 27 dni i w tym cyklu staraliśmy sie już od końca okresu, bo moze złe interpretuje wykresy albo co... i co mi przelatuje, No już sama nie wiem. Szukam winnego :p mam nadzieje ze ten 7 cykl bedzie ostatnim

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę mężowi zrobic śniadanie i sok. Ostatnio mam fazę na soki z sokowirówki i wykupiłam pół warzywniaka ;D buraki na anemię i marchewki na wit a, poza tym oczywiście jabłka , czasem wrzucę jakieś kiwi pomarańcze, grejpfruty i jest zdrowo i pysznie :)

    bejb lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buraki maja tez w sobie naturalny kwas foliowy wiec nie trzeba sie zaręczać tabletkami
    Tylko czasem gorzej z czasem i motywacja zeby je zrobic :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 09:32

  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 1997 1199

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja rodziłam na początku czerwca, piękny miesiąc, ale teraz chciałabym tak na kwiecień :D zobaczymy zobaczymy. Ja też chciałabym zobaczyć dwie kreseczki i urodzić w tegoroczną wiosnę, ale cóż. Za to moja koleżanka z którą razem się staraliśmu urodzi właśnie w kwietniu. Będzie mi smutno troszeczkę, ale niech jej rośnie zdrowo :D
    Ja rodzilam w listopadzie i jeśli teraz sie uda, to znowu będzie listopad :)

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja gratuluje :) ja widzę kreseczkę!!

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkowe tulę mocno, najwidocznie Twój dzidziulek woli przyjść na świat w 2018 roku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 09:41

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate95 wrote:
    hmmmm nie sądzę gdyż mam dwa i dla pewności zawsze mierzę dwoma elektronicznym i rtęciowym więc nie sądzę by była wina to termometru . Hmmmm no nic trzeba czekać może nastąpi jeszcze jakiś wzrost lub spadek a za 6 dni wszystko będzie wiadomo bo wtedy ma mnie nawiedzić @ ....


    Porada dnia
    Czy Twoje temperatury utrzymują się na podobnym poziomie przez cały cykl? Nawet w cyklach bezowulacyjnych temperatura rzadko utrzymuje się cały czas na tym samym poziomie. Dlatego też w większości przypadków za zupełnie płaskie temperatury odpowiedzialny jest termometr. Jeśli zatem zauważysz, że Twoja temperatura jest cały czas stała, zmień termometr, być może w tym tkwi problem. Jeśli mimo tego sytuacja się nie zmieni i Twoje temperatury nadal będą na tym samym (bądź podobnym) poziomie przez cały cykl, porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem.

    Lady Savage, Maja84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Nadzieja gratuluje :) ja widzę kreseczkę!!
    Ta kreseczka jeszcze taka anemiczna .Oby sciemniała z czasem.☺

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    A Olo dniowe masz cykle?
    Ja mam 27 dni i w tym cyklu staraliśmy sie już od końca okresu, bo moze złe interpretuje wykresy albo co... i co mi przelatuje, No już sama nie wiem. Szukam winnego :p mam nadzieje ze ten 7 cykl bedzie ostatnim

    24-26 dni :) ciężko mi czasami określić bo okres sie rozkręca czasami 3 dni

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca92 wrote:
    Maja po czym to stwierdzisz? Za niska?

    Trochę niska i nie widać za bardzo skoku tempki. Chociaż niewykluczone, że była owu. Ale to już monitoring dałby pewność. Jakby się uparł jakiś skok w 14dc był, więc niewykluczone że w tych okolicach mogła być owu. Mam nadzieję, że jednak była i że na końcu będzie zielony kropek :)

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Który to dpo?
    Dzis 4,wiec wczoraj to dopiero 3 by byl

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    A Olo dniowe masz cykle?
    Ja mam 27 dni i w tym cyklu staraliśmy sie już od końca okresu, bo moze złe interpretuje wykresy albo co... i co mi przelatuje, No już sama nie wiem. Szukam winnego :p mam nadzieje ze ten 7 cykl bedzie ostatnim


    A robiłaś testy owulacyjne? Ja robiłam w poprzednim miesiącu ale za szybko je wyrzucałam i przeczekałam kilka minut na wynik dopiero 12 dnia, no i był pozytywny, przez 3 czy 4 kolejne dni tez ale moze wcześniej kreska była mocniejsza :) Sprawdzę w tym miesiącu, póki co druga kreska wyszła widoczna ale słabsza niż ta podstawowa

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    A robiłaś testy owulacyjne? Ja robiłam w poprzednim miesiącu ale za szybko je wyrzucałam i przeczekałam kilka minut na wynik dopiero 12 dnia, no i był pozytywny, przez 3 czy 4 kolejne dni tez ale moze wcześniej kreska była mocniejsza :) Sprawdzę w tym miesiącu, póki co druga kreska wyszła widoczna ale słabsza niż ta podstawowa

    Robiłam, wynikało z nich i temperatury ze ovu była 14-15 dc i tempka to samo, ale jak sie staraliśmy w te dni to i tak nic z tego, wiec obserwacje porzuciłam bo sie irytowałam za bardzo;p

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 5 marca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 13 dpo. Jutro ma przyjść okres chodź temp 37,2 się utrzymuje nadal. Nadzieja umiera ostatnia...

    Lady Savage, kaha lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 5 marca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik wrote:
    Może była wcześniej ovu? Różnie bywa. Trzeba wierzyć że będzie dobrze :)
    Raczej wczesniej nie,potwierdzaly ja temp i testy

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 marca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    KARMA gratuluję!!!!!!!!!!!

    u mnie dziś 5dpo. Nie wytrzymam z tym czekaniem do 15 marca...

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ