X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rodze w styczniu 2018
Odpowiedz

Rodze w styczniu 2018

Oceń ten wątek:
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraugosiu wsploczuje, weź ten dzień wolny faktycznie bo z tymi lekarzami to zawsze przeprawa,

    Wczoraj się położyłam o 22:00 i spałam jak zabita, ale chyba przez te rewolucje żołądkowe,
    W każdym razie przynajmniej się wyspalam ... uff

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 lipca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraugosia przerabane, ze tak powiem.. Faktycznie chyba dzien wolnego to niezly pomysl, mniej nerwow i pospiechu.

    A ja z kolei nie moglam dlugo zasnac.. Pierwszy raz. Niewyspana jestem jak diabli :) Zaraz jade zawiezc mocz do badania i na krew :)

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś z tych nerwów też nie mogłam spać, kręciłam się i przewracałam z boku na bok. Teraz czuje się jak zombie...

    Klio kocha,a trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, daj znać jak było! :-)

    Klio86 lubi tę wiadomość

    x8qc98p.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny taki temat juz jest.... nie dublujcie i przylaczcie sie do tamtego...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25, nie obraź się, ale ja np. wolałabym zostać tutaj. Nie wiem jak dziewczyny. Jak dla mnie, to tam jest trochę za duży ruch i jakoś nie umiem tam się wbić.
    Chyba jakoś bardzo nie przeszkadzamy?

    Klio86, Casjopea lubią tę wiadomość

    x8qc98p.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałyśmy upomnienie od admina?

    Popieram Mraugosie,
    mamy tu węższe grono ale mi tez osobiście jest je wygodniej ogarnąć i nadrobic.

    Jeśli to problem to postaramy się przenieść w inne miejsce, naturalnie wolałybyśmy dalej tu prowadzić nasz wątek..

    Mraugosia lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rowniez zdecydowanie podpisuje sie pod kolezankami :) Tu jest milo i kameralnie :)

    Klio86, Mraugosia lubią tę wiadomość

  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 6 lipca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja mam termin na. 20 stycznia
    . Lecz moje samopoczucie jest okropne. Wymioty, mdłości, zaslabniecia:( Ale myślę że jeszcze trochę i to minie.

    27 lat
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 6 lipca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj marzenia !

    minie na pewno niebawem !
    Nam chyba się już trochę od jakiegoś czasu poprawia, czasem sama mam napady mdłości ale juz rzadziej jak częściej,

    Spokojnej ciąży ;)

    Ps. W temacie ciąża ogólne jest tez już taki wątek ;)
    Właśnie wyżej nas uprzejmie o tym poinformowano wiec chcąc ominac nieporozumienia musisz wiedzieć o tym fakcie gdyby nas nagle zlikwidowano ;p

    Dziewczyny sprzątam chatę żeby nie myśleć o wizycie za dużo ;)

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 6 lipca 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klio86, nie strasz dziewczyny, to nie było oficjalne upomnienie od admina. Ten wątek funkcjonował na długo zanim my się zjawiłyśmy i nikt go nie usunął.
    A jeśli założę nowy wątek pod inną nazwą pt. o "wszystkim i o niczym w temacie ciąży", to też go Admin zbanuje?
    Bez przesady. Dziewczyny nieraz na forum dublują tematy i nikt dramatu nie robi.

    Marzenia - witaj! Gratuluję :-) nie martw się, podobno w drugim trymestrze u większości babeczek wszystko mija :-)

    Klio86 lubi tę wiadomość

    x8qc98p.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 6 lipca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :) dolaczam do Was!
    Ja mam termin na 29.01.3018
    Mam nadzieje Ze dotrwamy!
    Jest jedna rzeczy ktora powoduje Ze Juz schizuje.
    Pewnie sie bedziecie Smiac :D
    Martwi mnie brak bolu brzucha tzn glownie klucia jajnikow, nie czuje kompletnie nic. W pierwszej ciazy jajnikow mnie kuly :( . Ciaze stracilam dosc po no nie w pierwszych tyg...
    Blagam walnijce mnie w glowe! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 13:41

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 6 lipca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraugosiu absolutnie nie straszę, ironizuje jedynie ;)
    Dziś mam ukąśliwy humor :)
    Marzenia mam nadzieje mnie dobrze zrozumiała ;)

    WhyMe dostajesz oficjalny PAC w glowe!
    Wyobraź dobie ze dokładnie te same odczucia i przemyślenia mnie dopadły bo tez straciłam dwie ciąże w zeszłym roku,
    Natomiast dziś czuje się prześwietnie(mam nadzieje ze to dobrze wróży, bo czasem mam ochotę latać ;p) nie mam żadnych bóli praktycznie od poczatku,
    Pomijając ból piersi i menstruacyjny, oczywiście..
    zeszłym razem miałam same kłucia w podbrzuszu, cierpniecia kolejno rąk, nóg i
    Ostry ból w pachwinie, a mojemu lekarzowi wydawało się to normalne :|

    Jakos tę ciąże bardziej bezstresowo przechodzę, mimo strachu jakos tak łatwiej mi tym razem wierzyć w powodzenie akcji :)

    Spokojnej ciąży ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 14:19

    Mraugosia lubi tę wiadomość

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 6 lipca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe, witaj! :-) Gratuluję ciąży! Nie ma się z czego śmiać, zwłaszcza, ze straciłaś już jedną ciążę, ale jeśli chcesz, to ja Cię mogę walnąć :-)
    Skoro widziałaś serduszko (wnioskuję z opisu) i na USG jak do tej pory jest wszystko dobrze, to nie ma powodów, żeby się nakręcać i dodatkowo stresować.
    Ja na początku latałam jak powalona non stop do toalety, żeby sprawdzać, czy nie ma plamień. I też nie mogłam opanować strachu. Teraz jakoś mi on pomału przechodzi.
    U różnych kobiet objawy różnie wyglądają, ale póki nie ma groźnych objawów, wyniki i badania są ok, to lepiej się nie stresować.

    Głowa do góry, pierś do przodu i ciesz się ciążą :-)

    x8qc98p.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 6 lipca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam! Jestescie Kochane!
    Tak jak mowicie musze przestac sie martwic! I zaczac cieszysz ciaza :) we wtorek mam usg u poloznej natomoast jutro mam wizyte z gin byc moze mi zrobi usg (mieszkamy w UK I tu wszystko wyglada inaczej).
    Jakos musimy to przezyc! Bo wkoncu sie przeciez uda! :)

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 6 lipca 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tym spradzaniem, czy nie plamie mialam tak samo hihi poprostu koszmar!
    Teraz tez czasem chodze jak mi sie mokre zrobi... bo sluzu mam od cholerki... a moj jedyny obiad to zylki Ja piersiach ktorych nigdy nie mialam , budze sie na siusiu raniutko, a I padlam o 22 co zawsze po 24 mialam problem zeby zasnac ... :D

    Mraugosia lubi tę wiadomość

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 lipca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe, Marzenia - witajcie! Zycze Wam nudnej, ksiazkowej ciazy :)

    Nie przejmujcie sie, my tu wszystkie schizujemy co jakis czas i kazda z nas ma lepsze i gorsze dni :) A z tym poczatkowym bieganiem do toalety to chyba wiekszosc tak miala.. Mimo, ze to moja pierwsza ciaza to i tak zaraz po zdziwieniu i radosci przyszedl nieustajacy lek o dzidziusia. Jak juz kiedys Mraugosia wspomniala taki juz nas, matek, los :) Od teraz zawsze juz bedziemy martwic sie o nasz przychowek :) A po to jest to forum i po to jestesmy tu dla siebie nawzajem, zeby sie wspierac i wysluchiwac lekow, a takze zeby dzielic sie malymi i duzymi radosciami :)

    Klio czekamy czekamy! :*

    Mraugosia lubi tę wiadomość

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 6 lipca 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem !

    12tc 5dc dziś nam pani doktor przesunęła termin na 13.01.2018,
    Zdrowy maluszek oby tak dalej <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 19:34

    Mraugosia, WhyMe lubią tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 lipca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super kochana, bardzo sie ciesze! :* Najgorszy czas juz za Wami :) Teraz juz tylko z gorki!

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 6 lipca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest ! Teraz dziewczyny już tylko z górki ;)

    Odezwę się jak ochłonę,
    Dziękuje za kciuki !!
    Tymczasem kolorowych snów, ide z przejęcia spać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 22:00

    Casjopea lubi tę wiadomość

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 6 lipca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WhyMe, jak dla mnie masz piękne objawy ciąży :-)) Ja od 6 tygodnia chodziłam wiecznie śpiąca, z nabrzmiałymi bimbałami, a na siku to wstawałam nawet w nocy. Nie wspomnę już o mdłościach. Od tego tygodnia trochę to u mnie zelżało, ale wystarczy, ze poczuje jakiś drażniący zapach, to zaraz zbiera mi się na pawia :D:P

    Klio, kochana, strasznie się cieszę i szczerze gratuluję. Najgorszy okres za Tobą i kropkiem. Teraz już przejdziecie spokojnie przez całą ciążę :-) Słodkich snów :*

    WhyMe lubi tę wiadomość

    x8qc98p.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ