X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 lutego 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Tak, już jestem po pobycie, 4 godziny, tylko badanie ginekologiczne,KTG i USG, wynudzilam się na śmierć ;D
    Ale przynajmniej wiem jak to wszystko wygląda :)
    A u Ciebie jak samopoczucie Oleczka? Wróciłaś do pracy po zwolnieniu? :)
    Jutro wracam. Mialam dzisiaj, ale ze kocham poniedzialki to tak sie tym cieszylam ze az w domu zostalam :-) :-) hehhee
    Noo to super ze wszystko dobrze. :-) kiedy nastepne/ostatnie usg?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 lutego 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Jutro wracam. Mialam dzisiaj, ale ze kocham poniedzialki to tak sie tym cieszylam ze az w domu zostalam :-) :-) hehhee
    Noo to super ze wszystko dobrze. :-) kiedy nastepne/ostatnie usg?:-)
    I dobrze, odpoczywaj :*
    Teraz mam wizyte u mojego giną prywatnie w piątek, więc szybciutko :) okaże się czy to już ostatnia czy jeszcze będzie kazał mi przyjść :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 lutego 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    I dobrze, odpoczywaj :*
    Teraz mam wizyte u mojego giną prywatnie w piątek, więc szybciutko :) okaże się czy to już ostatnia czy jeszcze będzie kazał mi przyjść :)
    No to super :-) ty piatek ja sobota :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 lutego 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No to super :-) ty piatek ja sobota :-)
    Bede trzymać kciuki i czekać na dobre wiadomości! :))

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 4 lutego 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Bede trzymać kciuki i czekać na dobre wiadomości! :))
    Innych nie przyjmuje :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 lutego 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Innych nie przyjmuje :-)
    No i super, grunt to pozytywne myślenie :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie :)
    Maluszek ma 3 kilo, rozwija się prawidłowo, rozwarcia brak, szyjka długa, więc na nic się nie zanosi na razie, a zaczęliśmy już 37 tydzień :)
    Coraz częściej mam sny, że odszedł mi czop, że ktoś obcy ubierał mi łóżeczko, więc jutro z mężem robimy generalne porządki, mycie okien, pranie, sprzątanie i ubiorę już łóżeczko, żeby wszystko było gotowe :)
    A no i umówiłam się w końcu do fizjorterapeutki na masaż i taśmy, od dwóch dni mam masakre z kręgosłupem i nie zapowiada się na poprawę, więc w końcu nadszedł ten czas :)
    A jak u Was? Aguś, Magdoczka opowiadajcie :)
    Oleczka jak samopoczucie przed jutrzejszą wizyta? Będę trzymać kciuki :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczyny ja już po wizycie :)
    Maluszek ma 3 kilo, rozwija się prawidłowo, rozwarcia brak, szyjka długa, więc na nic się nie zanosi na razie, a zaczęliśmy już 37 tydzień :)
    Coraz częściej mam sny, że odszedł mi czop, że ktoś obcy ubierał mi łóżeczko, więc jutro z mężem robimy generalne porządki, mycie okien, pranie, sprzątanie i ubiorę już łóżeczko, żeby wszystko było gotowe :)
    A no i umówiłam się w końcu do fizjorterapeutki na masaż i taśmy, od dwóch dni mam masakre z kręgosłupem i nie zapowiada się na poprawę, więc w końcu nadszedł ten czas :)
    A jak u Was? Aguś, Magdoczka opowiadajcie :)
    Oleczka jak samopoczucie przed jutrzejszą wizyta? Będę trzymać kciuki :)
    Dobrze. :-) jestem pozytywnie nastawiona.

    Super, maluszek wazy juz wiecej ode mnie niz ja mialam przy urodzeniu sie. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 lutego 2019, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co znaczy szyjka dluga? Ze jest nisko czy jak?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 9 lutego 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A co znaczy szyjka dluga? Ze jest nisko czy jak?:-)
    Jeśli długa to znaczy, że nie zanosi się na poród, jeśli by się skracała to oznaczałoby, że coś się dzieje :)
    Mojej znajomej zaczęła skracać się w 22 tc, groził jej przedwczesny poród, a co za tym idzie poronienie, więc miała zakładany jakiś szew, lekarze sciagali go dopiero ok pół miesiąca przed planowanym terminem porodu i wtedy mogła urodzić od razu, a wyszło tak, że przenosiła ciążę jeszcze 10 dni po terminie :O

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, super że maluszek rośnie :-) Z tą szyjką nigdy nic nie wiadomo ;-) U mnie bardzo długo była twarda i zamknięta, a nagle bach i wody odeszły :-D
    Tylko nie przemęczaj się przy tych porządkach.

    Mój synek ma gdzieś ok. 5 kg, trochę ma problemów z brzuszkiem (wzdęcia, zaparcia) i bywa marudny. Ale już się uśmiecha do nas :-)

    Oleczka, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze l :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 lutego 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzidzia ma 1cm. Serduszko pieknie bije. Wszystko w porzadku. To jest 7t1d.:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 18:04

    Magdoczka, agniecha2101 lubią tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 lutego 2019, 04:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przy porzadkach się zbytnio nie przemecxylam, mąż umył mi okno, ja tylko wyprałam pościele, a później poszłam spać, więc reszta planów skończyła się fiaskiem :D
    Uśmiech takiego maluszka to najpiękniejsze co może być :) większość dzieci ma problemy z brzuszkiem, kolki itd. A podajesz mu coś?

    Oleczka cudowna wiadomość! Bardzo się cieszę, kiedy kolejna wizyta? Coś więcej Ci lekarz powiedział? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oj przy porzadkach się zbytnio nie przemecxylam, mąż umył mi okno, ja tylko wyprałam pościele, a później poszłam spać, więc reszta planów skończyła się fiaskiem :D
    Uśmiech takiego maluszka to najpiękniejsze co może być :) większość dzieci ma problemy z brzuszkiem, kolki itd. A podajesz mu coś?

    Oleczka cudowna wiadomość! Bardzo się cieszę, kiedy kolejna wizyta? Coś więcej Ci lekarz powiedział? :)
    To byl prywatny skan. Wiecc teoretycznie moge tam jezdzic codziennie. Ale trzeba zaplacic:-)
    Za tydzien w poniedzialek mam wizyte z polozna. Ale to tylko bedzie gadanie. A skan pewnie kolo 12tyg. Dopiero po spotkaniu wysla mi list na kiedy termin. :-)
    A wstepny termin porodu mam na ok. 28 wrzesnia :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2019, 13:09

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 lutego 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    To byl prywatny skan. Wiecc teoretycznie moge tam jezdzic codziennie. Ale trzeba zaplacic:-)
    Za tydzien w poniedzialek mam wizyte z polozna. Ale to tylko bedzie gadanie. A skan pewnie kolo 12tyg. Dopiero po spotkaniu wysla mi list na kiedy termin. :-)
    A wstepny termin porodu mam na ok. 28 wrzesnia :-)
    A planujesz iść jeszcze na jakiś skan prywatnie przed 12 tygodniem? Czy będziesz czekać? To ponad miesiąc, wytrzymasz? :*
    Nie masz pojęcia jak się cieszę, że wszystko dobrze :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A planujesz iść jeszcze na jakiś skan prywatnie przed 12 tygodniem? Czy będziesz czekać? To ponad miesiąc, wytrzymasz? :*
    Nie masz pojęcia jak się cieszę, że wszystko dobrze :)
    Hehhe ja tez sie ciesze. Jedna kolezanka juz w ponad 20 tyg. A wlasnie sie dowiedzialam ze druga jest juz w 12! Ale jaja... wczoraj sie wlasnie widzialysmy . :-)
    Nie wiem czy pojde. Zobacze czy bede moglaa wytrzymac. :-) zobaacze tez na kiedy mi dadza termin ze szpitala. Ale wczoran pani od skanu powiedziala ze termin z OM jest prawie rowny dzidzi. A myslalam ze jest ok. Tygodnia roznicy. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 10 lutego 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hehhe ja tez sie ciesze. Jedna kolezanka juz w ponad 20 tyg. A wlasnie sie dowiedzialam ze druga jest juz w 12! Ale jaja... wczoraj sie wlasnie widzialysmy . :-)
    Nie wiem czy pojde. Zobacze czy bede moglaa wytrzymac. :-) zobaacze tez na kiedy mi dadza termin ze szpitala. Ale wczoran pani od skanu powiedziala ze termin z OM jest prawie rowny dzidzi. A myslalam ze jest ok. Tygodnia roznicy. :-)
    To nawet nie wiadomo, kiedy miałaś owulacje, to tak jak w moim przypadku, jak byłyśmy nieświadome, nie próbowałysmy na siłę to pykło :D
    Pochwaliłaś się w ogóle komuś? Czy jeszcze czekasz z dobra nowina? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 lutego 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    To nawet nie wiadomo, kiedy miałaś owulacje, to tak jak w moim przypadku, jak byłyśmy nieświadome, nie próbowałysmy na siłę to pykło :D
    Pochwaliłaś się w ogóle komuś? Czy jeszcze czekasz z dobra nowina? :)
    No ten cykl udany mial byc przerwa. :-)
    Mniej wiecej wiem kiedy owu byla ale nie wiem kiedy byla na 100%:-)
    Wie mama, maz oczywiscir, siostry i w pracy tez juz powiedzialam, bo musialam.:-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 lutego 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No ten cykl udany mial byc przerwa. :-)
    Mniej wiecej wiem kiedy owu byla ale nie wiem kiedy byla na 100%:-)
    Wie mama, maz oczywiscir, siostry i w pracy tez juz powiedzialam, bo musialam.:-)
    Super, teraz tylko czekać do następnej wizyty i skanu :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 14 lutego 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Super, teraz tylko czekać do następnej wizyty i skanu :)
    Jak tam kobitki?:-)
    Jaa wiem nie macie czasu sie odzywac hehe :-)
    Werka jak tam nastawienie psychiczne przed porodem? Lapie stresik?

    Ja mam jakas infekcje kurcze. Dostalam juz tabletke,mam nadzieje ze pomoze.

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ