X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    Może perswazja córki by go do czegoś skłoniła?
    tez o tym pomyslalam :) jak beda krzyczec to bedzie na ciebie :D

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tlumaczylam mu ze jowi powinna miec rodzeństwo ale go to nie przekonuje. Mize kiedyś w koncu go przekonam. Ale dosc o mnie

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwalinka wrote:
    Tlumaczylam mu ze jowi powinna miec rodzeństwo ale go to nie przekonuje. Mize kiedyś w koncu go przekonam. Ale dosc o mnie
    szkoda ze tak sie zaparł, ale meskie ego jest okrutne i z tym nie wygrasz choc uważam ze postepuje egoistycznie :/
    laski 22. 05 było świetej Rity- zglaszal ktos jej prośby??
    probowalyscie pasek swietego Dominika ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 18:11

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no niech będzie na mnie, ale jak widzę po paseczku Jowitka ma już prawie 7 lat, jest na tyle duża i zapewne chętna by rodzeństwo mieć, pomagać Ci sie opiekować maleństwem jako starsza siostra :) pracowałam w przedszkolu jak pamiętam 5 latki przychodziły do mnie i opowiadały z zafascynowaniem o młodszym rodzeństwie to cudowne było. Pięknie rozwijały się emocjonalnie i społecznie :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to? Jak działa? "22. 05 było świetej Rity- zglaszal ktos jej prośby??
    probowalyscie pasek swietego Dominika ??"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ze myśli o sobie tez mu wypomnialam, a jachce czarno na bialym czy mamy szanse na dziecko czy niestety nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jowi raz chce rodzeństwo raz nie, rosnie mi mala jedynaczka

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    Heh no niech będzie na mnie, ale jak widzę po paseczku Jowitka ma już prawie 7 lat, jest na tyle duża i zapewne chętna by rodzeństwo mieć, pomagać Ci sie opiekować maleństwem jako starsza siostra :) pracowałam w przedszkolu jak pamiętam 5 latki przychodziły do mnie i opowiadały z zafascynowaniem o młodszym rodzeństwie to cudowne było. Pięknie rozwijały się emocjonalnie i społecznie :))
    tak, dzieci w tym wieku wiele juz rozumieja. gdyby nie moje dziecie moja ciaza bylaby nuuuuuuuudna.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ego męskie ciężka sprawa, zaczyna się od najprostszych spraw, mój M. np. rywalizuje z sasiadem z dołu jego bratem ciotecznym. On ma nowy samochód Mój musi mieć lepszy, On ma 45cali telewizor ten sobie kupił 48... Najbardziej się śmiałam z niego gdy okazało się że jego brat syna będzie miał, to mówie czy jak urodzi nam się kiedyś pierwsza córka bedziesz na reklamacje oddawał z powodu swojego Ego? to focha strzelił udawał że jest obrażony. Dosłownie małe dziecko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To małe gąbeczki chłonne na wiedzę i doświadczenie, ale z rodzeństwem lepiej sie dzieci wychowują to fakt. Dlatego ja zawsze mówie ze będe składala zamówienie o blizniaki odrazu chłopca i dziewczynkę :D

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    a co to? Jak działa? "22. 05 było świetej Rity- zglaszal ktos jej prośby??
    probowalyscie pasek swietego Dominika ??"
    Swieta Rita- od spraw niemozliwych :)
    pasek swietego Dominika otrzymuje sie od Dominikanek z krakowa wraz z medalikiem. pasek ten nosza mlode mamy, te ktore zaciazyly lub chca zaciazyc a nie moga. ja poprosilam siostrzyczki aby mi przeslaly takie cos iiiii w tym cyklu kiedy go otrzymalam zaciazylam. nie wiem czy cos pomog ale wierze w takie sprawy bo moja starsza corka jest takim cudem, ktorego mialo nie byc.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    Ego męskie ciężka sprawa, zaczyna się od najprostszych spraw, mój M. np. rywalizuje z sasiadem z dołu jego bratem ciotecznym. On ma nowy samochód Mój musi mieć lepszy, On ma 45cali telewizor ten sobie kupił 48... Najbardziej się śmiałam z niego gdy okazało się że jego brat syna będzie miał, to mówie czy jak urodzi nam się kiedyś pierwsza córka bedziesz na reklamacje oddawał z powodu swojego Ego? to focha strzelił udawał że jest obrażony. Dosłownie małe dziecko :)
    nawet w filmach sa pokazywane sceny kiedy to syn dostaje prezent a tatus sie nim bawi. facety to dzieci w doroslym wcieleniu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 18:21

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    To małe gąbeczki chłonne na wiedzę i doświadczenie, ale z rodzeństwem lepiej sie dzieci wychowują to fakt. Dlatego ja zawsze mówie ze będe składala zamówienie o blizniaki odrazu chłopca i dziewczynkę :D
    o w zyciu. jedno jest ciezko wychowac a parka za jednym machnieciem to masakra. jeszcze jesli dzieci sa spokojne to ok ale ja mialam taki mlyn przy swojej jedynaczce ze w cholere nie dalabym rady z parka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2015, 18:24

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem cięzko napewno by było.
    Moja koleżanka miała mieć trojaczki ale jedno umarło wcześnie a dwójka chłopaków była podtrzymywana całą ciąże, ale udało sie i urodzili sie zdrowi silni i rozrabiaki jakich mało :)
    Iwona mówiła mi wtedy ze na początku strasznie przeżywała że jedno straciła ale później mówi żę nie wie jakby trójkę ograneła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... chciałabym taki paseczek :D w takie religijne "talizmany" ze świętymi to i ja też wierzę.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    wiem cięzko napewno by było.
    Moja koleżanka miała mieć trojaczki ale jedno umarło wcześnie a dwójka chłopaków była podtrzymywana całą ciąże, ale udało sie i urodzili sie zdrowi silni i rozrabiaki jakich mało :)
    Iwona mówiła mi wtedy ze na początku strasznie przeżywała że jedno straciła ale później mówi żę nie wie jakby trójkę ograneła
    poradzilaby by sobie i z trojka. kobiety kiedy musza mobilizuja wszystko co maja i spelniaja sie genialnie w tym co robia. faceci szybciej chyba odpuszczaja. ja tez byly momenty ze padalam na pysk ale wiedzialam po co to wszystko wiec walczylam w kazdej minucie. niestety kosztowalo mnie to tyle ze musialo minac wiele lat zebym zaczela myslec o kolejnym. kazda ciaza i kazde dziecko jest inne

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdyby przyszło im rodzić to by oszaleli już całkowicie. Fakt za każdym inaczej dzieckim jest jak i z każdą ciąża.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    hm... chciałabym taki paseczek :D w takie religijne "talizmany" ze świętymi to i ja też wierzę.
    http://www.grodek.mniszki.dominikanie.pl/dominik/dominik_pasek.html

    napisz do nich zwyklego maila :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O już piszę!

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to cała Ja89 wrote:
    gdyby przyszło im rodzić to by oszaleli już całkowicie. Fakt za każdym inaczej dzieckim jest jak i z każdą ciąża.
    łoooo matko moj to by chyba przy porodzie pobil wszystkich on jest taaaaaaki delikatny :/

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

‹‹ 3797 3798 3799 3800 3801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ