X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 12 września 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umowilam się na badania prenatalne. Robię cały ,,pakiet". Dużo czytałam, test pappa również okresla w jakim stanie jest np łożysko. 19 wrzesnia jade pobrac krew na test a 28 wrzesnia USG. Stresuje się troszkę ale nie mogę się już doczekać kiedy znów zobacze moje serduszko.
    Dla zainteresowanych polecam artykuł https://mamaginekolog.pl/badania-prenatalne-sa-dla-kazdego/

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 12 września 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodaaa 3,9 cm jak moja dzidzia ostatnio :D cudnie :D mój tam nie kazał mi się oszczędzać, raczej na basen chodzić -_-

    Lilianap właśnie wczoraj czytałam ten artykul i mówiłam do męża, że o tym łożysku nie wiedziałam i że gdybym wiedziała to pewnie też bym się zdecydowała :/ no ale trudno. Czekam na drugie prenatalne 15. listopada :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 12 września 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin wczoraj na wizycie tez mówił o tym teście pappa :) będę teraz na zwolnieniu to poczytam :)
    Na pewno się zdecyduje na takie badania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 20:30

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 12 września 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap nie czytalal artykułu , ale z tego co się orientuje i co mówił mój lekarz usg i test z krwi powinny być wykonane tego samego dnia.

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 12 września 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzalam kilka klinik i w kazdej pobiera sie najpierw krew, na wyniki trzeba poczekac i potem USG. I najważniejsze w tym badaniu jest by lekarz mial certyfikat FMF. Wierze ze lekarz ktory sie specjalizuje w tych badaniach wie co robi ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Nastiness Koleżanka
    Postów: 60 6

    Wysłany: 12 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Jajniki rozpoczęły prace, zielone światło od grudnia.
    Dziewczyny czekam aż bedzie się sypalo na forum: mam wielki brzuch, a tak daleko do porodu...! Hi hi :-)

    Feeva lubi tę wiadomość

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 12 września 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastiness sama już za niedługo bedziesz ,narzekac' na wielki brzuch ;) to co, w grudniu zachodzisz? ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 13 września 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastiness to na święta trzeba sobie prezent sprawić ;)

    Powtórzyłam wczoraj toxo, wieczorem miałam już wynik. Igg dalej poniżej 0,5, igm dalej 1,2, awidnosci nie wykryto O.o co to ma być?! To tak jakbym miała cały czas świeżą infekcję, ale to już dość długo trwa i żeby igg nie wzrosło? I brak awidnosci? Ja nie wiem co o tym myśleć. Zadzwonię chyba dziś do gina, bo nie wytrzymam do wizyty.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Nastiness Koleżanka
    Postów: 60 6

    Wysłany: 13 września 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, chyba od grudnia minie jakis czas zanim zajdę, ale starania to sama przyjemność :D
    Totoro dzwoń do gina i daj znać, co powie. Ja bym juz myslala ze niepotrzebnie leki wcisneli. Albo gorzej: ze wcisna znow :o

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 13 września 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastiness super! I po co było dramatyzować? :D <3

    Totoro, dzwoń dzwoń. Poradź się lepiej, bo to dziwne :/

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Nastiness Koleżanka
    Postów: 60 6

    Wysłany: 13 września 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva dramatyzm nie jest nudny ;)
    Wczoraj przeprowadzilam wywiad z ginem, zapytalam czemu zwiał z przychodni i nie można było go znaleźć, nawet na necie co dziś jest aż dziwne :D okazało sie, że teraz pracuje na onkologii w mieście wojewódzkim. Czyli chyba jednak jest dobry :D

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 13 września 2017, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastiness na to wychodzi :D

    Mnie o dziwo dzisiaj nie męczyły mdłości ani wymioty od razu po wstaniu z łóżka. Mogłam nawet normalnie zjeść kanapkę! o.O Zmuliło mnie tylko i puściłam pawia po napiciu się soku pomarańczowego na pusty żołądek :)

    Ja już na L4. Myślalam, że rozmowa z szefem będzie straszna, ale jestem bardzo mile i pozytywnie zaskoczona. Pogratulował, życzył zdrowia, w razie co zaoferował pomoc, więc nie jest taki zły jak myślalam, ma w sobie jeszcze resztki człowieczeństwa :)

    Bu lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 13 września 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam luteine podjezykowo na wywołanie @, do tej pory zawsze miałam duphaston. Luteine mam pierwszy i ostatni raz, syf paskudny, rozpuszcza się długo, a przez cały ten czas mam ochotę zwymiotowac :/ nie dość że smak ohydny, to jeszcze jakbym piasku pod język nasypala. A dzisiaj dopiero pierwszy dzień z 10:(

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 14 września 2017, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzwoniłam do mojego gina, dalej antybiotyk skoro IgG nie wzrosło... :( pewnie do końca ciąży będę musiała brać...

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Nastiness Koleżanka
    Postów: 60 6

    Wysłany: 14 września 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka użyj siły perswazji, wmawiaj sobie, ze to wspaniałe, czasem pomaga troche ;) ja tez kiedyś brałam.
    Totoro pamiętaj o osłonowych i jogurtach... Ja bym sie wykonczyla, moj organizm bardzo zle reaguje na antybiotyki. Bedzie dobrze :*

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 14 września 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastiness do jogurtu nie mogę się przełamać, w ciąży;/ Jem serki nturalne typu bieluch, wiejski, twarożkia na samą myśl o jogurcie jakoś mi tak...;/ Probiotyki cały czas łykam. A sam antybiotyk o dziwo znoszę bardzo dobrze, nie mam żadnych skutkow ubocznych, nie boli mnie brzuch ani nic, a też zazwyczaj miałam rewolucje żołądkowe. Chociaż taki plus, jak już będę się całą ciążę z nim użerać... ;/

    Dziewczyny powiedzcie mi - dopinacie spodnie...? O.o ja we wszystkie wchodzę na luzie, ale jak przyjdzie je zapiąć to koniec :O Tzn. jakbym się uparła to bym zapięła, ale nie będę pół dnia chodzić z takim uciśniętym brzuchem! Zostały mi chyba dwie pary, które daję radę zapiąć :( i teraz co tu zakładać??? Na ciążowe jeszcze za wcześnie, tunik, sukienek unikam, bo w pracy jeszcze nikt nie wie... Kurde O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 14 września 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro mam ten sam problem. Ciezko dopiac spodnie. W tej chwili jedna para mi zostala :/ w nastepnym tyg musze sie wybrac na zakupy no ale wlasnie co kupic? Normalne spodnie jak w miare ok w pasie to wisza na mnie. Po za tym za kilka tyg juz ich nie zaloze. Eh a na ciazowe szybko jeszcze. Poważnie tez nie wiem juz co ubierac :/

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 14 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, żeby kupić te takie dżinsowe leginsy (jegginsy? O.o). Wyglądają jak zwykłe rurki a bardziej elastyczne i na gumce O.o problem tylko w tym, że już w tym miesiącu się splukalam na biustonosze, bo przecież w żaden się nie miescilam O.o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2017, 21:26

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 15 września 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, to ładnie dziewczyny, nie jeść tyle :D Hahahah
    Totoro jegginsy w gumkę to dobre rozwiązanie - uwielbiam. Ja w ogóle jestem wielką fanką legginsów i jegginsów :)
    Ja akurat mam kilka za dużych cyckonoszy więc się przydadzą teraz :D

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 15 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupcie spodnie ciążowe drogie panie :) W mig staną się dobre, zobaczycie. No chyba, że macie za dużo kasy ;) Polecam H&M. Ładne, zgrabne, nie widać, że ciążowe, a przydadzą się do końca ciąży :)

‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ