X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Jupik, biedna Ty ;) mam nadzieję, że jednak te "umilacze" będą zanikać, abyś spokojnie mogła się cieszyć tym stanem.

    A jakie plany urlopowe?

    Oj tez mam nadzieję, bo faktycznie ciężko się cieszyć przy takim samopoczuciu :-(
    Urlopik w Polsce, nad morzem, nie planowalismy zagranicy w obliczu staran przez inseminacje. Mieliśmy wybyć gdzieś dalej w ramach pocieszenia jakby sie nie udało.

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • PolaMinka Autorytet
    Postów: 374 151

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Witaj Kochana :)
    Bardzo serdecznie Ci gratuluję, życzę bardzo spokojnej ciąży.
    Przy krwiaku musisz leżeć plackiem i tylko palcem pokazywać co inni mają wokół Ciebie robić. A paskud się wchłonie i dzidzia będzie bezpieczna :)
    Ja w maju miałam 3 i niestety, ale u Ciebie wszystko będzie DOBRZE !!!

    Kochana bardzo mi przykro. Widzę, że udało Ci się szybko zajść w kolejną ciążę. Trzymam kciuki.

    Powiedz jak duże miałaś te krwiaki i czy dawały Ci jakieś objawy? Plamiłaś? Czy ciąża poleciała tak po prostu z dnia na dzień?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 11:46

    b71c39983e8062f47b2c9285f223e4ae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PolaMinka wrote:
    Kochana bardzo mi przykro. Widzę, że udało Ci się szybko zajść w kolejną ciążę. Trzymam kciuki.

    Powiedz jak duże miałaś te krwiaki i czy dawały Ci jakieś objawy? Plamiłaś? Czy ciąża poleciała tak po prostu z dnia na dzień?

    Jak to określił lekarz, krwiaki były ogromne, dokładnie nie pamiętam rozmiarów, ale były dookoła maluszka i w końcu oddzieliły go od zdrowej ściany. Zdjęcie USG schowałam gdzieś głęboko ... Jeżeli chodzi o objawy, to było właśnie plamienie, a w zasadzie krwawienie. Przestało bić serduszko w 8 tygodniu, a ciąża trzymała się jeszcze ponad tydzień, aż do zabiegu 19.05. Wtedy też usunięte zostały krwiaki.

    A u Ciebie jak to wygląda? Jakieś objawy, plamienie?

    U Ciebie wszystko będzie najlepiej :D

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • PolaMinka Autorytet
    Postów: 374 151

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba jestem w dużo lepszej sytuacji niż byłaś Ty i Twój maluszek. Ja mam jednego określonego mianem malutkiego 13mm na 8,1mm usytuowanego nad pęcherzykiem ciążowym. Mój okruszek na razie daję sobie radę jego wielkość jest adekwatna do wieku ciąży a serduszko pięknie pracuje. O to chodzi, że nie mam objawów żadnych. ŚLuz pięknie czysty od samego początku. Bóle zwykłe ciązowe kłucie, ciągnięcie, brzuszek mi już od dołu wypycha szczególnie wieczorem bo jestem szczupłą osobą. Ogólnie dobrze się czuję dlatego zaskoczeniem było dla mnie, że mam krwiaka. Ja się martwiłam, że nie będzie zarodka albo serca a tu wszystko jest aleeeeeee....

    Byłaś już na pierwszej wizycie?

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    b71c39983e8062f47b2c9285f223e4ae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moja droga, na pewno niedługo paskud się wchłonie. Tylko dużo leż, odpoczywaj. U mnie to było w cm :/ Najgorsze jest to, że tak nie do końca znana jest przyczyna tych krwiaków. Jednak nasze organizmy i ciąża to jedna, wielka zagadka.

    Tak, na pierwszej wizycie informacyjnie byłam 27.07, a wczoraj byłam po raz drugi, aby zobaczyć czy wszystko ok. Pęcherzyk ciążowy i żółtkowy, jak z podręcznika :) Trzeba myśleć pozytywnie :)

    PolaMinka lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Mania 86 Przyjaciółka
    Postów: 67 40

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na wizytę 8.8, będę wtedy w 5tyg 5dniu, więc liczę, że już coś będzie widać. Jak myślicie? :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania 86 wrote:
    Ja czekam na wizytę 8.8, będę wtedy w 5tyg 5dniu, więc liczę, że już coś będzie widać. Jak myślicie? :)

    Przy dobrym sprzęcie nawet pikające serduszko :D Czego serdecznie Ci życzę. Koniecznie daj znać.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Kasia DT Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy tez macie takie nagle napady glodu? Ja moge miec sie calkiem w porzadeczku i nagle, doslownie w ciagu minuty mnie ssie, ale az tak przebardzo ze musze zjesc cokolwiek. Nie chodzi o to ze jem wyecej czy duzo ale zastanawia mnie ta naglosc ;) Wczesniej glodnialam stopniowo.

    Kasia DT
  • Mania 86 Przyjaciółka
    Postów: 67 40

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak raz, aż mnie zdziwiła moja zarlocznosc :) teraz raczej w ogóle nie chce mi się jeść.

  • Mania 86 Przyjaciółka
    Postów: 67 40

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zauważyłam dziś, że mi się ciasno robi w spodniach. Niby to takie maleństwo, niby brzuch nie urósł, ale chyba przez te problemy żołądkowe albo nie wiem co ale się powiększyłam. Nie spodziewałam się tego tak szybko. A o starych szortach z czasów studiów to już w ogóle mogę zapomnieć. Aż wejdę na wagę dziś. A jak tam z tym u Was?

  • Kasia DT Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania 86 wrote:
    I zauważyłam dziś, że mi się ciasno robi w spodniach. Niby to takie maleństwo, niby brzuch nie urósł, ale chyba przez te problemy żołądkowe albo nie wiem co ale się powiększyłam. Nie spodziewałam się tego tak szybko. A o starych szortach z czasów studiów to już w ogóle mogę zapomnieć. Aż wejdę na wagę dziś. A jak tam z tym u Was?

    Ja mam jeszcze lepiej ;) juz zaczelam brac espumisan bo to przeciez zart , a wieczorami mnie tak wywala NA LEZACO ze wygladam jak w dobrym 4 miesiacu ;) spodnie tez juz za ciasne , musialam na cito kupic jakies luzniejsze spodnie , a tak jak mowisz, malenstwo wielkosci pestki jablka a tyle zamieszania narobilo :) ale zaulwazylam ze gazy i wzdecia towarzysza mi od poczatku, jutro mam wizyte i wspomne o tym tez.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Kasia DT
  • Mania 86 Przyjaciółka
    Postów: 67 40

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w pracy, usypiam na siedząco, mdli mnie a chcę powiedzieć dopiero za 1-2mca, jeśli wszystko będzie ok. Ciężko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 14:05

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam ciagle przeboje jelitowe :) na wieczor hestem mega wzięta, ale to takie uroki. Odpukać nie mdli i oby tak zostało.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Zuza 85 Koleżanka
    Postów: 31 11

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) termin mam na 29.03 ale może mi się przesunąc na kwiecien więc myślę że mogę dolączyć? Byłam na pierwszej wizycie 4t5d i bylo już widać pęchęrzyk z cialkiem żółtym i tym na razie muszę się pocieszac:) Lekarz powiedzial ze nie ma potrzeby abyśmy się widzieli wczesniej jak 21.08 więc grzecznie sobie czekam. Myśli mnie róznorakie przechodzą przez glowe.. raz dobre raz zle choc czuję się dobrze i nie mam zadnych dziwnych dolegliwosci. Standard to pobolewanie brzucha jak na okres, dużo bialego śluzu, piersi bolą strasznie no i czest siku zwłaszcza w nocy. Zyczę wam wytrwalosci i cierpliwości do waszych fasolek..

    APrzybylska, Etoilka lubią tę wiadomość

    j5tjeyk.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza 85 bardzo serdecznie witamy :)
    Mnie lekarz teraz nie chce widzieć przez następne 3 tygodnie, dopiero 29.08 mam iść. Jak ja to zniosę ;)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia DT wrote:
    Ja mam jeszcze lepiej ;) juz zaczelam brac espumisan bo to przeciez zart , a wieczorami mnie tak wywala NA LEZACO ze wygladam jak w dobrym 4 miesiacu ;) spodnie tez juz za ciasne , musialam na cito kupic jakies luzniejsze spodnie , a tak jak mowisz, malenstwo wielkosci pestki jablka a tyle zamieszania narobilo :) ale zaulwazylam ze gazy i wzdecia towarzysza mi od poczatku, jutro mam wizyte i wspomne o tym tez.

    No ja jak pisalam-chodze glodna jak wilk a co zjem to mdłości, gazy i bóle :-/ tez kupiłam espumisan. Tez mi brzuch juz wywala, a szczupła jestem. Zazdroszczę dziewczynom które pisza ze nie maja zadnych objawów ;-)

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia DT wrote:
    Dziewczyny czy Wy tez macie takie nagle napady glodu? Ja moge miec sie calkiem w porzadeczku i nagle, doslownie w ciagu minuty mnie ssie, ale az tak przebardzo ze musze zjesc cokolwiek. Nie chodzi o to ze jem wyecej czy duzo ale zastanawia mnie ta naglosc ;) Wczesniej glodnialam stopniowo.

    Jak wyżej-jestem głodna jak wilk, niemal non stop! ;-)

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 0 objawow co mnie bardzo martwi :( przez ostatnie 3dni bardzo bolal mnie brzuch jak na okres ,a dzis nic a nic . Piersi rowniez dzisiaj przestaly mnie bolec i "sflaczaly" ,nie sa nabrzmiale . Nie mialam zadnego krwawienia,ale sama nie wiem co o tym myslec. Usg mam miec w nastepna sobote , z moich wyliczen jwstem teraz na poczatku 6tyg

    zi13skjopgsx41pb.png
  • Mania 86 Przyjaciółka
    Postów: 67 40

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwuj się. Mnie brzuch przedwczoraj bolał, że myślałam, że zejdę, a od 2 dni tylko czasem zabolało lekko. Nie może boleć cały czas, bo byśmy oszalały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2017, 16:14

  • Fyffes Koleżanka
    Postów: 45 38

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja nieśmiało zgłaszam się do kwietniówek! :) Lekarz jeszcze wciąż przede mną, ale wg moich wyliczeń jestem w 5tc :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    zi13ikgn2ucj5bsa.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ