X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, ze ani mnie, ani Tobie nie będzie to potrzebne :*
    A u Ciebie jak? Temperatura nadal w miejscu? ;(

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nadal stoji... dlatego rozwazam ten ziolowy lek. Duzo watkow jest z dziewczynami ktore go braly... chociaz czesciej pisza o clo...ale to juz hormony... :-)
    Jestem bezradna i wariuje... ale czekam.i czekam.na wylot do Pl to moze czegos sie dowiem. A jesli nie to jakos tutaj bede szukac lekarza ktory mi pomoze... :-)

    A jak u Ciebie? Jak temperatura?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No niestety nadal stoji... dlatego rozwazam ten ziolowy lek. Duzo watkow jest z dziewczynami ktore go braly... chociaz czesciej pisza o clo...ale to juz hormony... :-)
    Jestem bezradna i wariuje... ale czekam.i czekam.na wylot do Pl to moze czegos sie dowiem. A jesli nie to jakos tutaj bede szukac lekarza ktory mi pomoze... :-)

    A jak u Ciebie? Jak temperatura?
    U mnie temperatura nadal stoi w miejscu także chyba sprawdza się to co powiedział lekarz :)
    Mam tylko nadzieje, że ten cykl nie będzie trwał jakiś długo, bo podobno cykle bezowulacyjne są dłuższe niż zwykle :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za lek ziołowy i na co dokładnie jest? W którym Ty jesteś DC? I właściwie w którym DC mialas ostatnio owu? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25dc teraz. Poprzedni cykl 40pare dni i mialam mala roznice temp wiec do konca nie wiem czy byla owu ale OF wyznaczyl w 31dn. F lutealna nibyy 10dni byla i kij wie... :-(

    Bezowulacyjne cykle moga byc rozne... nawet po 20dni...

    Castagnus jest lekiem ziolowym. Ponoc naturalnie reguluje cykle... i poprawia owulacje. Bierze sie go 90dni. Dzien w dzien ale lepiej skonsultowac z lekarzem.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    25dc teraz. Poprzedni cykl 40pare dni i mialam mala roznice temp wiec do konca nie wiem czy byla owu ale OF wyznaczyl w 31dn. F lutealna nibyy 10dni byla i kij wie... :-(

    Bezowulacyjne cykle moga byc rozne... nawet po 20dni...

    Castagnus jest lekiem ziolowym. Ponoc naturalnie reguluje cykle... i poprawia owulacje. Bierze sie go 90dni. Dzien w dzien ale lepiej skonsultowac z lekarzem.
    Wiesz co, na Twoim miejscu ja bym sie w ogóle przeszła do ginekologa i zrobiła tez podstawowe hormony (progesteron, prolaktynę, TSH).
    Kiedy będziesz teraz w PL? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo faktycznie te Twoje cykle są bardzo dziwne, tym bardziej ze z tego co pamiętam wczesniej mowilas, ze zawsze mialas ktorsze i regularne tak?

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A co to za lek ziołowy i na co dokładnie jest? W którym Ty jesteś DC? I właściwie w którym DC mialas ostatnio owu? :)
    Te ziołowe to tak jak wcześniej Oli pisałam Cyclodynon, Castagnus lub poprostu niepokalanek mnisi w kapsułkach :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka w Twoim przypadku, jak Ci się tak mocno wydłużyły i rozregulowały cykle po anty, to ja bym jednak na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem nie brała nawet tych ziołowych tabletek z niepokalankiem.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Polsce bede za tydzien, tyle ze to bedzie dalej ten cykl, nawet nie wiem czy bedzie owulacja do tego czasu.... i teraz boje sie ze mi te badania nie podadza wszystkiego dokladnie bo ponoc niektore sie robi w okreslonych dniach :-(

    Nie mam zamiaru brac nic bez konsultacji z lekarzem tylko szukam szukam czytam rozne rzeczy zeby wlasnie k tym z nim przedyskutowac :-)

    A co do cykli przed anty to nie pamietam dokladnie jak bylo, ale pamietalabym gdyby byly az tak dlugie.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/402feef44738.jpg

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woow ale duuuza :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    W Polsce bede za tydzien, tyle ze to bedzie dalej ten cykl, nawet nie wiem czy bedzie owulacja do tego czasu.... i teraz boje sie ze mi te badania nie podadza wszystkiego dokladnie bo ponoc niektore sie robi w okreslonych dniach :-(

    Nie mam zamiaru brac nic bez konsultacji z lekarzem tylko szukam szukam czytam rozne rzeczy zeby wlasnie k tym z nim przedyskutowac :-)

    A co do cykli przed anty to nie pamietam dokladnie jak bylo, ale pamietalabym gdyby byly az tak dlugie.
    Nieważne, że będziesz dopiero przed lub w trakcie owulacji, zawsze warto skonsultować się z lekarzem, może wyjaśni co może być przyczyną tak długich cykli, zrobi Ci USG i chociaż trochę nakreśli obraz :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/402feef44738.jpg
    Wow! Jadłabym! Uwielbiam truskawki! :)
    W ogóle Aguś co słychać? Jak się czujesz? Brzusio rośnie? I jak w pracy? Dajesz radę?
    Milion pytań :D ale tak dawno Cię tu nie było :(:*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) dobrze, że trafiłam na to forum. Każda potrzebuje wsparcia w chwilach zwątpienia :) a wiec tak, mam już córeczkę 2 letnią i zaczęliśmy się z mężem starać o rodzeństwo dla niej. To jest Nasz drugi cykl starań, ostatnio cykle mam tak 40dniowe. Teraz @ powinnam dostać 19.06. Owulacje myśle, ze miałam 04.06 ponieważ mierze temp oraz śluz był strasznie rozciągliwy i przezroczysty tego dnia. Teraz jest 8 dni po, od owulacji temp jest w okolicach 37,5-37,6 przedwczoraj czyli 6dni po spadła do 37,3 żeby wczoraj wzrosnąć do 37,6. Miałam także biegunkę przez te dwa dni oraz ogólne osłabienie i wzdęcia. Może to było zagnieżdżenie? Zrobiłam dzisiaj test- oczywiście negatywny ale czego się spodziewałam, jeszcze tydzień do wstrętnej @ :P podbrzusze boli z przerwami a piersi tylko po bokach od paru dni. Co myślicie? Szansa zawsze jest ;) pozdrawiam!

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Nieważne, że będziesz dopiero przed lub w trakcie owulacji, zawsze warto skonsultować się z lekarzem, może wyjaśni co może być przyczyną tak długich cykli, zrobi Ci USG i chociaż trochę nakreśli obraz :)
    A czy jesli bedzie przed owu to mize zobaczyc ewentualny pecherzyk? Badz jesli bedzie po owu to ewentualnie cos moze na to bedzie wskazywalo?:-) kurde... juz sie nie moge doczekac... niby nic ale zawsze to bedzie fachowa porada od specjalisty, nie?:-)
    I tak sie ciesz3 ze trafilam na to forum bo zawsze ktos cos doradzi i w ogole... :-)

    Summis apropo Ciebie to jeszcze masz czas zeby zatestowac. Dzien, dwa przed @ zrob test albo poprostu bete i bedziesz wiedziala na czym stoisz :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka - myśle, że lekarz Ci powinien powiedzieć czy jest pęcherzyk, jaka wielkość i kiedy możesz się starać :) Wiem, ze za wcześnie testowałam, sama nie wiem dlaczego :p może dlatego, że miałam test w domu :D teraz czekam do wtorku do daty spodziewanej @ :)
    A bety nie zrobię, bo mieszkam w UK :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 18:48

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summis95 wrote:
    Witajcie :) dobrze, że trafiłam na to forum. Każda potrzebuje wsparcia w chwilach zwątpienia :) a wiec tak, mam już córeczkę 2 letnią i zaczęliśmy się z mężem starać o rodzeństwo dla niej. To jest Nasz drugi cykl starań, ostatnio cykle mam tak 40dniowe. Teraz @ powinnam dostać 19.06. Owulacje myśle, ze miałam 04.06 ponieważ mierze temp oraz śluz był strasznie rozciągliwy i przezroczysty tego dnia. Teraz jest 8 dni po, od owulacji temp jest w okolicach 37,5-37,6 przedwczoraj czyli 6dni po spadła do 37,3 żeby wczoraj wzrosnąć do 37,6. Miałam także biegunkę przez te dwa dni oraz ogólne osłabienie i wzdęcia. Może to było zagnieżdżenie? Zrobiłam dzisiaj test- oczywiście negatywny ale czego się spodziewałam, jeszcze tydzień do wstrętnej @ :P podbrzusze boli z przerwami a piersi tylko po bokach od paru dni. Co myślicie? Szansa zawsze jest ;) pozdrawiam!
    Cześć! Fajnie, ze do nas dołączyłaś! :)
    Myślę, ze szanse są i to duże, test faktycznie dużo za wcześnie :)
    A tak z ciekawości z pierwszym dzieckiem za którym cyklem Wam się z mężem udało? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Summis95 Przyjaciółka
    Postów: 238 49

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym :) ale później miałam implant rok i ten cały rok był bez @ wiec strasznie mi on wszystko rozregulował

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 19:00

    h44es65gu59tv6ab.png
    klz9e6ydfxe3ewk9.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A czy jesli bedzie przed owu to mize zobaczyc ewentualny pecherzyk? Badz jesli bedzie po owu to ewentualnie cos moze na to bedzie wskazywalo?:-) kurde... juz sie nie moge doczekac... niby nic ale zawsze to bedzie fachowa porada od specjalisty, nie?:-)
    I tak sie ciesz3 ze trafilam na to forum bo zawsze ktos cos doradzi i w ogole... :-)

    Summis apropo Ciebie to jeszcze masz czas zeby zatestowac. Dzien, dwa przed @ zrob test albo poprostu bete i bedziesz wiedziala na czym stoisz :-)
    Tak, jeśli będziesz przed owulacją to będzie widać pęcherzyki, natomiast jeśli będzie po owulacji lekarz tez z tego co kojarze może stwierdzić ze owulacja była na podstawie ciałka żółtego :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ