Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily89 wrote:
    Ja mam łożysko na tylnej ścianie, 19 tydzien + 1 i tez nie czuje ruchow. Czekam cierpliwie do skończonego 20 tygodnia.

    Ja kolejny dzien w Bydgoszczy - jest cudownie ♡♡♡
    Emily co Cię sprowadza w moje strony? :) u nas mało kto uważa, że w Bydgoszczy może być cudownie ;)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily to super, że tak miło Ci czas mija. Jak pogoda i chustowanie?

    AnaMarie ooo to Maluszek wstydliwy:-) mój Mąż też słucha i rano, jak do pracy nie idzie. Nie mam adapterów, bo na razie mi wygodnie z pasami. Zobaczymy za 2 tygodnie, bo jedziemy do moich rodziców a to ponad 3 h drogi. Wezmę poduszkę póki co, żeby podłożyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Wczorajszy dzień to koszmar nie mogłam się skupić na niczym, na dodatek zostawiłam w przychodni na ladzie ten pakiet co dają dla kobiet w ciąży po polowkowych.
    Dzisiaj mam genetyka, napiszę co i jak.

    Wczoraj dużo czytałam o splotach naczyniowych w główce u dzieci w ciąży, myślę że to jednak nie takie straszne, nie chcę się poddawać amniopunkcji, dzisiaj mam dylemat, zobaczę co po wizycie.

    Rozmawiałam wczoraj ze szeagierka, ona urodziła rok temu syna i on też miał te sploty w główce, a później się rozplynely, wykońcu to podobne geny bo nasi mężowie to bracia. Zobaczymy jak to będzie.

    Ja cytologii nie miałam jeszcze, ale zawsze mam 2,

    Czy któraś z was ma skierowanie na doplerowskie tętno płodu bo ja będę miała to badanie w grudniu.

    A i zmiana łożysko mam na tylnej ścianie z tym że jest bardzo nisko, ale napewno to nie jest przodujace.

    Wczoraj mój synek taki zadowolony ze braciszek, obiecałam że pozwolę mu wybrać imię i chce żeby nazywał się Maciej, mi się średnio podoba, no ale co z robić.

    Trzymajcie za mnie kciuki dzisiaj :)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agii trzymam mocno kciuki! Na pewno będzie ok, tym bardziej, jak podobny przypadek był w rodzinie!

    Ja za tydzień mam wizytę, to zobaczę, co mi gin zaleci z badań. Bo o tym dopplerowskim tętnie płodu to nie wiem.

    Mojej siostry córka urodziła się z krwiakiem w główce, ale się wchłonął. Najlepsze, że dopiero dowiedziała się o tym, jak urodziła!

    Maciek nie jest brzydkim imieniem, lepsze to niż Brajan:P

    nick nieaktualny, pomarańczka_33, Ilona92 lubią tę wiadomość

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaginekolog pisała kiedyś o odchyleniach w USG połówkowym i jest też między innymi o torbielach.

    https://mamaginekolog.pl/najczestsze-nieprawidlowosci-usg-polowkowym/
    https://mamaginekolog.pl/najczestsze-odchylenia-usg-polowkowym-cz-ii/

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiii trzymam kciuki :)

    Ja też nie słyszałam o tym badaniu. A dlaczego Cię na nie skierowali?

    Maciej mi się podoba, ja bym to imię rozważała gdybym miała synka. Maciej lub Jakub.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agiii, trzymaj się dzielnie! Trzeba wierzyć, że będzie dobrze, tym bardziej jak piszesz, że w Waszej rodzinie była już podobna sytuacja i wszystko dobrze się skończyło :)
    co do imienia, jak już pozwoliłaś dziecku wybrać to teraz albo musisz się z tym pogodzić albo przekonać Go, że jednak bardziej podoba Mu się inne imię ;D

    Ilona92, BP 02 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja pełnia szczęścia na dzisiaj ;D

    2aa0ghi.jpg

    Tęskniąca, nick nieaktualny, nick nieaktualny, APrzybylska, BP 02 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka no wiesz :p ;)

    pomarańczka_33, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska że względu na tą torbiel w główce, ale szczerze to nie mam pojęcia zapytam o to jeszcze dziś, wczoraj pytałam to tak mi odpowiedzieli.
    Tusianka bardzo dziękuję za link do artykułu, poczytam jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusianka dzięki za linki :)

    Pomarańczka ja nawet nie patrzę na Twoje śniadanie:P

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia, to już trzecie dzisiaj ;D

    Tęskniąca, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaranczko smacznego, mnie odrzucilo od pączków na szczęście

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Super przydatne linki, szczególnie gdy większość z nas jest przed połówkowymi. Dzięki Tusianka

    Pomarańczka, ja zjadam max pół pączka , dwa to dla mnie byłaby tortura ;)

    Chodzi mi po głowie imię Łucja...co sądzicie, znacie jakąś?

    Ilona92, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca, osobiście nie znam ale bardzo mi się podoba :) gdyby nie fakt, że mam fioła na punkcie litery "R" w imieniu to może bym brała pod uwagę ;)

    no powiem Wam, że jak nie jadłam to nie jadłam a teraz to jakiś szok dla mnie jest - mam włączone mega ssanie ;D

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj cos sie stednio czuje:/ chyba jakas zmiana frontu idzie :/ brzuch mi rośnie jak oszalały, az nie moge w to uwierzyć.
    Pije miętę z pomarańcza , a chciałam kupic melisę no i tak potrafię czytac :)

    Agi trzymam kciuki! Mojej siostrze ciotecznej lekarz stwierdził tez jakies splotu w głowie, ale dostała skierowanie do innego genetyka i okazało sie, ze wszystko jest dobrze! Wierze w to!
    No cóż jesli nue podoba sie Tobie to inie to musisz przekonać syna, ze inne mu sie bardziej podoba , tak jak juz z dziewczyn napisała ;)

    Moja prababcia była Łucja :) mi sie spodobało Luktecja, a przeczytałam 1500 imion w spisie imiona-nazwiska polskie .
    Jeszcze było brane pod uwagę Zofia , Jadwiga, Helena , tak jak nasze babcie i prababcie .

    A jak bedzie jednak facet to dostanie Bolek i tyle :D

    Lubie paczki i bułki słodkie, ale po nich mam taki okropny posmak w buzi , ze ba sama myśl mnie odrzuca :(

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi dopplera dostałaś pewnie ze wzgledu na te sploty w głowie malca:)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Agi dopplera dostałaś pewnie ze wzgledu na te sploty w głowie malca:)
    Tak samo mi wczoraj powiedziano.

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Pije miętę z pomarańcza , a chciałam kupic melisę no i tak potrafię czytac :)

    Haha...mam tak samo, a do tego ciągle coś gubię (klucze, firmowe faktury, itd...) , o wszystkim zapominam i zacinam się jak mówię, bo nie mogę znaleść odpowiedniego słowa...

    strasznie mi z tym, bo do tej pory raczej rozgarnieta byłam, zorganizowana, poukładana i zawsze na czas...a teraz...mam faze na: "to jest mało wazne teraz - gdzie moge sie polozyc?" ;););)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniąca wrote:
    Haha...mam tak samo, a do tego ciągle coś gubię (klucze, firmowe faktury, itd...) , o wszystkim zapominam i zacinam się jak mówię, bo nie mogę znaleść odpowiedniego słowa...

    strasznie mi z tym, bo do tej pory raczej rozgarnieta byłam, zorganizowana, poukładana i zawsze na czas...a teraz...mam faze na: "to jest mało wazne teraz - gdzie moge sie polozyc?" ;););)
    ojj mam dokładnie to samo! ten brak słów jest masakryczny! radzę sobie tak, że wymawiam słowa leżące obok i w końcu mój rozmówca się domyśla o co mi chodzi ;) pozostaje nam nadzieja, że po ciąży wrócą nam nasze mózgi ;D

    Tęskniąca, Ilona92 lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ