X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Marzena26 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, zobaczymy ;), Dziękuje za odpowiedz, pozdrawiam gorąco

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena26 wrote:
    ok, zobaczymy ;), Dziękuje za odpowiedz, pozdrawiam gorąco
    Owulacja byla 17dc :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. tak obserwuję swój wykres i coś mi się wydaje że mój cykl muszę spisać na straty. Coś mi ta temperatura szaleje konkretnie. Jakbyście mogły zerknąć i wyrazić opinię. Niby od dwóch dni mam pobolewania podbrzusza, wcześniej nie miałam tak szybkich dolegliwości przed miesiączką. Owu nie wynaczyła mi owulacji więc nawet nie wiem czy sama dobrze ją sobie wyznaczyłam.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka mozecie zerknac na moj wykres dodam ze mam miesiaczki co 36 dni i od 16dc cyklu przez 10dni po 2 tabletki biore luteine i ovufriend najpierw pokazalo mi owu w 19dc potem przesunal na 20 potem 22dc szczerze nie wiem od ktorego mam liczyc ze miala owu te dwie pierwsze daty mialam owu zaznaczona ciagla linia i niewiem czy mam byc dobrej nadzieji i nie moge sie doczekac kiedy test zrobic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiag wrote:
    Hejka mozecie zerknac na moj wykres dodam ze mam miesiaczki co 36 dni i od 16dc cyklu przez 10dni po 2 tabletki biore luteine i ovufriend najpierw pokazalo mi owu w 19dc potem przesunal na 20 potem 22dc szczerze nie wiem od ktorego mam liczyc ze miala owu te dwie pierwsze daty mialam owu zaznaczona ciagla linia i niewiem czy mam byc dobrej nadzieji i nie moge sie doczekac kiedy test zrobic...

    Wydaje mi się że owuF dobrze wyznaczył Ci owulkę zwłaszcza że masz cykle 36 dniowe i śluz rozciągliwy 21 dc. Myślę że za szybko wzięłaś luteinę :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2013, 16:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    hej dziewczyny. tak obserwuję swój wykres i coś mi się wydaje że mój cykl muszę spisać na straty. Coś mi ta temperatura szaleje konkretnie. Jakbyście mogły zerknąć i wyrazić opinię. Niby od dwóch dni mam pobolewania podbrzusza, wcześniej nie miałam tak szybkich dolegliwości przed miesiączką. Owu nie wynaczyła mi owulacji więc nawet nie wiem czy sama dobrze ją sobie wyznaczyłam.
    Chanela a to pierwszy taki cykl w którym Ovu nie zaznaczył Ci owulki?
    Jeśli zdarzało Ci się to wcześniej to ja bym jeszcze dziś na Twoim miejscu poszła zbadać progesteron :P

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efe6e97802c97898fa51e5ed247e1f0f.png
    Dziewczyny co z moim wykresem, bo wszystkie objawy owulki mam, testy ovu pozytywne, janik zwłaszcza prawy boli od 3 dni a temp nie podskakuje ? czy mam jeszcze miec nadzieje ze jutro podskoczy .. ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • gosiek8509 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2d88577c5351f559da43bd79a4f78265.png


    Witam , jestem tutaj od niedawna, bardzo prosze o zinterpretowanie mojego wykresu, czy program dobrze wyznaczył owulke?

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj tempka troszkę spadła poczekaj jeszcze ze 2 dni to się wszystko wyjaśni, a ty miewałas takie wczesne owulacje ?

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka to mój pierwszy wykres z badaniem temperatury i na ovu. Byłam już u lekarza i przy następnym cyklu wybieram się na badania wszystkich hormonów

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny coś dziwnego mi się dzieje z cyklami... wydłużają się ... późna owulacja... zerkniecie ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spojrzcie na mój wykres, wydaje mi sie ze ovu była w środę ale temp nie idzie w górę.. Na poczatku cyklu podlamana ostatnim nie mierzylam sumiennie temp i sa tylko dwa pomiary 36,5
    Co myślicie o tym cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 16:38

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczyny! Chciałabym Was prosić o pomoc w interpretacji mojego mega dziwnego cyklu:( Z gory mowie ze wydaje mi sie ze jest niewiarygodny, poniewaz:
    1. temperatura mierzona o przeroznych porach oraz pod pachą
    2. raczej zle podany dzien owu
    3. strasznie krotka faza lutealna- 5 dni:(
    Jestem tu nowa, a wykres zrobiłam na próbe, cos na postac brudnopisu. Wiem ze jest niewiarygodny ale mimo wszystko wystraszylam sie tej krotkiej fazy lutealnej.
    P.S. wlasnie zaczelam nowy cykl i przyrzekam sobie ze tym razem poprowadze obserwacje jak nalezy, ale na dzien dzisiejszy prosze Was o komentarz. A oto moj pożal sie Boże wykres..
    2da2e0e17f6855dfc89e03dbf6ce34ac.png

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybacz, ale..
    Skoro wiesz, że jest niewiarygodny , to po co zadajesz takie pytania ..
    Owulki na 100procent nie było tam, gdzie jest zaznaczona.
    wiec faza lutealna nie miała 5 dni.
    Podstawa to temperatura, śluz i układ szyjki.

  • littletwig Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. To mój pierwszy wykres. Cykl monitorowany. Owulacja 18-19 dc. Test słaba druga kreska za dwa dni mocniejsza. Wielka radość i dzisiaj po godz. 22 krew na papierze. Leżę w łóżku i ból jak na okres się nasila. Zerknijcie proszę na mój wykres. Tak naprawdę nie wiem czego oczekuję, jakich od Was odpowiedzi. Może po prostu że tak bywa...

    littletwig
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mogłybyście zerknąć na mój wykres? Bo sama nie wiem czy jestem jeszcze w fazie niskich temperatur czy już wysokich? Może bezowulacyjny się szykuje? Może coś podpowiecie? Z góry wielkie dzięki.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tu od niedawna dopiero ten cykl zaczęłam mniej więcej zapisywać ale mam pytanie co oznacza wzrost temperatury? Czy to znaczy,że owulacja wystąpiła wcześniej czy,że dopiero będzie?

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oznacza to ,że już była. U ciebie na dzień dzisiejszy w 13 albo 14 dniu cyklu

    maaadziaaa87 lubi tę wiadomość

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaata wrote:
    Hej dziewczyny, mogłybyście zerknąć na mój wykres? Bo sama nie wiem czy jestem jeszcze w fazie niskich temperatur czy już wysokich? Może bezowulacyjny się szykuje? Może coś podpowiecie? Z góry wielkie dzięki.

    Agatko raczej byla, jutro ci powinno uvu zaznaczyc owulacje...jesli tempka jutro spadnie to owulki nie bylo.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ