X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    No niestety. On nie chce potwietdzic tego co podejrzewamy. Zaczynam temay badania to kłótnia gotowa
    mysli biedny ze mu meskosci ubedzie jak sie okaze ze ma problem ?? :/

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj aniu chyba nie znasz mojego jak to n sie uprze to nie ma bata. Probowalam go przekonac ale niestety

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    Hm... Ciekawe jak armia mojego jak sie okaże ze jestem w ciazy bedzie pewnie próbował sie wykręcił od lekarza. Ale i tak go tam zaciagne na sile :) kobiecą perswazją
    jacy oni sa delikatnie :/ kurna od 8 msc ciagle mi paluchy w p..ę wkaladaja a jak nie paluchy to maszyne i kurna zyje . oni musza tylko se psiknac i tak ich to okrutnie boli :/

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    mysli biedny ze mu meskosci ubedzie jak sie okaze ze ma problem ?? :/
    Dokładnie tak. On zdaje sobie ze ma problem. Dwa lata temu mial badanie. Wyniki byly kiepskie lekarz i do razu nas na in vitro chcial wysłać. Pol roku temu bylismy u innego i piwiedzial ze to za malo dokładne badanie i trzeba powtórzyć. Ale on sie zablokowal i koniec

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Ojj aniu chyba nie znasz mojego jak to n sie uprze to nie ma bata. Probowalam go przekonac ale niestety
    okazuje sie ze mam szczescie bo mojego tez bym nie zaciagnela :/ tyle tylko ze z moim okazaloby sie ze mam jakies fanaberie albo ze mna bylby problem. on jest cudownym dzieckiem :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 17:50

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Dokładnie tak. On zdaje sobie ze ma problem. Dwa lata temu mial badanie. Wyniki byly kiepskie lekarz i do razu nas na in vitro chcial wysłać. Pol roku temu bylismy u innego i piwiedzial ze to za malo dokładne badanie i trzeba powtórzyć. Ale on sie zablokowal i koniec
    to albo malo delikatny lekarz ze tak wyrwal od razu albo malz twoj zbyyt meski na krytyke :/ szkoda ze ty na tym cierpisz :(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    to albo malo delikatny lekarz ze tak wyrwal od razu albo malz twoj zbyyt meski na krytyke :/ szkoda ze ty na tym cierpisz :(
    No niestety a nie mam sil z tym walczyc

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko z nimi współpracować, ale bez nich nie było by jak czekać na fasolkę.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh kochana.. wiesz co jak ci kiedys powie ze pewnie bys od niego odeszlajakby wyszlo co snie tak tosie go zapytaj czy on by odszedl od ciebei gdzybys nie mogla miec dziecka ?? nie wiem ze faceci maja tak pojebane myslenia.. mo tez jak sie okazalo ze ni ma plemnikow..tez gadal rozne glupie pierdoly .. ael widzialam ze im bardziej go zapewnialam ze nie odejde ze go kocham tym bardziej piperzyl glpoty jak potlucozny .. w koncu zapytalam sie go co by w takiej sytuacji zrobil.. odp ze by mnie nie zostawil..b o sa inne mozliwosci badz mozemy swtorzyc wspaniale malzenstwo bez dziecka...zapytal sie dlaczego sie zapytalam.. wiec mu powiedzialam ze znalazl odp na pytanie ktore mi zadaje.. raz go tak opierdolilam ze sam mnei przepraszal chyba przez miesiac :P

    faceci to specyficzny twor.. ale trzeba im przemaiwac do rozsadku ze to nie jest tylko kwestia plodnosci .. ale etz i zdrowia mezczyzny .. masz dobra karte "przetargowa'
    zapytaj sie go co jelsi cos sie u niego dzieje zdrowotnego czy spojrzy prosto w oczy dziecku i powie ze przez swoja dume .. zawalil swoje zdrowie ?? wiem ze to temat abstrakcyjny... ale na mojego najbardziej to podzialalo.. jego zdrowie :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój to jak mu powiem że powinien się przebadać, bo nigdy nie był, nie robił badań najpierw powiedział że nie ma mowy. Dopiero gdy zaczeliśmy rozmawiać o dziecku, zmądrzał i sam się zapisał, przez tydzień się zapisywał, codziennie zostawiałam mu kartkę "zapisz sie do lekarza" w końcu to zrobić teraz tylko czekać na realizację wizyty :]

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    No niestety a nie mam sil z tym walczyc
    współczuje :(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale on mi powiedział ze tego sie obawia. To ja mu tłumaczyłam ze to moich uczuc do niego nie zmieni ale bede wiedzieć czy moge na co liczyc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My przed ślubem rozmawialiśmy o takich skrajnych sytuacjach, pamietam kupiliśmy wino i siedzieliśmy w ogrodzie i gadaliśmy całą noc. To on bardziej sie obawiał że bym go zostawiła gdyby nie mógł mieć dzieci, a on zapewniał mnie że nigdy mnie nie zostawi, nawet jak tylko we dwoje się będziemy mieli zestarzeć.
    Zdrowie najważniejsze, dlatego ja mojego zagoniłam do uprawiania sportu troszkę i więcej zdrowego jedzonka by tam najlepsi u niego dojrzewali :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka - współczuję :/ strasznie boi się że Ciebie mógłby stracić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    Cwalinka - współczuję :/ strasznie boi się że Ciebie mógłby stracić.
    Dokładnie tak. On pociesza sie ze mamy juz jedno dziecko i mamy się z tego cieszyć

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierowniczka zgineła :/

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuka pozytywów, ale to nie znaczy że trzeba się podawać, ale to już on sam musi dość do tej myśli.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    szuka pozytywów, ale to nie znaczy że trzeba się podawać, ale to już on sam musi dość do tej myśli.
    Dokładnie tak

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Dokładnie tak. On pociesza sie ze mamy juz jedno dziecko i mamy się z tego cieszyć
    ale cieszyc bo on tak chce?? a gdzie twoje zdanie w tym wszystkim ?? wykreca sie sianem. moja amelia ostatnio uswiadomiła tatusia jak dlugo czekala na rodzenstwo i ze juz myslala ze nie bedzie miala. lyso mu bylo. jowi powinna miec rodzenstwo niech o tym pomysli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 18:06

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może perswazja córki by go do czegoś skłoniła?

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

‹‹ 3796 3797 3798 3799 3800 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ