X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Marcel, Szymon, Kubuś, u nas bedzie moze Leoś (jesli chłopak :) ) a Ty Oleczka masz juz swoje typy imion ?:)
    Mamy dla dziewczynki zdecydowanie Hania, Oliwka jest na drugim miejscu. A dla chlopczyka mi sie strasznie podoba Kacper, Marcel, a mojemu Krystian, wiec tu bedzie problem. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 19 marca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Mamy dla dziewczynki zdecydowanie Hania, Oliwka jest na drugim miejscu. A dla chlopczyka mi sie strasznie podoba Kacper, Marcel, a mojemu Krystian, wiec tu bedzie problem. :-)

    Hania i Kacper super ! Mi tez sie bardzo podobaja te imiona ale juz mam w rodzinie Hanie i Kacperka wiec odpada...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 marca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hania i Kacper super ! Mi tez sie bardzo podobaja te imiona ale juz mam w rodzinie Hanie i Kacperka wiec odpada...
    Ja tam nie patrze na to czy ktos w rodzinie nazywa sie podobnie. No oczywiscie nie mowie tu o mamie siostrach i tacie:-) ...:-)

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ja tam nie patrze na to czy ktos w rodzinie nazywa sie podobnie. No oczywiscie nie mowie tu o mamie siostrach i tacie:-) ...:-)

    No ale moja rodzina baaardzo czesto sie spotyka w duzym gronie i jakos tak mi to nie pasuje żeby tak imiona dzieci sie powtarzaly. Ale wiadomo, każdy moze mieć inne podejscie:)

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 marca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    No ale moja rodzina baaardzo czesto sie spotyka w duzym gronie i jakos tak mi to nie pasuje żeby tak imiona dzieci sie powtarzaly. Ale wiadomo, każdy moze mieć inne podejscie:)
    U mnie tak czy siak na szczescie nie ma Haniow ani Kacprow, haha:-)

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    U mnie tak czy siak na szczescie nie ma Haniow ani Kacprow, haha:-)

    No to masz wolną drogę ;p

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 22 marca 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u was mamuski?:-)

    Mnie tak mecza bole glowy ze masakra...:-(

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Hania przepiękne imię, mnie się bardzo podoba dla dziewczynki, ale mojemu mężowi niestety nie :(
    Ale Oliwka to był nasz pierwszy typ jeśli miałaby być dziewczynka i z pewnoscia jak kiedyś Bóg obdarzyłby nas córeczka to będzie nosić to imię <3
    U nas kolej ciąg dalszy, próbujemy już wszystkiego i o dziwo ostatnie dwie noce mieliśmy spokojniejsze, a wczoraj tak się bałam, bo mąż wracał już do pracy po zwolnieniu i miał pierwsza nockę, a ja sama z maluszkiem, ale daliśmy radę :)

    Kiedyś jak widziałam jak te wszystkie instamateczki piszą, że nie wiedzą już co to goraca kawa to się z tego śmiałam, że jak?! Przecież dziecko to nie problem, wystarczy dobra organizacja i wszystko da się zrobić :D
    Jak się myliłam :D owszem, może czasami uda się wypić ciepłą kawę, o ile przyrządzi ją mąż, z posiłkami jest już gorzej, mam wrażenie, że ciągle chodzę głodna i nie dojadam, bo wiecznie coś i nie ma czasu, jak mały utnie sobie drzemkę to jest milion innych rzeczy do zrobienia, a to posprzątać, zrobić pranie, nie mówiąc już o radości jaka daje półgodzinny prysznic po całym dniu, kiedy młody spi :D
    Nie myślałam nigdy, że będą mnie cieszyć takie małe rzeczy :D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 marca 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Co tam u was mamuski?:-)

    Mnie tak mecza bole glowy ze masakra...:-(
    Sporo dziewczyn ma problem z bólem głowy w ciąży, mnie to na całe szczęście ominęło, generalnie można brać paracetamol, ale ja mimo tego, że czasami coś mnie w ciąży bolało raczej nie siegalam po leki przeciwbólowe :)
    W ciąży w ogóle zaczęła mi wychodzić ósemka i wtedy miałam bóle głowy, a teraz 2,5 tygodnia po porodzie zaczęła się przesuwać w bok, zrobiła dziurę w policzku, miałam szczekoscisk i wyladowalam ostatecznie u dentysty i się jej pozbyłam :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 marca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Sporo dziewczyn ma problem z bólem głowy w ciąży, mnie to na całe szczęście ominęło, generalnie można brać paracetamol, ale ja mimo tego, że czasami coś mnie w ciąży bolało raczej nie siegalam po leki przeciwbólowe :)
    W ciąży w ogóle zaczęła mi wychodzić ósemka i wtedy miałam bóle głowy, a teraz 2,5 tygodnia po porodzie zaczęła się przesuwać w bok, zrobiła dziurę w policzku, miałam szczekoscisk i wyladowalam ostatecznie u dentysty i się jej pozbyłam :)
    Wiesz jest roznica pomiedzi bolem.glowy czasami, a bolem glowy przez caly tydzien, kilka dni przerwy i dalej. Dzisiaj jest 5 dzien mojego bolu... takze mozesz sobie wyobrazic...
    Paracetamol wzielam kilka razy, ale ze nie zabardzo pomogl, zrezygnowalam z niego...bo po co brac jak nic nie pomaga...

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 23 marca 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Wiesz jest roznica pomiedzi bolem.glowy czasami, a bolem glowy przez caly tydzien, kilka dni przerwy i dalej. Dzisiaj jest 5 dzien mojego bolu... takze mozesz sobie wyobrazic...
    Paracetamol wzielam kilka razy, ale ze nie zabardzo pomogl, zrezygnowalam z niego...bo po co brac jak nic nie pomaga...
    A pijesz dużo wody? Kiedyś przeczytałam gdzieś, że to ma duży wpływ i czasami jak się mało pije to może powodować bóle głowy...

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 marca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A pijesz dużo wody? Kiedyś przeczytałam gdzieś, że to ma duży wpływ i czasami jak się mało pije to może powodować bóle głowy...
    Pije baaardzo duzo. Moze nie strikte wody, ale pije:-)

    10.09.2019 Marcel
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 25 marca 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !! U mnie intensywny weekend. Byli u nas rodzice i poszliśmy na długi spacer wzdluz morza aż do Sopotu:) ale wróciliśmy juz SKM bo nie nialam siły... Pogoda byla u nas piekna! Pierwszy raz wiosenne buty i kurteczki:) po poludniu jeszcze maly shopping z mamą i siostrą- kupilam troche luznych koszul i bluzek, sukienke na panienski i druga na wesele do mojej kumpeli. Tez takie luzne, nie dopasowane, zebym miala jeszcze na komunie chrzesniaka w maju:)
    Poza tym czuje się ok, mdlosci mam mniejsze, rzygalam tylko 2 razy w weekend, takze nie tak zle :)
    W srode wizyta takze nie moge sie doczekac az zobaczymy nasze maleństwo <3
    Dziewczyny, czy w tez w ciazy mialyscie/macie taką ochotę na seks??? U mnie to jakiś kosmos jest! Takiej przyjemnosci z seksu to juz nie pamietam kiedy mialam, przez te starania tak mi troche spowszednial. A teraz??? Czad!!! :)



    Oleczka niedobrze, ze masz bole glowy... gdzieś czytalam ze mięta pomaga na bole glowy. W ciazy mozna pic więc moze sprobuj sobie herbatki robić.

    Werka to dobrze, ze noce troche sie polepszyly. Biedny Kubuś z tymi kolkami:(
    Ja tez generalnie mam taki etap ze nie rozumiem jak można nie ogarniac zycia mając male dziecko, przeciez dobra organizacja to na pewno rozwiazanie:) Haha ale pogadamy w listopadzie :p pewnie sie zdziwię :)

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Hej !! U mnie intensywny weekend. Byli u nas rodzice i poszliśmy na długi spacer wzdluz morza aż do Sopotu:) ale wróciliśmy juz SKM bo nie nialam siły... Pogoda byla u nas piekna! Pierwszy raz wiosenne buty i kurteczki:) po poludniu jeszcze maly shopping z mamą i siostrą- kupilam troche luznych koszul i bluzek, sukienke na panienski i druga na wesele do mojej kumpeli. Tez takie luzne, nie dopasowane, zebym miala jeszcze na komunie chrzesniaka w maju:)
    Poza tym czuje się ok, mdlosci mam mniejsze, rzygalam tylko 2 razy w weekend, takze nie tak zle :)
    W srode wizyta takze nie moge sie doczekac az zobaczymy nasze maleństwo <3
    Dziewczyny, czy w tez w ciazy mialyscie/macie taką ochotę na seks??? U mnie to jakiś kosmos jest! Takiej przyjemnosci z seksu to juz nie pamietam kiedy mialam, przez te starania tak mi troche spowszednial. A teraz??? Czad!!! :)



    Oleczka niedobrze, ze masz bole glowy... gdzieś czytalam ze mięta pomaga na bole glowy. W ciazy mozna pic więc moze sprobuj sobie herbatki robić.

    Werka to dobrze, ze noce troche sie polepszyly. Biedny Kubuś z tymi kolkami:(
    Ja tez generalnie mam taki etap ze nie rozumiem jak można nie ogarniac zycia mając male dziecko, przeciez dobra organizacja to na pewno rozwiazanie:) Haha ale pogadamy w listopadzie :p pewnie sie zdziwię :)


    Alicja, śliczny suwaczek <3
    Ja jakoś na początku na seks nie miałam ochoty szczerze mówiąc, dopiero w 2 i 3 trymestrze wróciła mi ochota, ale to też nie tak, żebym ciągle chodziła niewyżyta, raczej libido miałam w normie, a na przykład moja ciocia też mi mówiła, że miała mega podwyższone libido w drugim okresie ciąży :)

    Za to teraz mam mega ochotę, a minęły dopiero 3 tygodnie i jeszcze tyle trzeba czekać ;((
    Fakt faktem, że czasem w ciągu dnia nie mamy nawet czasu z mężem, żeby się dobrze sobą nacieszyć, ale brakuje mi już tej bliskości i mam nadzieję, że szybko będziemy mogli do tego wrócić :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, na połóg nie ma rady, musi sie skończyć. A potem to już chyba od razu można nie? :) czy trzeba jeszcze czekać, aż tam wszystko się zagoi?

    Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat pobierania przy porodzie i przechowywania komórek macierzystych ?? Mama mnie namawia, że powinniśmy to zrobić, ale ja jakoś nie do końca jestem przekonana, że to warte tych pieniedzy...

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Werka, na połóg nie ma rady, musi sie skończyć. A potem to już chyba od razu można nie? :) czy trzeba jeszcze czekać, aż tam wszystko się zagoi?

    Dziewczyny a jakie macie zdanie na temat pobierania przy porodzie i przechowywania komórek macierzystych ?? Mama mnie namawia, że powinniśmy to zrobić, ale ja jakoś nie do końca jestem przekonana, że to warte tych pieniedzy...
    Ja nie wiem, nie orientuje sie w temacie:-) tez chetnie zasiegne opini:-)

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, no po porodzie tak to już jest, że takie drobne czynności sprawiają tyle radości :-) Ja też nie dojadam. A jak ja się cieszę, gdy mogę w spokoju zrobić kupę :-D

    Ja jak poszłam na wizytę po zakończeniu połogu, to lekarz od razu powiedział, że można współżyć :-) Przed zakończeniem połogu bym nie ryzykowała.

    Oleczka, bóle głowy ustąpiły?

    Alicja, daj znać jak po wizycie.
    Co do krwi pępowinowej, ja też nie jestem przekonana. Na każdych warsztatach dla ciężarnych o tym mówią, ale dla mnie to bardziej reklama i biznes.
    Taka krew pępowinowa to w razie czego może pomóc członkowi rodziny, bo nie samemu dziecku.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 27 marca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Werka, no po porodzie tak to już jest, że takie drobne czynności sprawiają tyle radości :-) Ja też nie dojadam. A jak ja się cieszę, gdy mogę w spokoju zrobić kupę :-D

    Ja jak poszłam na wizytę po zakończeniu połogu, to lekarz od razu powiedział, że można współżyć :-) Przed zakończeniem połogu bym nie ryzykowała.

    Oleczka, bóle głowy ustąpiły?

    Alicja, daj znać jak po wizycie.
    Co do krwi pępowinowej, ja też nie jestem przekonana. Na każdych warsztatach dla ciężarnych o tym mówią, ale dla mnie to bardziej reklama i biznes.
    Taka krew pępowinowa to w razie czego może pomóc członkowi rodziny, bo nie samemu dziecku.


    No właśnie też nie jestem przekonana do tego.... i to kosztuje 10 tys!!!

    Dam znać po wizycie!! Juz sie nie mogę doczekać:) mamy dziś na 19 20 wiec poznym wieczorem sie odezwe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 09:34

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 marca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Werka, no po porodzie tak to już jest, że takie drobne czynności sprawiają tyle radości :-) Ja też nie dojadam. A jak ja się cieszę, gdy mogę w spokoju zrobić kupę :-D

    Ja jak poszłam na wizytę po zakończeniu połogu, to lekarz od razu powiedział, że można współżyć :-) Przed zakończeniem połogu bym nie ryzykowała.

    Oleczka, bóle głowy ustąpiły?

    Alicja, daj znać jak po wizycie.
    Co do krwi pępowinowej, ja też nie jestem przekonana. Na każdych warsztatach dla ciężarnych o tym mówią, ale dla mnie to bardziej reklama i biznes.
    Taka krew pępowinowa to w razie czego może pomóc członkowi rodziny, bo nie samemu dziecku.
    Niestety nie ustapily, jest nawet gorzej. Boli bez przerwy nawet w coagu nocy. Ide zaraz do lekarza, zobaczymy co powie. Moze mnie nie zleje...

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to juz zasiegnelam porady lekarskiej!
    Jestem powiem wam tak zadowolona ze hej....
    Otoz mianowicie, mam brac paracetamol :-) hahhaha i to w dodatku w konskich dawkach....
    No poprostu.... masakra

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ