X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt Kochane!

    1kaktus, Asiek2108, 0202oliwcia lubią tę wiadomość

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 15 kwietnia 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołego Alleluja! Niech wszystkie małe pisklaczki rodzą się zdrowe i dorodne :)

    ayka, 1kaktus, AgaSY, 0202oliwcia, Asiek2108 lubią tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji Wielkiej Nocy życzę miłości mocy, jajka smacznego, tyłeczka mokrego, smacznej babeczki, dwa litry wódeczki, słodkiego baranka, imprezy do ranka. Oczywiscie z naszymi dzidziusiami kochane a wodeczke zamieniamy na soczek

    0202oliwcia, 1kaktus, Asiek2108, ayka lubią tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • grisza Znajoma
    Postów: 29 15

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mokrego dyngusa :)

    0202oliwcia, 1kaktus, ayka lubią tę wiadomość

    Mój aniołek kochany 20.06.2016r.(8tc)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie poswiatecznie z Wami :-) jak minely swieta?

    Urosly brzuszki :-P ? Nam o dziwo dopisywal apetyt :-) i mamy w sumie nie po swietach ale zawsze pierwsze 1,5 kg na plusie. Czyli w sumie do teraz -5,5 od poczatku :-)

    Asiek jak tam Wasze objawy?

    Od piatku Mikus byl w dobrym nastroju i fostal ksywke Wiercipiolek :-) uspokajal Mamusie co chwile sie odzywajac :-) wczoraj byl spokojniejszy ale mysle ze na niego pogoda tez dzialala.
    Jutro sie zobaczymy :-) a wg usg Maly wszedl dzisiaj w 3 trym a wg.om zaczynamy go w czwartek :-)

    Milego dnia moje Panie :-)

    Amy odezwij sie wkoncu!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 05:53

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kochane kobietki. W sumie to my sie nie przejadalismy jakos spokojnie z apetytem u nas. Za to dzis spiacy jestesmy i posypiamy co chwilke mimo ze malu w domu dzis ale daje nam spac. Moj najlepiej fika po 22. Super ze juz bedziesz w 3 trymestrze. I ze zobaczysz swojego maluszka jutro. Ja jutro ide na krzywa cukrowa rano...

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u nas też jakoś zleciało. Jeden dzień posiadowa przy stole u jednych rodziców, drugi dzień u drugich. Dziś w końcu można odetchnąć :-P. Tak czekałam na słońce po świętach żeby zacząć prac dzieciowe rzeczy i co?! Szaro, buro i ponuro, tylko śniegu brakuje :-(. Ale mamy jeszcze 6 tygodni, chyba zdążymy :-).

    Aa, cos Wam opowiem! Przed Świętami mój mąż był u kolegi, który ma 4 miesięczna córeczkę (to było jego pierwsze spotkanie w życiu z takim dzieckiem) i wrócił zachwycony :-). Nie mógł przestać opowiadać jak złapała go za palec i nie chciała puścić i wgl jaka jest fajna :-D. Teraz nie może się już doczekac aż Leo przyjdzie na świat i cieszy się, że to jeszcze tylko kilka tygodni :-). A ja się martwię, że teraz będzie nam się nieźle dluuuuuzyc :-(.

    Asiek, Ciekawa smarujecie już brodawki lanolina? Czy uważacie, że to i tak nic nie da? Wy przynajmniej macie doświadczenie :-P. Ja w sobotę weszłam w 33 tc i zaczęłam smarować Lano-mascia z Ziaja i jest fuuuj, taka lepka bleee :-P. Ale na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże, więc smaruje twardo :-D.

    0202oliwcia, ayka lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga tylko uwazaj z tym.smarowajiem zeby brodawek za bardzo niepobudzic (tak slyszalam przynajmniej). Ja mam zamiar zaczac ok 34/35 tc smarowac a potem uzywam purlean bo nie trzeba zmywac do karmienia.

    Moj M od kilku dni chodzi i mowi ze moj Mikus i moj Mikus :-) myske ze Tobie bardziej niz M bedzie sie dluzyc. Ja sie smieje ze csly czas sie modlimy zeby siedzialy bezpiecznie w brzuszkach jak najdluzej a na koniec bedziemy chcialy zeby juz wyszly :-P

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt dzis po swietach dzien lenia. Moj M mial wczoraj dyżur przy myciu baczyc po gosciach ale jakoś nie zdazyl zanim pojechal na zuzel i zostalo wszystko dla mnie z calego dnia wczorajszego. Makabra byla ale dalam rade. U nas dzis sloneczko wiec najgorzej nie jest.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus masz rację, stymulacja brodawek wytwarza oksytocyne co może prowadzić do przedwczesnego porodu. Dlatego nie hartuje się już sutkow, jak to było kiedyś. A co do zmywania to położna nam mówiła, że lepiej zmywac, bo nawilżoną brodawke trudniej jest dzidziusiowi ssać :-)

    ayka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie po Świętach! Mam nadzieję, że podtuczyłyście swoje Bączki :-)

    Sutków nie hartujcie, tak jak napisała Aga. Tego już się nie robi. Wszystkich maści z lanoliną używajcie minimalnie, tylko by nawilżyć i uelastycznić skórę. Przed karmieniem dobrze jest przetrzeć/zmyć sutek, bo faktycznie dziecko ma problem z prawidłowym zassaniem cyca :-) Dochodzi przecież jego ślina i cycek się ślizga. Najlepiej piersi trzymać w cieple i sucho, wietrzyć, ale nie dopuścić do przeziębienia, bo to dramat! A propos hartowania piersi, gdy ostatnio miałam krwawiące brodawki moja mama mnie się spytała, czy nie hartowałam piersi przed porodem. Mój mąż zrobił głupią minę i się mnie spytał, że co ja miałam z nimi zrobić? Wsadzić do lodówki? ;-) Do lodówki cycków nie wsadzajcie ;-) Chyba, że na zastoje bierzcie kapustę z lodówki na okłady :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 13:34

    AgaSY lubi tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka ja nigdy nie slyszalam o hartowaniu sutkow. Za to wiem sama po sobie ze warto miec nakladki na sutki jak ma sie je male bo wtedy dziecko chwyta bez problemu. Tym razem beda czekaly w torbie gdyby maly mial problem zlapac. A i przy nakladkach nie pekaja brodawki

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakładki są super! Sprawdziłam i polecam! Mam Medeli.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawiło wie dzisiaj swędzenie stóp i jak głupia zaczynałam sie w necie... czy któraś z Was miała taką dolegliwość?
    Dzisiaj.odebrałam wyniki morfologia ok. Mocz:
    Ciężar właściwy 1,012 norma 1,015-1,030
    Ph 6'50 5-7
    Glukoza nieobecna
    Ketony nieobecna
    Urobinogen W normie
    Bilirubina nieobecna
    Białko nieobecna
    Azotyny nieobecna
    Erytrocyty obecne
    Leukocyty w normie
    Nablonki płaskie nieliczne
    Leukocyty 1-3 wpw 0-5
    Erytrocyty świeże 3-5 wpw 0-5
    Erytrocyty częściowo wylug 3-5 wpw
    Erytrocyty wyługowane 1-3 wpw 0-5
    Bakterie D.liczne
    Kryształy szczwianu wapnia liczne.
    Martwi mnie wyniki tego moczu a wy co.sądzicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2017, 20:41

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa chyba jest ok. Nie znam sie na tych erytrocytach w moczu. Ja ostatnio mialam probkem z tymi szczawianami ale nic mi nie dala tylko.kazala wiecej pic i nie jesc szczawiowej i czegos jeszcze nie pamietam. No chyba ze teraz tez beda to dostane tabletki. I tak uwazam ze najlepuej wypowie sie lakarz

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co z moja krzywa dzis. Przez pol nocy meczyla mnie taka zgaga i nawet bylo mi niedobrze. Zjadlam ogirka swiezego na kolacje i nie wiem czy mi na zoladku stanal czy co ale kosmos byl w nocy. Teraz siedze i czekam i mysle czy jechac dzis czy jutro.....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka zgaga moze ci dokuczac w ciąży. U mnie pojawiła się początkiem 8 miesiaca ciąży. Kochana daj znać jak twoja krzywa cukrzycowa wyszła.

    U mnie łeb jak bania od tego internetu. Naczytałam się o cholestazie w ciąży. O tym że świad skóry jest spowodowany tą właśnie chorobą. Pocieszam się faktem ze głównie swędzą wewnętrzne strony dłoni i podeszwy stóp a u mnie to zaswędzi raz koło kostki raz koło łydki innym razem znów koło brzucha, szyi itp. i na szczęście nie wieczorem i w nocy tylko w ciągu dnia. Jutro mam wizytę u gin to zapytam chociaż już cała w nerwach jestem.
    Czy któraś z was miała takie objawy jak ja???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 10:52

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa co do wynikow moczu to wydaja sie nienajgorsze ale niemam pojegia o co chodzi erytrocytami w moczu nigdy ich niemialam.

    Mnie czasem swedzi skora. Ja staram sie bieczytac o cholestazie bo odrazu bardziej swedzi kazdy kawalek. Jak bylo to bardziej dokuczliwe to powiedzialam o tym lekarzowi i powiedzial ze jakby sie ppwtarzalo albo nasilalo to mam mu o tym powiedziec i zleci badania krwi watrobowe czy jakos tak. Ale jak pilnuje regularnego nawilzenia to skora nieswedzi. Kiedys u mamyginekolog czytalam ze od samego czytaniq moze swedziec skora i rzeczywiscie tak bylo :-) powiedz o tym lekarzowi na wizycie na spokojnie.

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka ja po krzywej mialam najgorsza w zyciu zgage niestety. Daj znac czy poszlas i jak przezylas. U nas trzeba sie umawiac ok tydzien wczesniej na krzywa dobrze ze w razie w masz mozliwosc zmiany terminu.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaktus ciebie swedziała cała skóra czy podobnie jak mnie? no od tego czytania to skóra sama swędzi. Co używałaś do nawilżania?

‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ