X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka śliczny brzusio <3 W ogóle nie widać u Ciebie tych kilogramów, straszna chudzinka jesteś :))

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka ślicznie wyglądasz :)

    A ja na wakacjach we Włoszech, wrzucilismy na luz, kochamy się co 2 dni. Przed wyjazdem trochę sprawdzałam temp i robiłam testy owu i nie wiem czy owulacje to w tym cyklu mialam/mam/będę miała... Skoku nie było i 18 dc dopiero zaczęła się pojawiać druga kreska lekko widoczna.. A potem już wyjechaliśmy i nie pilnuje temp ani nic nie sprawdzam także nie mam pojęcia co się tam dzieje. Dziś mam 21 dc.

    Pozdrowienia ze słonecznej Italii :*

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Oleczka ślicznie wyglądasz :)

    A ja na wakacjach we Włoszech, wrzucilismy na luz, kochamy się co 2 dni. Przed wyjazdem trochę sprawdzałam temp i robiłam testy owu i nie wiem czy owulacje to w tym cyklu mialam/mam/będę miała... Skoku nie było i 18 dc dopiero zaczęła się pojawiać druga kreska lekko widoczna.. A potem już wyjechaliśmy i nie pilnuje temp ani nic nie sprawdzam także nie mam pojęcia co się tam dzieje. Dziś mam 21 dc.

    Pozdrowienia ze słonecznej Italii :*
    Dobrze, że pojechaliście trochę przewietrzyć głowę, odpoczniecie, zrelaksujecie się i świat od razu będzie lepszy! Mnie też marzą się jakieś wakacje, więc zazdraszczam! Bawcie się dobrze :*

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicjaaa_d wrote:
    Oleczka ślicznie wyglądasz :)

    A ja na wakacjach we Włoszech, wrzucilismy na luz, kochamy się co 2 dni. Przed wyjazdem trochę sprawdzałam temp i robiłam testy owu i nie wiem czy owulacje to w tym cyklu mialam/mam/będę miała... Skoku nie było i 18 dc dopiero zaczęła się pojawiać druga kreska lekko widoczna.. A potem już wyjechaliśmy i nie pilnuje temp ani nic nie sprawdzam także nie mam pojęcia co się tam dzieje. Dziś mam 21 dc.

    Pozdrowienia ze słonecznej Italii :*
    Zaazdroszcze. We wloszech bylam 10lat temu jak jeszcze chodzilam do szkoly. Bylo super, wiec jeszcze bardziej zazdroszcze!
    Odpoczywajcie i korzystajcie poki mozecie!:-)

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Zaazdroszcze. We wloszech bylam 10lat temu jak jeszcze chodzilam do szkoly. Bylo super, wiec jeszcze bardziej zazdroszcze!
    Odpoczywajcie i korzystajcie poki mozecie!:-)
    Jak się czujesz Oleczka? Wyprawka powoli się szykuje? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :* odpoczywamy i naprawdę dopiero teraz czuję, że się trochę relaksuje po tym wszystkim. Kto wie może przywieziemy ze sobą w brzuszku jakąś małą Francesce albo Francesco 🤣

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Jak się czujesz Oleczka? Wyprawka powoli się szykuje? :)
    Juz mam upatrzone wszystko praktycznie. Ale z zamawianiem sie wstrzymuje jeszcze mam 3 i pol msc:-) za jakis miesiac bede zamawiac :-)

    A czuje sie okej. Nie ma upalow. Niee ma nawet ciepla, deszcz i deszcz. Zimno wieje. Masakra.:-( ale przynajmniej mi lzej:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    A my mamy 6 miesięcy! Pół roku! Kiedy to zleciało ;)

    alicjaaa_d lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Dzień dobry :)
    A my mamy 6 miesięcy! Pół roku! Kiedy to zleciało ;)
    To juz? Wow jestem w szoku... jak ten czas leci...:-)

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u was kochane?:-)

    Alicja, jak po wakacjach? Odpoczeliscie?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 1 lipca 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My odpoczywamy na wsi :) Jest super, upał zupełnie inaczej się odczuwa niż w mieście. Jechaliśmy ponad 5 godzin, mały był bardzo grzeczny :) Tylko mamy mały problem z jedzeniem.. Nie wiem, czy przez upały, czy może zęby idą, ale synek bardzo mało je, a czasem w ogóle nie chce. Mam nadzieję, że mu to przejdzie, bo zaraz mi schudnie :( Przez ostatno miesiąc przybrał niecałe 300 g i waży 7300 g.

    Oleczka, jak Ty się czujesz? Jak pogoda u Was? Mały kopie? :)

    Werka, jak Kubuś? Przegonił mojego z wagą? ;)

    Alicja, jak u Was po wakacjach?

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 lipca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    My odpoczywamy na wsi :) Jest super, upał zupełnie inaczej się odczuwa niż w mieście. Jechaliśmy ponad 5 godzin, mały był bardzo grzeczny :) Tylko mamy mały problem z jedzeniem.. Nie wiem, czy przez upały, czy może zęby idą, ale synek bardzo mało je, a czasem w ogóle nie chce. Mam nadzieję, że mu to przejdzie, bo zaraz mi schudnie :( Przez ostatno miesiąc przybrał niecałe 300 g i waży 7300 g.

    Oleczka, jak Ty się czujesz? Jak pogoda u Was? Mały kopie? :)

    Werka, jak Kubuś? Przegonił mojego z wagą? ;)

    Alicja, jak u Was po wakacjach?
    No w upaly ciazko jesc cokolwiek. :-)
    Maly kopie jak szalony. Za tydzien skan, nie moge sie doczekac:-)
    A pogoda okej. Nie za cieplo, nie za zimno, idealnie!
    Aczkolwiek w pracy na hali mamy tragedie od wszystkich maszyn itd. Ale jeszcze musze wytrzymac 7 tygodni:-) jakos dam rade:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 2 lipca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No w upaly ciazko jesc cokolwiek. :-)
    Maly kopie jak szalony. Za tydzien skan, nie moge sie doczekac:-)
    A pogoda okej. Nie za cieplo, nie za zimno, idealnie!
    Aczkolwiek w pracy na hali mamy tragedie od wszystkich maszyn itd. Ale jeszcze musze wytrzymac 7 tygodni:-) jakos dam rade:-)

    Podziwiam Cię, że jeszcze pracujesz. A tam u Was nie ma czegoś takiego jak płatne zwolnienie lekarskie?
    Te kopniaczki są cudowne, uwielbiałam je :) Ciekawe, ile już waży Marcelek.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Podziwiam Cię, że jeszcze pracujesz. A tam u Was nie ma czegoś takiego jak płatne zwolnienie lekarskie?
    Te kopniaczki są cudowne, uwielbiałam je :) Ciekawe, ile już waży Marcelek.
    Pewnie jest ale to sa grosze, o ile w ogole jakies sa... To nie tak jak w Polsce, ze cala ciaze mozna na pelnoplatnym zwolnieniu przebimbac:-) niestety tutaj jest inaczej.:-( nawet macierzynskie jest niepelnoplatne. Jakos musze wytrzymac. Dam rade. 6i pol tygodnia to nie tak duzo:-)

    A co do wagi i wielkosci dzidzi to nawet nie mam pojecia ile teraz powinien wazyc i mierzyc:-) moze dowiem sie na skanie.
    Ostatnio nawet dowiedzialam sie ze tutaj po porodzie nie mierza dziecka, tylko waza... ciekawe....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 16:37

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 4 lipca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    My dzisiaj akurat mamy równe 4 miesiące :)
    Jesteśmy nad morzem, przyjechaliśmy na 4 dni, trochę obawiałam się jak mały zniesie podróż i ogólnie wyjazd, ale mimo, że pogoda nie sprzyja, bo ciągle pada i wieje, mały czuje się tu świetnie, ciągle śpi, a powietrze bardzo mu służy :)
    Mieliśmy ostatnimi czasy problemy skórne, odstawiłam już nabiał, cytrusy, kakao, truskawki i orzechy i nadal nic nie pomagało, trafiliśmy na super pediatre, która stwierdziła AZS i poki co stan skóry się poprawił, ale wybieramy się jeszcze do alergologa profilaktycznie :)
    Mały na ostatniej wizycie 19 czerwca miał 7 kg, ale wydaje mi się, że ostatnio też gorzej przybiera nie wiem czemu, bo pokarmu mam wystarczająco... Ale ma też straszne problemy z zaparciami...
    Oleczka, zazdroszczę Ci tego czasu, jeszcze trochę i będziesz miała swoje maleństwo przy sobie, tymczasem ja za chwilę wracam do pracy, strasznie nad tym ubolewam :(((
    Alicja jak tam u Was? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 5 lipca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    My dzisiaj akurat mamy równe 4 miesiące :)
    Jesteśmy nad morzem, przyjechaliśmy na 4 dni, trochę obawiałam się jak mały zniesie podróż i ogólnie wyjazd, ale mimo, że pogoda nie sprzyja, bo ciągle pada i wieje, mały czuje się tu świetnie, ciągle śpi, a powietrze bardzo mu służy :)
    Mieliśmy ostatnimi czasy problemy skórne, odstawiłam już nabiał, cytrusy, kakao, truskawki i orzechy i nadal nic nie pomagało, trafiliśmy na super pediatre, która stwierdziła AZS i poki co stan skóry się poprawił, ale wybieramy się jeszcze do alergologa profilaktycznie :)
    Mały na ostatniej wizycie 19 czerwca miał 7 kg, ale wydaje mi się, że ostatnio też gorzej przybiera nie wiem czemu, bo pokarmu mam wystarczająco... Ale ma też straszne problemy z zaparciami...
    Oleczka, zazdroszczę Ci tego czasu, jeszcze trochę i będziesz miała swoje maleństwo przy sobie, tymczasem ja za chwilę wracam do pracy, strasznie nad tym ubolewam :(((
    Alicja jak tam u Was? :)
    Tez sie nie moge doczekac!
    No popatrz, pogoda u was slaba, a u nas nadal upaly!:-( masakra. Normalnie bym sie cieszyla, e teraz to chodze taka przymulona. Ale nic..... warto!:-)
    Kiedy planujesz wrocic do pracy? Czemu tak krotko bylas na macierzynskim?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 12:07

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 6 lipca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane musze sie poradzic. Kilka tygodni temu pojawila sie u mnie siara. Wlasciwie tylko z jednej piersi, a dzisiaj zauwazylam jej dziwny kolor. Jest on lekko brunatno brazowy, troche mnie to zmartwilo. Wizyte u poloznej mam dopiero za 3 tygodnie. Myslicie ze powinnam sie martwic? Co prawda ta siara nigdy nie byla koloru jak pisza w necie czy poradnikach a mianowicie koloru mlecznego tylko zawsze gdzies tam delikatnie byl inny odcien. Ale dzisiaj to juz w ogole ciemny kolor.
    Wyczytalam w necie ze to moze zwiastowac nowotwor....:-) ale.... mialam robionw usg piersi niecaly rok temu i wszystko bylo w porzadku.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 6 lipca 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Tez sie nie moge doczekac!
    No popatrz, pogoda u was slaba, a u nas nadal upaly!:-( masakra. Normalnie bym sie cieszyla, e teraz to chodze taka przymulona. Ale nic..... warto!:-)
    Kiedy planujesz wrocic do pracy? Czemu tak krotko bylas na macierzynskim?
    Wracam już w sierpniu, więc mały będzie miał niecałe 6 miesięcy :( niestety mamy taka sytuację a nie inną, zaczęliśmy budowę domu i będziemy niedługo potrzebować kredytu, a mnie z końcem sierpnia kończy się umowa, więc mój mąż wykorzysta resztę urlopu rodzicielskiego i zaopiekuje się malutkim :)
    Ciężko mi z tym, ale wiem, że robię to dla nas i dzięki temu niedługo będziemy mieszkać w trójkę w nowym domku, a wtedy będziemy mogli pomyśleć o rodzeństwie dla Kubusia :)

    Co do tej siary, u mnie w ogóle się nie pojawiła przed porodem, a po porodzie miała kolor ciemno żółty, aczkolwiek nie wiem jak może to wyglądać, może warto zadzwonić do jakiegoś lekarza ginekologa nawet w PL i się dopytać :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 7 lipca 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Wracam już w sierpniu, więc mały będzie miał niecałe 6 miesięcy :( niestety mamy taka sytuację a nie inną, zaczęliśmy budowę domu i będziemy niedługo potrzebować kredytu, a mnie z końcem sierpnia kończy się umowa, więc mój mąż wykorzysta resztę urlopu rodzicielskiego i zaopiekuje się malutkim :)
    Ciężko mi z tym, ale wiem, że robię to dla nas i dzięki temu niedługo będziemy mieszkać w trójkę w nowym domku, a wtedy będziemy mogli pomyśleć o rodzeństwie dla Kubusia :)

    Co do tej siary, u mnie w ogóle się nie pojawiła przed porodem, a po porodzie miała kolor ciemno żółty, aczkolwiek nie wiem jak może to wyglądać, może warto zadzwonić do jakiegoś lekarza ginekologa nawet w PL i się dopytać :)
    Wiesz watpie ze cokolwiek mi poradza przez telefon oprocz tego ze pewnie jakies badania by trzeba bylo wykonac lub usg... no nic, jesli sie bedzie powtarzac to poprostu pojde tutaj do lekarza, moze cos poradza. Zobaczymy :-)

    My tez sie budujemy w Polsce, zaczynamy w przyszlym roku, narazie konczymy ogarniac papierkowa robote :-) a bylo z tym troche zachodu....

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 7 lipca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Wiesz watpie ze cokolwiek mi poradza przez telefon oprocz tego ze pewnie jakies badania by trzeba bylo wykonac lub usg... no nic, jesli sie bedzie powtarzac to poprostu pojde tutaj do lekarza, moze cos poradza. Zobaczymy :-)

    My tez sie budujemy w Polsce, zaczynamy w przyszlym roku, narazie konczymy ogarniac papierkowa robote :-) a bylo z tym troche zachodu....

    My papierki załatwialismy rok :o A i tak jeszcze nie wszystko ogarnięte, bo nie mamy wody i prądu :/

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ