Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Grudniówki z pierwszych objawów :)
Odpowiedz

Grudniówki z pierwszych objawów :)

Oceń ten wątek:
  • Siwa1001 Autorytet
    Postów: 705 204

    Wysłany: 23 lipca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusza też trzymam kciuki i wierzę w to, ze będzie wszystko dobrze. Trzymajcie się dzielnie.

    Natalia i Michał ur. 2 grudnia 2016 r.
  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 23 lipca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nalot na migdałach.. Jakby angina ale temp brak. Lekarz na urlopie ja też daleko od Krakowa macie kochane domowe sposoby? A boli mnie migdał...płakać mi się chce bo się boję...

    Jej

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 23 lipca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup w aptece Isla do ssania, by można w ciąży lub Prenatal coś tam do ssania też jest. Możesz śmiało to wziąć.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 23 lipca 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki już właśnie czytałam o rym prenatal

    Jej

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 23 lipca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isla jest super, na dodatek wzmaga odporność i można ich jeść z 10 dziennie, ja ją bardzo lubię.

    Mamy już upatrzony wózek. Espiro Victor 3w1 :) 1500 zł, koła pompowane, skręcane z przodu, widziałam go wczoraj na żywo z moim chłopem i nas urzekł hehe. Fajny jest, lekki. Cena w miarę. No i mój Tata powiedział że sponsoruje :) także cieszę się że mamy już coś na oku.

    michaela lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • jagooo90 Ekspertka
    Postów: 213 57

    Wysłany: 23 lipca 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na gardło tantum verde w aerozolu na zmianę isla :) możesz zastosować płukanie z wodą i woda utleniania ,albo z solą, albo rumiankiem, albo szalwia !

    Jago
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 23 lipca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak, jest tantum verde, ale na mnie jakoś nie działał, ale jest się czym ratować :)!!!

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 23 lipca 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane niestety jestem na wsi i apteka zamknięta do poniedziałku ;( ratuje się rumiankiem,szałwia plukam, amolem nacieram , woda z solą tantum verde w sprayu,
    Kupię te cukierki Isla...ehhhhh

    Jej

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 23 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna, może Ci się nie rozkręci choróbsko..

    Jiji lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 lipca 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo zdrowia
    shantelle ale super z tym wózkiem:) fajnie macie z tata:)

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 24 lipca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde też mnie coś ucho boli i gardło po lewej stronie, tak czuję że jest coś nie tak.... I zatoki czołowe czuje noo. Nie mogę być chora, ledwo się ogarnęłam, klima pewnie. Na bank.

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Jiji Ekspertka
    Postów: 392 52

    Wysłany: 24 lipca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Jezu... Masakra jakaś albo mogło cie przewiac.... Miaz zrobił syrop z cebuli i mnie poi..

    Jej

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 24 lipca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem, 30C a człowiek choruje. Ja migdałów nie mam, także nie wiem co jest. No ale muszę się ogarnąć?

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 24 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapewne z klimatyzacji .. mnie rzadko gardło boli a ostatnio wlaczyliśmy klime, rano wstaje i gardło boli po prawej stronie :/ narazie nic nie biorę mam nadzieje ze samo przejdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2016, 12:53

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • framtid Autorytet
    Postów: 287 148

    Wysłany: 24 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dziś wstałam połamana i z katarem :( właśnie zrobiłam sobie parówkę z rumianku i eukaliptusa, trochę pomogło ale jestem taka słaba ze nie mam na nic siły :(

    18.10.2024 ⏸️ (2cs)
    23.10.2024 - beta 396,5
    25.10.2024 - beta 836
    08.11.2024 - 0,5cm dzidziusia
    18.11.2024 - kolejna wizyta

    preg.png

    age.png
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja po klimie zawsze choruje, od kilku lat nie włączamy jej w samochodzie bo zawsze kończyło się tak samo. Dziewczyny nie dajcie się!

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 24 lipca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam jakiejś fajnej kiecki, nie za krótkiej i nie za obcisłej na wesele. macie jakieś pomysły?

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 24 lipca 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucho czuje i coraz gorzej mi :/

    Michaela ja w sierpniu też idę na wesele będę kiecki szukać. Tylko że mam w planach szukać w sklepie Szachownica w Tesco jest na Prokocimiu... Tam mają fajne i nie drogie....

    michaela lubi tę wiadomość

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam wesele tylko w połowie września i nie wiem nawet czy pojedziemy zależy po ile będą bilety ale powiem Wam że tak bym poszła na to wesele potańczyć ze szok :D strasznie lubie wesela :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Shantelle Autorytet
    Postów: 2862 552

    Wysłany: 24 lipca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lubię wesele, bo zawsze jest pyszne jedzenie hehe :)

    Kurde, słabo się czuję, jak się schylam, to czuję zatoki... Aaaaaaaaa buuu

    dqpr82c3ifg4d39u.png
    3jgx43r8ff2ms451.png
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ