X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Gosiax89x Koleżanka
    Postów: 42 60

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję przejść na forum ogólne (w ciąży) i pod forum kwietniówek:) Bo istnieją 2 a lepiej chyba,żeby wszystkie dziewczyny były w 1 grupie

    7v8rflw1wbzcabv9.png

    relgsg18yhx6fzl8.png
    relgsg18bkz54ngg.png
  • Paula1989 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kwietniowe mamy :) moja dzidzia planuje przyjść na świat 1.04.2018 :) ciekawe czy mi zrobi Prima Aprilis :) pozdrawiam !

    APrzybylska lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1989 wrote:
    Witajcie kwietniowe mamy :) moja dzidzia planuje przyjść na świat 1.04.2018 :) ciekawe czy mi zrobi Prima Aprilis :) pozdrawiam !
    Witaj :D mamy ten sam termin według BBF. Mój ginekolog wyliczył na 02.04 :)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienilam termin usg i zamiast za tydzien - jade jutro . Mam zle przeczucia . Od dzisiaj piersi nic nie bola,brzuch rowniez. Mam dola strasznego,siedze i rycze:(

    zi13skjopgsx41pb.png
  • Etoilka Autorytet
    Postów: 967 1646

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra94, będzie dobrze! Objawy się raz nasilają, raz trochę odpuszczają. A dół i złe przeczucia nachodzą od czasu do czasu chyba każdą z nas. Trzymam kciuki!

    h84f3e5e7aigw4hm.png
    mhsvcwa15qvcnn0c.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja praktycznie w ogóle nie mam objawów:) tylko siku i cis tam delikatnie w podbrzuszu. Bądź dobrej myśli:)

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od kilku dni tak piersi bola że ciężko wytrzymać ale dzis obudzilam się z dwa razy wiekszymi i nie da się ich dotknąć... hormony szaleja

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja nie wiem czy to juz schiza czy co, ale mnie tez dzis piersi jakoś opadły:-/ czuje je tylko trochę, wczesniej były napompowane i tkliwe.
    Ech,jeszcze tydzień do usg stwierdzajacego czy serduszko bije..

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo :D Piersi 2 razy większe, a tak bolą (po bokach i od dołu), że nie mogę się schylić bo jak przycisnę do kolana hahaha :D to aż jęczę :D A tak poza tym co jakiś czas leciutkie pobolewanie podbrzusza i uwaga... doszło zmęczenie i ogólna niemoc :D Zjem i muszę się położyć by przymknąć na chwilę oczy. Nic mi się nie chce, za to mam częste napady głodu i w tym samym momencie ślinotok taki POTOP dosłownie, że muszę zjeść cokolwiek, bo wpadam przez to w taką złość, że biedny maż obrywa za byle co :D Dzisiaj od rana leciutki ból w dole pleców, ale na razie lekko znośnie, np przy wstawaniu z łóżka ;) Całkowicie odrzuciło mnie od słodyczy!!! Ogólnie nigdy nie byłam jakąś maniaczką, ale teraz cukierek w buzi "rośnie mi" i na nic słodkiego w ogóle nie mam ochoty, za to pomidory gryzłabym jak jabłko :D

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg obliczen kalkulatorow 15.04 :)

    Witam witam :D

    APrzybylska, Rene lubią tę wiadomość

  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Wg obliczen kalkulatorow 15.04 :)

    Witam witam :D
    Witamy;)

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety moje przeczucia sie spelnily :( ciaza sie nie rozwinela,teraz mam czekac na krwawienie,wiec zegnam sie z Wami . Zycze aby Wam sie udalo :*

    zi13skjopgsx41pb.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra94 wrote:
    No i niestety moje przeczucia sie spelnily :( ciaza sie nie rozwinela,teraz mam czekac na krwawienie,wiec zegnam sie z Wami . Zycze aby Wam sie udalo :*
    Przykro mi. Powodzenia w nastepnym cyklu. Moim objawem przed poronienniem byl zanik bólu piersi.

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim tez . A po jakim czasie po udalo Ci sie znowu zajsc ?

    zi13skjopgsx41pb.png
  • dreamnes Ekspertka
    Postów: 159 146

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra94 wrote:
    Moim tez . A po jakim czasie po udalo Ci sie znowu zajsc ?
    Dokladnie pol roku ale moje cykle trwaly po 60 dni wiec w sumie w trzecim cyklu po. ;)

    34bwrjjgc1z53zcr.png
    3i49t5odk6h77iiq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie straszcie bo mnie piersi wlasciwie w ogole nie bola a przyrost bety kontroluje tylko testami. Mieszkam za granica i tu bety nie mozna zrobic prywatnie.
    10 lat temu poronilam w 5 tyg ale to bylo z winy lekow antybiotykow ktore bralam - nie wiedzialam ze jestem w ciazy.
    Teraz tez sie boje. Na dniach musze zadzwonic do poloznych i umowic sie na pierwsza wizyte.

    Czy oprocz kwasu foliowego bierzecie jakies witaminy dla kobiet w ciazy?

  • Jupik Autorytet
    Postów: 2947 1313

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra94, przykro mi.
    Też sie teraz wystraszyłam..Piersi bolą aleniej niż poczatkowo.
    A w moim przypadku.kolejne zajscie nie byloby łatwą sprawą-staralismy sie 4 lata i udało sie przez inseminacje. Zaczelam sie bać czy z moim okruszkiem wszystko ok. A usg w piątek-nie wiem jak doczekam..

    dxomf71x292hw6jw.png
    f2wlj44j36x6tmua.png
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra, bardzo współczuję...

    To ja też się bardzo zaniepokoilam. Mnie piersi prawie w ogóle nie bolą, a na początku jednak trochę bolały. Wczoraj byłam na usg. Był widoczny pecherzyk ok 4,6 mm. Z tego mi lekarz wyliczył, że jest to 4t 3d ciąży, a przecież według monitoringu owulacji, która wystąpiła 13.07, jest to 6t. Czy takie rozbieżności są normalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 13:30

    0d1y90bv78miqftl.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia ale to może oznaczać że owulka miałaś później lub zagniezdzenie?

    Ja nie mam bólu piersi . Raz na jakiś czas coś czułem a teraz nic. Nawet wydaje mi się że piersi są bardziej miękkie.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • assia Przyjaciółka
    Postów: 87 21

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacje miałam montiowaną, była w 19 najpóźniej w 20 dc. Ale czy licząc od miesiączki czy od owulacji, to już mi wychodzi 6 tydzień, a pecherzyk dopiero 4,6 mm. Teraz zaczęłam o tym czytać, że to
    bardzo mało, jak na ten moment i strasznie się martwię :( Podzielcie się, jakie Wy macie wyniki. Nie mogę znaleźć jakichś norm...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 13:31

    0d1y90bv78miqftl.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ