Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 7 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed chwilą zrobiłam test ciążowy o czułości 10, wiem że to za wcześnie, ale chciałam sprawdzić czy pregnyl działa, bo podobno fałszuje wynik do 14 dnia po podaniu, tym bardziej że miałam podwójną dawkę. Wyszedł 100% negatywny, możliwe że znajoma pielęgniarka źle go zaaplikowała czy po 9 dniach od zastrzyku hcg mogło spaść poniżej 10? Takie mam wieczorne rozkminy... ;) myślałam, że nie na znaczenia poranna czy wieczorna próbka jeśli i tak sztucznie mam zaaplikowane hcg.

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 7 września 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu, testy sikane mogą nie wychodzić długo nawet przy dość wysokiej becie, więc bym się nie sugerowała i w tym przypadku ;). Mnie pozytywny wyszedł dopiero po prawdopodobnym terminie @, a beta już hulała sobie na ok. 2 tysie :P. W moczu może być całkiem inne stężenie niż we krwi. Niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość, której w takim przypadku brakuje najbardziej. Daj się zaskoczyć wynikiem za jakiś czas, Bu - fasolki lubią robić takie niespodzianki ;).

    AKUxp2.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 8 września 2016, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagura, nawet nie liczę na fasolkę, nie wiem czy kiedykolwiek się doczekam, chciałam tylko zobaczyć jak wyglądają te 2 kreski, bo po pregnylu powinny wyjść zafałszowane ;)



    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 8 września 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu, trzymam kciuki, żeby się udało, może na razie faktycznie jeszcze za niskie hcg w moczu. :)
    Ja czekam na okres po dupku, mam nadzieję, że przyjdzie... W tym cyklu nie plamilam do tej pory o dziwo i tak się zastanawiam czy to dobrze czy źle O.o

    Edit: właśnie sobie sprawdziłam w kalendarzyku jak to było jak ostatnim razem brałam dupka i poza plamieniem w 27.dc nic więcej się nie pojawiło... Ciekawe jak będzie tym razem... Ale nie zapowiada się dobrze, bo piersi nie bolą :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 16:32

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 10 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja: u mnie okres pełną parą :D I to pierwszy raz od nie pamiętam kiedy taki normalny, prawdziwy okres:D Czekam 5 dni i ruszam z clo:)

    Kagura lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 10 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Totoro, czyli mozna ruszać pełną parą ze staraniami, ta lepsza część cyklu przed Tobą ;)

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 10 września 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wychodzisz na prostą. Super ;) mi @ sie spóźnia. Ale tylko dopiero 2 dni więc czekam dalej.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 10 września 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :D :D :D Cieszę się cholernie, bo tak jak pisałam, po ostatniej przygodzie z dupkiem okresu nie było:)

    No i zauważyłam pewną prawidłowość - okres mam jak dobijam do 59kg...;/ Dlatego na razie nie chudnę, postaram się dalej jeść zdrowo i zobaczymy.:)

    Trzymam za Was kciuki!!!!!!!!


    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 10 września 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja waga spadła dość sporo ostatnio. I o dziwo ten cykl był normalny. Ale ze 3 kg musze przybrać bo już zrypke dostałam od lekarza :/

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 10 września 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wszystkie problemy zaczęły się jak schudłam... 3 lata nie miałam miesiączki i wróciła właśnie jak ważyłam 59 kg. Potem znowu zanikla i tak już się borykam do tej pory... Chyba nie ma co walczyć z genami, nie każdy może być chudy :/ tylko jak tu znieść presję będąc instruktorka... :/ ale jak już pisałam - mam teraz nowe priorytety, zdrowsze podejście, a chudnąć będę po upragnionej ciąży :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na świat przyszedł nasz synek.
    10pkt, 57cm, 3690, 15:50.
    Poród siłami natury.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2016, 19:02

    Kagura, Bu, Bobby29, magda sz lubią tę wiadomość

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 12 września 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka gratuluję! Jej to już. Jak szybko zlecialo. Cudowne maleństwo ;) jak ten mały przystojniak ma na imię? Dużo zdrówka dla Ciebie i synka.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 12 września 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny słyszałyście coś o Dong Quai (dzięgiel chiński)?

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy jeszcze imienia :-(

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 13 września 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka gratulacje!!!!!!!! Jaki słodziaczek :* :* :* Wycałuj od cioteczek-staraczek :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :-) wycaluje synka:-)

    Totoro lubi tę wiadomość

  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 13 września 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje, żabka :D! Kurczę, ale zleciało. Życzę spokojnego synka, żebyś mogła trochę się zregenerować po porodzie ;).

    Totoro, super, że się rozkręca :). Mnie też się okres zaczął odrobinę normować przy wyższej wadze niż ta, którą uważam dla siebie za optymalną, ale co poradzić... W każdym razie, jeśli to jest sposób, to lepiej chwilę pocierpieć ;).

    Bu, ja tam nie wiem, ale zawsze jest szansa ;).

    Lilianap, jak tam u Ciebie? Bo obiecująco to wyglądało :).

    Trzymam kciuki, dziewczyny, może wreszcie coś się ruszy - w pogodzie cuda, to może i tu jakieś będą? :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    AKUxp2.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 13 września 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha, no oby ruszyło:) A Ty jak tam się czujesz Kagura? Bo u Ciebieteż już coraz bliżej godzina zero :D

    Mój okres był dziwny trochę O.o zaczął się od plamienia, ale tylko w piątek, przy czym wieczorem można by już uznać, że dostałam, sobota dość obficie, niedziela już sporo mniej, a w poniedziałek - jakby ktoś zakręcił kurek O.o Zero plamień, śluz normalny, sporadycznie beżowa niteczka i tyle O.o Ale czy u mnie było kiedyś coś normalnie... O.o

    Za to mój mąż odebrał resztę badań i był dziś na wizycie. Posiew git, hormomny w normie, prostata na usg już ok, żadnych powiększeń, nic. Lakarzpowiedział, że wszystko jest ok i przepisał mu 3 zastrzyki z - UWAGA - pregnylu O.o ma brać 1 co 3 tygodnie O.o
    Ciekawostka O.o Ciekawe co mój gin na to O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • owczarka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 września 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, wygląda na to, że na trochę mogę się tutaj zadomowić, niedługo czeka mnie pierwsze testowanie :). Czuję się dziwnie, brzuch boli i żyje własnym życiem, ale staram się nie nakręcać...

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 13 września 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ niestety. Spóźniona ale przyszła. Ten cykl był nieco lepszy więc może w końcu zaskoczy. Jutro zaczynam znów Aromka. Zastanawia mnie to że miałam dość skąpe miesiączki a po Aromku @ jest konkretna.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ