X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 22 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dzięki dziewczyny, oczywiście nie wyglądam tak na codzień, tu miałam zrobione włosy, makijaż :D A ostatnio nawet nie chce mi się wyprostować włosów, ten ostatni miesiąc jest dla mnie jakiś tragiczny :(

    Agnieszka to już faktycznie duży chłopiec :))
    Z tym spaniem to super, że masz tylko jedna pobudkę, syn mojej znajomej ma 2 lata i dopiero niedawno zaczął przesypiac całe noce :O
    Ale z tą kupką to nie wiem czy dobrze, że tak rzadko :(

    Alicja! Nie dałaś znać jak beta z środy, czekamy niecierpliwie :)
    Chyba przechwaliłam, bo ostatniej nocy z jednej pobudki zrobiły się trzy :-P Pewnie jeszcze nie raz się to zmieni :-)
    Z tą kupą przy KP jest tak, że jest ok zarówno jak jest 10 kup dziennie jaki i jedna na 10 dni :-) Na początku się trochę stresowałam jak z kilku dziennie nagle nie było przez tydzień, ale jeat ok :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie umowilam na skan za tydzien w sobote. Bo nie wytrzymam... :-)
    To bedzie 10+3:-)
    A tak to czekam na list ze szpitala kiedy bedzie moj normalny skan u nich :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim, jestem tu nowa mam nadzieję ze mnie do siebie przygarniecie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wstępem powiem ze mam juz 7letnią córkę z mężem długo staramy sie o drugie dziecko, ale z przerwami dlatego ze w miedzy czasie mialam dwie operacje kręgosłupa. Mam niedoczynność tarczycy i pcos. Biore letrox50 i siofor 1000.

    Odkąd biore siofor okres mam regularnie co 28dni dzis powinna przyjść @ robiłam wczoraj i dzisiaj test i sa negatywne i pewnie dala bym sobie spokój i czekała dalej az @przyjdzie tylko dziwnie mam dzis szyjke nisko twardą w środku bardzo bardzo miękko i bardzo dużo śluzu. Nie badam codziennie szyjki i nie wiem jak powinna wyglądać ale ten sluz w środku jest dziwny. Objawy mam w sumie jak na miesiaczke bo bol piersi kregoslupa i wzdety brzuch mam co miesiac jedynie mam problem z zasypianiem takie uczucie niepokoju. Czy testy dzis mogą się jeszcze mylić czy to już pewne ze nic z tego w tym cyklu?

    Dodaje drugi raz bo mi dużo ucieło.

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos00 wrote:
    Wstępem powiem ze mam juz 7letnią córkę z mężem długo staramy sie o drugie dziecko, ale z przerwami dlatego ze w miedzy czasie mialam dwie operacje kręgosłupa. Mam niedoczynność tarczycy i pcos. Biore letrox50 i siofor 1000.

    Odkąd biore siofor okres mam regularnie co 28dni dzis powinna przyjść @ robiłam wczoraj i dzisiaj test i sa negatywne i pewnie dala bym sobie spokój i czekała dalej az @przyjdzie tylko dziwnie mam dzis szyjke nisko twardą w środku bardzo bardzo miękko i bardzo dużo śluzu. Nie badam codziennie szyjki i nie wiem jak powinna wyglądać ale ten sluz w środku jest dziwny. Objawy mam w sumie jak na miesiaczke bo bol piersi kregoslupa i wzdety brzuch mam co miesiac jedynie mam problem z zasypianiem takie uczucie niepokoju. Czy testy dzis mogą się jeszcze mylić czy to już pewne ze nic z tego w tym cyklu?

    Dodaje drugi raz bo mi dużo ucieło.
    Trudno powiedziec. Masz pcos a to sie = nieregularny okres . Skad wiesz ze owulujesz? Moze jeszcze jestes przed nia..
    Najlepiej zrob bete

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Trudno powiedziec. Masz pcos a to sie = nieregularny okres . Skad wiesz ze owulujesz? Moze jeszcze jestes przed nia..
    Najlepiej zrob bete


    Robiłam dwa testy owulacyjne w 15 i 16 dniu i byly dwie kreski ale zadna z nich nie byla wyrazniejsza od kontrolnej. W poniedziałek zrobie jeszcze jeden test chyba ze @ sie pojawi wcześniej.

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 23 lutego 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos00 wrote:
    Robiłam dwa testy owulacyjne w 15 i 16 dniu i byly dwie kreski ale zadna z nich nie byla wyrazniejsza od kontrolnej. W poniedziałek zrobie jeszcze jeden test chyba ze @ sie pojawi wcześniej.

    Witaj :-)
    To jednak negatywne te testy czy blada druga kreska? Jeśli jest druga kreska, nawet bladziutka, to oznacza, że wynik jest pozytywny :-) U mnie ta druga kreska była bardzo blada, taki wręcz cień kreski i teraz mam synka :-)
    Ja szyjki nigdy sobie nie sprawdzałam, więc nie wiem jaka powinna być ;-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 lutego 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos00 wrote:
    Robiłam dwa testy owulacyjne w 15 i 16 dniu i byly dwie kreski ale zadna z nich nie byla wyrazniejsza od kontrolnej. W poniedziałek zrobie jeszcze jeden test chyba ze @ sie pojawi wcześniej.
    Przeciez przy pcos testy owulacyjne wychodza sobie jak chca. Ja po owulacji potwierdzonej monitoringiem mialam dalej dwie kreski. Z tym, ze obie takie same, bo jesli testowa jest jasniejsza to to i tak nie potwierdza owu. W ogole takie testy nigdy nie potwierdza ci owulacji. Najlepiej zrob bete.

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Witaj :-)
    To jednak negatywne te testy czy blada druga kreska? Jeśli jest druga kreska, nawet bladziutka, to oznacza, że wynik jest pozytywny :-) U mnie ta druga kreska była bardzo blada, taki wręcz cień kreski i teraz mam synka :-)
    Ja szyjki nigdy sobie nie sprawdzałam, więc nie wiem jaka powinna być ;-)

    Testy owu miały kreski a ciążowe tylko jedna. Spróbuje w poniedziałek jak @ nie przyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Przeciez przy pcos testy owulacyjne wychodza sobie jak chca. Ja po owulacji potwierdzonej monitoringiem mialam dalej dwie kreski. Z tym, ze obie takie same, bo jesli testowa jest jasniejsza to to i tak nie potwierdza owu. W ogole takie testy nigdy nie potwierdza ci owulacji. Najlepiej zrob bete.


    Rzeczywiście z tymi testami.owu zawsze cos wychodzi źle. Do poniedziałku muszę wytrzymać i zrobie test albo bete. Tylko juz żyje taka nadzieją :)

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 24 lutego 2019, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Witaj :-)
    To jednak negatywne te testy czy blada druga kreska? Jeśli jest druga kreska, nawet bladziutka, to oznacza, że wynik jest pozytywny :-) U mnie ta druga kreska była bardzo blada, taki wręcz cień kreski i teraz mam synka :-)
    Ja szyjki nigdy sobie nie sprawdzałam, więc nie wiem jaka powinna być ;-)
    Hehe kolezanka miala na mysli testy owulacyjne, nie ciazowe :-)

    Malgos00 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 24 lutego 2019, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos00 wrote:
    Rzeczywiście z tymi testami.owu zawsze cos wychodzi źle. Do poniedziałku muszę wytrzymać i zrobie test albo bete. Tylko juz żyje taka nadzieją :)
    Trzeba myslec pozytywnie :-)

    Malgos00 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 24 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hehe kolezanka miala na mysli testy owulacyjne, nie ciazowe :-)

    Aj, faktycznie :-D Pardon ;-)
    U mnie testy owulacyjne pokazywały owulacje po owulacji, więc ja im nie wierzę ;-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 24 lutego 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie testy owulacyjne zawsze wychodziły dzien przed owu. Potwierdzone skokiem temperatury, takze chyba sie zgadzalo.

    Ja tam u Was weekend?
    U mnie duzo sie dzialo i szybko minal. Rodzice jednak nie przyjechali wiec nie musialam ich klamac czemu nie pije. Bylismy w piatek u znajomych (prowadzilam takze luz nie bylo pytan), wczoraj jezdzilismy pol dnia po sklepach wnętrzarskich wiec troche sie nalatalam, a dzis juz na spokojnie spacerek i odpoczynek z mezem:)

    Wg moich obliczeń i wykresu ovufriend dzis mi sie zaczal 6 tydzien. Z mezem sobie czytalismy co sie dzieje z dzidzia w 6 tygodniu i nie mozemy sie nadziwic jak ono sie szybko rozwija i jakie procesy tam zachodza!!
    Poza tym z objawow tylko mnie bola piersi. Nic wiecej. To chyba dobrze co?
    Kiedy u Was sie zaczely jakies inne objawy typu mdlosci?

    Czekam z niecierpliwoscia na wizytę u mojego gin. Jeszcze tydzień i 2 dni!! Umre chyba z tego niedoczekania!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2019, 19:39

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 24 lutego 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    U mnie testy owulacyjne zawsze wychodziły dzien przed owu. Potwierdzone skokiem temperatury, takze chyba sie zgadzalo.

    Ja tam u Was weekend?
    U mnie duzo sie dzialo i szybko minal. Rodzice jednak nie przyjechali wiec nie musialam ich klamac czemu nie pije. Bylismy w piatek u znajomych (prowadzilam takze luz nie bylo pytan), wczoraj jezdzilismy pol dnia po sklepach wnętrzarskich wiec troche sie nalatalam, a dzis juz na spokojnie spacerek i odpoczynek z mezem:)

    Wg moich obliczeń i wykresu ovufriend dzis mi sie zaczal 6 tydzien. Z mezem sobie czytalismy co sie dzieje z dzidzia w 6 tygodniu i nie mozemy sie nadziwic jak ono sie szybko rozwija i jakie procesy tam zachodza!!
    Poza tym z objawow tylko mnie bola piersi. Nic wiecej. To chyba dobrze co?
    Kiedy u Was sie zaczely jakies inne objawy typu mdlosci?

    Czekam z niecierpliwoscia na wizytę u mojego gin. Jeszcze tydzień i 2 dni!! Umre chyba z tego niedoczekania!
    U mnie byly tylko bolace i wieksze piersi. Bol juz minal, tylko rano bola. Mdlosci nie mialam na szczescie. :-)
    A weekend nudny. W domku na spokojnie, odpoczynek, bo jutro do pracy na 6 rano :-)

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 25 lutego 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    U mnie testy owulacyjne zawsze wychodziły dzien przed owu. Potwierdzone skokiem temperatury, takze chyba sie zgadzalo.

    Ja tam u Was weekend?
    U mnie duzo sie dzialo i szybko minal. Rodzice jednak nie przyjechali wiec nie musialam ich klamac czemu nie pije. Bylismy w piatek u znajomych (prowadzilam takze luz nie bylo pytan), wczoraj jezdzilismy pol dnia po sklepach wnętrzarskich wiec troche sie nalatalam, a dzis juz na spokojnie spacerek i odpoczynek z mezem:)

    Wg moich obliczeń i wykresu ovufriend dzis mi sie zaczal 6 tydzien. Z mezem sobie czytalismy co sie dzieje z dzidzia w 6 tygodniu i nie mozemy sie nadziwic jak ono sie szybko rozwija i jakie procesy tam zachodza!!
    Poza tym z objawow tylko mnie bola piersi. Nic wiecej. To chyba dobrze co?
    Kiedy u Was sie zaczely jakies inne objawy typu mdlosci?

    Czekam z niecierpliwoscia na wizytę u mojego gin. Jeszcze tydzień i 2 dni!! Umre chyba z tego niedoczekania!

    Rozwalił mnie Twój mąż z tym excelem :-D Ale fajnie, że tak się zaangażował. Mój też chodził ze mną na wszystkie wizyty, bo chciał małego podejrzeć.
    Co do objawów, to ja do 7 tygodnia nie miałam chyba żadnych. Za to w połowie 7 tygodnia zaczęłam rzygać i tak sobie rzygałam aż do 20 tygodnia :-D Na szczęście tylko rano i tylko raz zaraz po przebudzeniu. No ale było to codziennie przez 3 miesiące i się przyzwyczaiłam ;-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 25 lutego 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Rozwalił mnie Twój mąż z tym excelem :-D Ale fajnie, że tak się zaangażował. Mój też chodził ze mną na wszystkie wizyty, bo chciał małego podejrzeć.
    Co do objawów, to ja do 7 tygodnia nie miałam chyba żadnych. Za to w połowie 7 tygodnia zaczęłam rzygać i tak sobie rzygałam aż do 20 tygodnia :-D Na szczęście tylko rano i tylko raz zaraz po przebudzeniu. No ale było to codziennie przez 3 miesiące i się przyzwyczaiłam ;-)


    Kurde codziennie przez 3 miesiące?? Boję się :P

    No mój M. też mówi, że wszystkie wizyty mają być popołudniu, żeby mógł ze mną chodzić.


    Prowadziłyście ciąże na nfz czy prywatnie? Bo ja chodzę prywatnie, ale zastanawiam się czy nie zapisać się też na nfz żeby część badań zrobić za friko :)

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Kurde codziennie przez 3 miesiące?? Boję się :P

    No mój M. też mówi, że wszystkie wizyty mają być popołudniu, żeby mógł ze mną chodzić.


    Prowadziłyście ciąże na nfz czy prywatnie? Bo ja chodzę prywatnie, ale zastanawiam się czy nie zapisać się też na nfz żeby część badań zrobić za friko :)
    Ja gdybym byla w Pl to chodzilabym i tu i tu. Zawsze to wiecej usg:-) a i czesc badan za darmo:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadziłam na nfz i dwa razy byłam prywatnie na usg 3d.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 25 lutego 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam przeczucie, że Werka tuli już swoje maleństwo ;-)

    Co tam u Was dziewczyny?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ