X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciągły lęk o ciążę - jak sobie z tym radzić
Odpowiedz

Ciągły lęk o ciążę - jak sobie z tym radzić

Oceń ten wątek:
  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 21 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila, strona 2 tego wątku, wpis zoniaa :)

    Kamila ;) lubi tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 22 października 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mloda1995 wrote:
    Trzymam kciuki :) I głowa do góry, wszystko będzie dobrze :> Daj znać w piątek co i jak.
    Młoda1995 3 mam kciuki. W piątek mam pierwszą wizytę i mam nadzieję USG. Też 6tc i mnóstwo obaw.

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 22 października 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja wrote:
    Młoda1995 3 mam kciuki. W piątek mam pierwszą wizytę i mam nadzieję USG. Też 6tc i mnóstwo obaw.
    Bede czekac na wiesci ;) ja dopiero 5 listopada wizyte mam;(

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 22 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bomblica wrote:
    Kamila, strona 2 tego wątku, wpis zoniaa :)

    Dzieki wielkie :)

    Bylam u gina na chwile obecna jest ok, teraz czekam na kolejna wizyte 3 listopada wtedy sie dowiem czy serduszko zabije :)

    Zoja daj juto znac jak wrocisz od gina.

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero we wtorek, też się denerwuje, ale musi być ok !!!

  • Bomblica Autorytet
    Postów: 692 673

    Wysłany: 23 października 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze się nie denerwować :) ja też czekam na wizytę, 2 listopad dopiero. od wczoraj mnie cycki bolą, prawie cały czas boli mnie głowa (dziś jakoś jeszcze nie zaczęła), więc na pewno jest oki. na twarzy nic nowego nie wyskoczyło, alleluja, byle do czerwca! :)

    Kamila ;), mloda1995, LENALENA lubią tę wiadomość

    córeczka 23.08.2015 [*] 6 tc
    Gabrysia ur.27.06.2016
    Hipotrofia, bezwodzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :)
    Wiem co to znaczy strach... jestem po poronieniu, moje maleństwo przestało się rozwijać w 9 tyg...Zabieg mialam w styczniu tego roku...Udało się zajść w ciąże po 6 cyklach. Cieszę się z ciąży ale nie już tak jak z poprzedniej bo strach jest silniejszy. Jeszcze teraz jest mój okres ciąży w którym maleństwo odeszło... szaleje z niepokoju a wizyta dopiero w czwartek

  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 23 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelna_nadziei wrote:
    Witam dziewczynki :)
    Wiem co to znaczy strach... jestem po poronieniu, moje maleństwo przestało się rozwijać w 9 tyg...Zabieg mialam w styczniu tego roku...Udało się zajść w ciąże po 6 cyklach. Cieszę się z ciąży ale nie już tak jak z poprzedniej bo strach jest silniejszy. Jeszcze teraz jest mój okres ciąży w którym maleństwo odeszło... szaleje z niepokoju a wizyta dopiero w czwartek
    3Mam kciuki za Ciebie i za malenstwo. Wszystko bedzie dobrze ;)

    pelna_nadziei lubi tę wiadomość

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 23 października 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze u kazdej z nas bedzie wszystko dobrze!

    Ja dzis wracajac do domu szłam tępem starszej Pani bo tak bolało mnie podbrzusze, położyłam sie w domu i juz jest lepiej...

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 24 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mloda1995 wrote:
    Bede czekac na wiesci ;) ja dopiero 5 listopada wizyte mam;(
    Ja już po wizycie. (NFZ) Trwała 3 min. Lekarka stwierdziła,że nie stwierdzi ciąży mimo, iż przyniosła wyniki beta 4100.Powiedziała żebym przyszła za miesiąc hehe ;-) szok... Pod koniec tygodnia idę do mojego lekarza na prywatną wizytę. Z pewnością zrobi USG i będę wiedziała na czym stoję to już 7tc.

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 25 października 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja wrote:
    Ja już po wizycie. (NFZ) Trwała 3 min. Lekarka stwierdziła,że nie stwierdzi ciąży mimo, iż przyniosła wyniki beta 4100.Powiedziała żebym przyszła za miesiąc hehe ;-) szok... Pod koniec tygodnia idę do mojego lekarza na prywatną wizytę. Z pewnością zrobi USG i będę wiedziała na czym stoję to już 7tc.

    Jest to prawda ze przy "standardowym" badaniu lekarz sie wykryje wczesnej ciąży ale na USG jak najbardziej tym bardziej z taka betą! Dziwne ze nie zrobiła Ci USG?! pytałaś dlaczego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 20:00

    Bellyy lubi tę wiadomość

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 26 października 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila ;) wrote:
    Jest to prawda ze przy "standardowym" badaniu lekarz sie wykryje wczesnej ciąży ale na USG jak najbardziej tym bardziej z taka betą! Dziwne ze nie zrobiła Ci USG?! pytałaś dlaczego?
    Tak Kamilka, pytałam. Powiedziała, że nie ma takiej potrzeby ;-) Dzis idę do swojego lekarza. Zobaczymy co powie :-)

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 26 października 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja wrote:
    Tak Kamilka, pytałam. Powiedziała, że nie ma takiej potrzeby ;-) Dzis idę do swojego lekarza. Zobaczymy co powie :-)
    Daj znac jak wrócisz :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • mloda1995 Autorytet
    Postów: 326 176

    Wysłany: 26 października 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja wrote:
    Ja już po wizycie. (NFZ) Trwała 3 min. Lekarka stwierdziła,że nie stwierdzi ciąży mimo, iż przyniosła wyniki beta 4100.Powiedziała żebym przyszła za miesiąc hehe ;-) szok... Pod koniec tygodnia idę do mojego lekarza na prywatną wizytę. Z pewnością zrobi USG i będę wiedziała na czym stoję to już 7tc.
    Porazka jednym slowem ;)
    Ja nadal czekam na wizyte. Jeszcze 2 tygodnie i zobacze swoja kruszynke. Powinno byc ladnie widac bo to 8 tydzien bedzie.

    dxomzbmhjk9kajsy.png
  • Kamila ;) Autorytet
    Postów: 1006 538

    Wysłany: 27 października 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja muszę czekać jeszcze tydzień na druga wizyte, mam nadzieje ze tym razem uslysze serduszko. A czas dłuży sie niesamowicie!

    Miłego dnia wszystkim :)

    ma6n13bx3stfpcr8.png
  • alloffkowa Przyjaciółka
    Postów: 99 66

    Wysłany: 24 listopada 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam do grona zatroskanych mam....Jestem po poronieniu a tydzień temu poraz drugi ujrzałam II kreseczeki.... Strach jest, dziś pierwszza wizyta.... Dziękuję za akt oddania który któraś z Was wstawiła, przepiękne i niesamowite słowa

    W oczekiwaniu
  • oleandra Znajoma
    Postów: 17 42

    Wysłany: 24 listopada 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alloffkowa wrote:
    I ja dołączam do grona zatroskanych mam....Jestem po poronieniu a tydzień temu poraz drugi ujrzałam II kreseczeki.... Strach jest, dziś pierwszza wizyta.... Dziękuję za akt oddania który któraś z Was wstawiła, przepiękne i niesamowite słowa

    Niestety znam doskonale ten strach, pierwsza moja ciąża przebiegła książkowo ale drugą niestety straciłam w 7tc. Aktualnie jestem w trzeciej ciąży (10 tydzień) i nie ma dnia żebym nie drżała o moje maleństwo.
    Mam nadzieję że wykorzystałaś już limit złych doświadczeń i mocno trzymam kciuki żeby tym razem wszystko było dobrze. Daj znać po wizycie :)

  • pocieszna Znajoma
    Postów: 29 13

    Wysłany: 24 listopada 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ... ja byłam wczoraj u lekarza i zobaczyłam ten piękny pecherzyk :-) jest cudowny ale Pani doktor powiedziała ze mam jakiegoś kilka lub żylaka i przepisał mi luteina 100 która mam brać 2 razy dziennie , powiedzcie mamusie miałyście coś takiego ? Strasznie się boje o ta moja mała laleczke .

    f2w33e3k1ysv08zw.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 29 listopada 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to dobrze, że nie tylko ja tak wariuję z powodu ciąży.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy, strasznie przeżywam swoją ciążę, boję się strasznie, straciłam 3 Aniołki. Wizytę mam za 2 tyg, byłam na pierwszej wizycie, ale byłam przed terminem @ i lekarz powiedział,żeby przyjechać za 3 tyg...
    Boję się strasznie zwłaszcza, że boli mnie krzyż od początku :( poza tym nie mam żadnych innych objawów, na samym początku bolały mnie piersi i stały się pełniejsze, teraz znów zrobiłam się płaska i przestały boleć, beta z poniedziałku 3537,6 urosła.

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ