X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 16 maja 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Fakt, ciężko pewnie utrzymać to w tajemnicy, gdy nie chce sie tym dzielić tak od razu z całym światem :)
    A jak tam Wasze brzusie dziewczyny? Rosną? :*
    Co do trzymania tajemnicy to u nas tez z tym kiepsko.. Mieliśmy plan nikomu nie mówić przynajmniej do badania genetycznego, a tu juz prawie wszyscy wiedzą :/ no ale.. Jak juz wszyscy wiedzą to jest motywacja do myślenia pozytywnie, że teraz to musi być wszystko dobrze :)
    A brzuch rośnie, rośnie.. Najbardziej widać w sukienkach, bo magiczny sposób na schowanie brzuszka jest założenie spodni i koszulki, takie złudzenie ze nagle wszystko znika :D także dobry patent na chowanie przed osobą, której nie chcemy się pochwalić :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Z chęcią bym wciągnęła kilka! :)
    Za miesnymi przepadam, nie jestem zwolennikiem slodkich :)
    Jak bylam mała wymiotowałam po pierogach z serem na słodko i do dzisiaj nie jadam takich :D
    Generalnie nie lubię obiadów na słodko, nie musze mieć koniecznie mięsa na obiad, ale wolę cos na słono :)
    Dobry patent z tym widelcem! Jak będę mieć kiedyś wiecej czasu to tez nalepię ;*
    Też nie jadam obiadów na słodko :-)
    Pierogi czasem mogę zjeść z owocami, ale to wtedy na kolację :-) Najlepsze i tak z mięchem ;-)
    A jadłaś kiedyś wigierskie pierogi...? :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Wiesz co, to ja miałam tak samo jak ty przed tą wizytą.. Tez była długa przerwa między tym, a poprzednim badaniem i balam się okropnie. Taka juz nasza natura :/
    To super się złożyło, ze obie mamy prawie w tym samym czasie to badanie genetyczne, ty będziesz pierwsza :D wiec może i ty się dowiesz cos o płci :)
    Ojj chciałabym bardzo już wiedzieć :-) i najlepiej usłyszeć, że to chłopak ;-)

    Daniela21 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Co do trzymania tajemnicy to u nas tez z tym kiepsko.. Mieliśmy plan nikomu nie mówić przynajmniej do badania genetycznego, a tu juz prawie wszyscy wiedzą :/ no ale.. Jak juz wszyscy wiedzą to jest motywacja do myślenia pozytywnie, że teraz to musi być wszystko dobrze :)
    A brzuch rośnie, rośnie.. Najbardziej widać w sukienkach, bo magiczny sposób na schowanie brzuszka jest założenie spodni i koszulki, takie złudzenie ze nagle wszystko znika :D także dobry patent na chowanie przed osobą, której nie chcemy się pochwalić :D
    U mnie z noszeniem jeansów już jest problem :-/ Czuję się mało komfortowo w nich i w ogóle mam już problem z zapięciem :-P Ostatnio kupiłam kilka większych luźniejszych koszulek, a i tak mam wrażenie, że już i przez nie widać. Nie wiem skąd u mnie taki brzuch tak wcześnie :-P tym bardziej, że na wadze nic nie przybyło, a nawet 1kg ubyło ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 maja 2018, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Też nie jadam obiadów na słodko :-)
    Pierogi czasem mogę zjeść z owocami, ale to wtedy na kolację :-) Najlepsze i tak z mięchem ;-)
    A jadłaś kiedyś wigierskie pierogi...? :-)
    Nie jadłam nigdy, to z jakims farszem? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nie jadłam nigdy, to z jakims farszem? :)
    To są takie regionalne pierogi z nad jeziora Wigierskiego :-) są zupełnie inne niż te klasyczne... zupełnie inne ciasto. To są takie jakby bułeczki na słodko w kształcie dużego pieroga ;-) w środku mogą być przeróżne owoce, w przeszłości były to jagody posypane cukrem. Smaży się je na głębokim oleju. No pyszności powiem Ci :-) Zanim nie spróbowałam, nie miałam przekonania, ale jak już spróbowałam, to się zakochałam :-) Ostatnio ciągle myślę o tym, żeby pojechać do wioseczki Wigry i objeść się tymi pierogami ;-) Już zapowiedziałam mężowi, że jak będziemy w PL, to będzie mmie wiózł prawie 200km po pierogi :-D
    A wyglądają one mniej więcej tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a09f641fb1b7.jpg
    A ta Pani robi najsmaczniejsze na świecie:
    http://www.teresabiziewska.pl/products.htm :-)
    Jakbyś kiedyś była w tamtych stronach, to nie zapomnij spróbować, bo naprawdę warto :-) Jest tylko jeden minus... że jak się raz spróbuje, to chce się jeszcze i jeszcze, a te prawdziwe oryginalne mało gdzie można dostać :-(
    Aaa moje ulubione, to z gruszką, budyniem, jagodami, brzoskwinią... ehh w sumie to wszystkie są moje ulubione ;-) Pyszności :-) Ślinka mi cieknie na samą myśl o nich ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 15:24

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam jedno pytanko odnosnie dlugosci cyklu.. z temperatury wynika ze owulke mialam okolo 30 dnia cyklu(jest to 3 cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych ktore bralam ok. 5lat), wiec czy jest mozliwe ze dojdzie do zaplodnienia? Dzisiaj mialam spadek z 36.9 na 36.6 i bola mnie miesnie brzucha i inne... bardzo prosze o odpowiedz jesli tu jestescie☺☺

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam jedno pytanko odnosnie dlugosci cyklu.. z temperatury wynika ze owulke mialam okolo 30 dnia cyklu(jest to 3 cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych ktore bralam ok. 5lat), wiec czy jest mozliwe ze dojdzie do zaplodnienia? Dzisiaj mialam spadek z 36.9 na 36.6 i bola mnie miesnie brzucha i inne... bardzo prosze o odpowiedz jesli tu jestescie☺☺
    Możliwe jest wszystko ;-) Powiem szczerze, że tak nie do końca rozumiem Twoje pytanie... albo może nie to, że nie rozumiem, tylko podajesz za mało informacji... Piszesz, że owu miałaś w 30dc, ale w którym dniu cyklu jesteś teraz?? Jak dlugie miałaś cykle do tej pory, te odkąd nie bierzesz już tabletek?

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    To są takie regionalne pierogi z nad jeziora Wigierskiego :-) są zupełnie inne niż te klasyczne... zupełnie inne ciasto. To są takie jakby bułeczki na słodko w kształcie dużego pieroga ;-) w środku mogą być przeróżne owoce, w przeszłości były to jagody posypane cukrem. Smaży się je na głębokim oleju. No pyszności powiem Ci :-) Zanim nie spróbowałam, nie miałam przekonania, ale jak już spróbowałam, to się zakochałam :-) Ostatnio ciągle myślę o tym, żeby pojechać do wioseczki Wigry i objeść się tymi pierogami ;-) Już zapowiedziałam mężowi, że jak będziemy w PL, to będzie mmie wiózł prawie 200km po pierogi :-D
    A wyglądają one mniej więcej tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a09f641fb1b7.jpg
    A ta Pani robi najsmaczniejsze na świecie:
    http://www.teresabiziewska.pl/products.htm :-)
    Jakbyś kiedyś była w tamtych stronach, to nie zapomnij spróbować, bo naprawdę warto :-) Jest tylko jeden minus... że jak się raz spróbuje, to chce się jeszcze i jeszcze, a te prawdziwe oryginalne mało gdzie można dostać :-(
    Aaa moje ulubione, to z gruszką, budyniem, jagodami, brzoskwinią... ehh w sumie to wszystkie są moje ulubione ;-) Pyszności :-) Ślinka mi cieknie na samą myśl o nich ;-)
    Muszę powiedzieć, ze wyglądają bardzo apetycznie, ostatnio staram sie ograniczyc słodkie i zjadłabym nawet takie na słodko, tym bardziej jeśli są pieczone na głębokim tłuszczu <3

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam jedno pytanko odnosnie dlugosci cyklu.. z temperatury wynika ze owulke mialam okolo 30 dnia cyklu(jest to 3 cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych ktore bralam ok. 5lat), wiec czy jest mozliwe ze dojdzie do zaplodnienia? Dzisiaj mialam spadek z 36.9 na 36.6 i bola mnie miesnie brzucha i inne... bardzo prosze o odpowiedz jesli tu jestescie☺☺
    Cześć :)
    Nie jestem ekspertem, ale od 7-10 dni po owulacji może nastąpić spadek temperatury związany z implantacją, jednak z tego co wiem trwa on krotko, a u Ciebie jest to kilka dni, może wypowie sie jeszcze ktoś bardzo doswiadczony? :)
    Zawsze masz tak późno owulację? :D

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Możliwe jest wszystko ;-) Powiem szczerze, że tak nie do końca rozumiem Twoje pytanie... albo może nie to, że nie rozumiem, tylko podajesz za mało informacji... Piszesz, że owu miałaś w 30dc, ale w którym dniu cyklu jesteś teraz?? Jak dlugie miałaś cykle do tej pory, te odkąd nie bierzesz już tabletek?

    Przepraszam. Jak powiedzialam jestem tu nowa i majac przed soba swoj wykres, wydawalo mi sie ze i Ty widzisz. Poprzednie cykle mialam po rowno 30 dni i oba z owulacja. Tylko ten jakis przydlugi.. w tym momencie jest 39dc i w ogole zastanawiam sie czy owulacja tak pozno moze zaowocowac czyms dalszym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2018, 17:57

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Cześć :)
    Nie jestem ekspertem, ale od 7-10 dni po owulacji może nastąpić spadek temperatury związany z implantacją, jednak z tego co wiem trwa on krotko, a u Ciebie jest to kilka dni, może wypowie sie jeszcze ktoś bardzo doswiadczony? :)
    Zawsze masz tak późno owulację? :D

    Dopiero dzisiaj odnotowalam spadek temperatury. Zobaczymy jutro

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Przepraszam. Jak powiedzialam jestem tu nowa i majac przed soba swoj wykres, wydawalo mi sie ze i Ty widzisz. Poprzednie cykle mialam po rowno 30 dni i oba z owulacja. Tylko ten jakis przydlugi.. w tym momencie jest 39dc i w ogole zastanawiam sie czy owulacja tak pozno moze zaowocowac czyms dalszym.
    Teraz już widzę ;-) Napiszę później, bo chwilowo nie mam jak za bardzo.

    Oleczka94 lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 maja 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Teraz już widzę ;-) Napiszę później, bo chwilowo nie mam jak za bardzo.
    Okej. Bede czekac :-)

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Okej. Bede czekac :-)
    Kurczę tak patrzę na Twój wykres i nie wiem co Ci powiedzieć... Taki niejednoznaczny jest i ta owulacja też nie wiadomo kiedy była tak naprawdę... no i czy w ogóle była to nigdy nie wiadomo w sumie. Nie pozostaje Ci i tak chyba nic innego jak tylko czekać na rozwój sytuacji. A masz wykres z poprzedniego cyklu dla porównania? Po tabletkach wiem, że mogą być rozregulowane cykle na początku, ale dziwne, że pierwsze po odstawieniu miałaś normalne i takie same, a dopiero teraz jakiś dłuższy.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 16 maja 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Muszę powiedzieć, ze wyglądają bardzo apetycznie, ostatnio staram sie ograniczyc słodkie i zjadłabym nawet takie na słodko, tym bardziej jeśli są pieczone na głębokim tłuszczu <3
    Naprawdę są przepyszne :-)
    Kojarzysz reklamę lodów McDonald... "Werka by zapamiętała..." :-D Zawsze jak ją widzę, to myślę o Tobie ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Kurczę tak patrzę na Twój wykres i nie wiem co Ci powiedzieć... Taki niejednoznaczny jest i ta owulacja też nie wiadomo kiedy była tak naprawdę... no i czy w ogóle była to nigdy nie wiadomo w sumie. Nie pozostaje Ci i tak chyba nic innego jak tylko czekać na rozwój sytuacji. A masz wykres z poprzedniego cyklu dla porównania? Po tabletkach wiem, że mogą być rozregulowane cykle na początku, ale dziwne, że pierwsze po odstawieniu miałaś normalne i takie same, a dopiero teraz jakiś dłuższy.
    Właśnie, a może jest to cykl bezwowulacyjny, a spadek masz juz na @...
    Jeśli wczesniejsze cykle mialas 30 dniowe ta teoria by pasowała, tym bardziej, zw nie ma wyraźnej granicy w temperaturach miedzy pierwsza i druga faza cyklu, w drugiej temperatury powinny być teoretycznie wyzsze..
    A cykle bezowulacyjne mogą wystąpić u każdej kobiety nawet dwa razy do roku :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Naprawdę są przepyszne :-)
    Kojarzysz reklamę lodów McDonald... "Werka by zapamiętała..." :-D Zawsze jak ją widzę, to myślę o Tobie ;-)
    Pewnie, ze kojarzę :D
    Wiesz miło to słyszeć :) pewnie dlatego, ze być może biw znasz dużo osób o tym imieniu :)
    A tak generalnie to bardzo fajnie mi się z Tobą rozmawia i czuję, ze mamy bardzo dużo wspólnego :*
    Mam nadzieje, ze niedługo jak uda nam sie z mężem zajść w ciążę będziemy mogły wymieniac sie doświadczeniami i wspierać tak jak do tej pory :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    Kurczę tak patrzę na Twój wykres i nie wiem co Ci powiedzieć... Taki niejednoznaczny jest i ta owulacja też nie wiadomo kiedy była tak naprawdę... no i czy w ogóle była to nigdy nie wiadomo w sumie. Nie pozostaje Ci i tak chyba nic innego jak tylko czekać na rozwój sytuacji. A masz wykres z poprzedniego cyklu dla porównania? Po tabletkach wiem, że mogą być rozregulowane cykle na początku, ale dziwne, że pierwsze po odstawieniu miałaś normalne i takie same, a dopiero teraz jakiś dłuższy.
    Mam poprzednie temperatury ale nie na stronce. Nie mialam kiedy ich wprowadzic. A czy taki wzrost temp. Jaki widzisz, nie potwierdza tej owulki?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Właśnie, a może jest to cykl bezwowulacyjny, a spadek masz juz na @...
    Jeśli wczesniejsze cykle mialas 30 dniowe ta teoria by pasowała, tym bardziej, zw nie ma wyraźnej granicy w temperaturach miedzy pierwsza i druga faza cyklu, w drugiej temperatury powinny być teoretycznie wyzsze..
    A cykle bezowulacyjne mogą wystąpić u każdej kobiety nawet dwa razy do roku :)
    Mhmm.. no nic. Narazie czekam. Jakos doczekam... ;-)
    Nie tym razem, to moze nastepnym!:-)

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ