X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • POLA203 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pierwszy raz na tym wątku, ale jego tytuł idealnie wpisuje się w moje czerwcowe testowanie :) Ciekawość zabija nie tylko mnie, ale i mój portfel :) Codzienne testy, rano czasem i wieczorem, a dziś - dzień przed @ - tylko I kreska. Czerwiec dla mnie niestety stracony, ale w lipcu z tym testowaniem już tak szaleć nie będę. Spokojnie czekam na termin @.

    Werka rozumiem Cię doskonale. Czekanie najgorsze :) Trzymam kciuki za II krechy :)

    golonat lubi tę wiadomość

    13.11.2018 Aniołek-13/14 tydzień 💔
    25.09.2019 Córeczka ❤--42 tydzień
    Starania o rodzeństwo - czas start! 08.2020 🙂
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz dziewczyny... dostalam @. :-( kolejny cykl przede mna :-(

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No coz dziewczyny... dostalam @. :-( kolejny cykl przede mna :-(
    Tulę mocno Oleczka!
    Czekolada, jakiś dobry film i niczym sie nie przejmuj :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Madziula3943248 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy hormony ( prolaktyne i progesteron) najlepiej zrobic w po miesiączce czy przed miesiaczka czy nie ma to jakiegoś większego znaczenia?

    7edde77cb90f198e9f23c72de527db54.png
  • POLA203 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka, kolejny cykl należy do Ciebie :)
    Długo już w ogóle się staracie??

    13.11.2018 Aniołek-13/14 tydzień 💔
    25.09.2019 Córeczka ❤--42 tydzień
    Starania o rodzeństwo - czas start! 08.2020 🙂
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POLA203 wrote:
    Oleczka, kolejny cykl należy do Ciebie :)
    Długo już w ogóle się staracie??
    Teraz zaczynam 5cs a Ty?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Teraz zaczynam 5cs a Ty?:-)
    A jak tam u Ciebie, myslisz ze kiedy @ przyjdzie?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula3943248 wrote:
    Czy hormony ( prolaktyne i progesteron) najlepiej zrobic w po miesiączce czy przed miesiaczka czy nie ma to jakiegoś większego znaczenia?
    Prolaktyna 3-5 dc (dobrze jet zrobić prolaktynę przed i po obciążeniu, ale nie w każdym labo robią),
    A progesteron najlepiej 7 dpo :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co taka cisza tu ostatnio?
    Piszcie co u Was! :)
    Ciężarówki jak sie czujecie?
    Dziewczyny jak nowe cykle? :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnoe wczoraj pisalam do Ciebie:-) kiedy myslisz ze @ przyjdzie?

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No wlasnoe wczoraj pisalam do Ciebie:-) kiedy myslisz ze @ przyjdzie?
    U mnie w tym cyklu jedna wielka niewiadoma :(
    Generalnie dzisiaj powinnam juz dostać, ale jeśli była owulacja w 23 dc to jeszcze 5 dni, a jeśli owulacji nie było w ogóle to i tak sie może przeciągnąć bo podobno cykle bezowulacyjne są czasami ciut dłuższe, wiec pozostaje czekac :)
    A Ty nie prowadzisz nowego wykresu? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    U mnie w tym cyklu jedna wielka niewiadoma :(
    Generalnie dzisiaj powinnam juz dostać, ale jeśli była owulacja w 23 dc to jeszcze 5 dni, a jeśli owulacji nie było w ogóle to i tak sie może przeciągnąć bo podobno cykle bezowulacyjne są czasami ciut dłuższe, wiec pozostaje czekac :)
    A Ty nie prowadzisz nowego wykresu? :)
    A z tego co pamietam to gin ci stwierdzil bezowulacyjny. Myslisz ze jednak moglas miec owu?
    Ja prowadze cykl ale narazie mam @, wiec temp nie mierze. Bez sensu. Ale po raz pierwszy od zaprzestania zazywania tabl. Anty. Mam taki silny @... normalnie mnie rozpruwa od srodka... nie moglam w pracy wytrzymac... oby przeszlo. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A z tego co pamietam to gin ci stwierdzil bezowulacyjny. Myslisz ze jednak moglas miec owu?
    Ja prowadze cykl ale narazie mam @, wiec temp nie mierze. Bez sensu. Ale po raz pierwszy od zaprzestania zazywania tabl. Anty. Mam taki silny @... normalnie mnie rozpruwa od srodka... nie moglam w pracy wytrzymac... oby przeszlo. :-)
    Szczerze mówiąc sama juz nie wiem co myśleć...
    W 13 dc gin faktycznie stwierdził cykl bezowulacyjny, ale skok temperatury nastąpił 23dc. Jeśli pęcherzyki rosną średnio 1-3mm na dobę to w 13dc mógł jeszcze nie widzieć pęcherzyków :)
    Trzymam kciuki za Twój nowy cykl Oleczka! :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Szczerze mówiąc sama juz nie wiem co myśleć...
    W 13 dc gin faktycznie stwierdził cykl bezowulacyjny, ale skok temperatury nastąpił 23dc. Jeśli pęcherzyki rosną średnio 1-3mm na dobę to w 13dc mógł jeszcze nie widzieć pęcherzyków :)
    Trzymam kciuki za Twój nowy cykl Oleczka! :)
    Nooo to moze jednak byl owulacyjny... :-) wszystko sie okaze. :-) kiedy planujesz testowac?

    Mi OF wyznaczyl owulacje na koniec lipca... to strasznie dlugo, nie wiem czy sie tym sugerowac... chociaz dwa ost. Cykle byly dluugie :-( i teraz nie wiem. Mysle moze nad monitoringiem ale troche mam ograniczone mozliwosci :-(

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie myślę o testowaniu, bo strasznie ten cykl dziwny i nie wiadomo czego sie spodziewac :)
    Nie sugeruj sie OF, może te dwa cykle były tylko skutkiem odstawienia tabletek i wszystko Ci sie ureguluje, wiec może akurat owu nastąpi wczesniej :*
    Dobrze Cię rozumiem, bo mnie to czekanie tez juz dobija...

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Na razie nie myślę o testowaniu, bo strasznie ten cykl dziwny i nie wiadomo czego sie spodziewac :)
    Nie sugeruj sie OF, może te dwa cykle były tylko skutkiem odstawienia tabletek i wszystko Ci sie ureguluje, wiec może akurat owu nastąpi wczesniej :*
    Dobrze Cię rozumiem, bo mnie to czekanie tez juz dobija...
    Obys muala racje. Moz3sz mi polecic jakues owu testy z uk? Bo mam tylko 16 z Pl a boje sie ze w tym cyklu mi to nie starczy :-)

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Obys muala racje. Moz3sz mi polecic jakues owu testy z uk? Bo mam tylko 16 z Pl a boje sie ze w tym cyklu mi to nie starczy :-)
    Niestety nie doradzę Ci w tym temacie, bo jestem w PL, ale były tu dziewczyny, które mieszkają w UK, moze używają i Ci doradza :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam. Moze ktoras cos akurat doradzi. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka czytalam troche ostatnio, jak w sumie od poczatku staran caly czas cos czytam i dotarlam na forum gdzie co druga praktycznie kobieta zachodzila w ciaze po ziolach ojca sroki nr.3. Poprawiaja owulke, reguluja cykle no i dbaja o to by te cykle byly owulacyjne. Ja zamierzam kupic je na nastepny cykl bo ponoc bierze sie je od 1 dnia @.
    Moze tez sprobujesz?:-) moglybysmy porownywac nasze doswiadczenia apropo tych ziolek.
    No i zamowilam sobie taki test owulacyjny wielorazowego uzytku 'afrodyta'. Nie mam mozliwosci monitoringu cyklu to moze to sie na cos przyda. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 18:47

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 30 czerwca 2018, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Werka czytalam troche ostatnio, jak w sumie od poczatku staran caly czas cos czytam i dotarlam na forum gdzie co druga praktycznie kobieta zachodzila w ciaze po ziolach ojca sroki nr.3. Poprawiaja owulke, reguluja cykle no i dbaja o to by te cykle byly owulacyjne. Ja zamierzam kupic je na nastepny cykl bo ponoc bierze sie je od 1 dnia @.
    Moze tez sprobujesz?:-) moglybysmy porownywac nasze doswiadczenia apropo tych ziolek.
    No i zamowilam sobie taki test owulacyjny wielorazowego uzytku 'afrodyta'. Nie mam mozliwosci monitoringu cyklu to moze to sie na cos przyda. :-)
    W sumie czemu nie, poczytam tez o tym i może zamówie, warto próbować wszystkiego :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ