X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 17 października 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodaaa ja mam taki sam komunikat jak Totoro.
    Umówiłam się na połówkowe pod koniec listopada. Jej jak ten czas leci.
    Wczoraj 16 tc przywitałam tradycyjnie wymiotami :D to już się zrobiło przewidywane ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 17 października 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka w czwartek powtarzam. O niczym tak nie marzę jak o tym, żeby się okazało faktycznie, że nie mam badziewia... :/

    Lilianap a ogólnie jak się czujesz? Ja super, wprawdzie dalej łatwo się męczę, ale poza tym jest naprawdę git :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 17 października 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niezbyt :/ fakt mam więcej siły i energii ale bardzo czesto kręci mi się w głowie i słabne. No i też męczę się okropnie. Po za tym mała chyba uciska na pęcherz bo non stop go czuje i sikam co 20 min. Nie piecze ani nic tylko ten ucisk. Do tego mam rwe kulszowa eh. Jak mnie nieraz złapie ból to łzy lecą i nie wiadomo co robić.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 17 października 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap oj to niewesoło masz;/ Co do pęcherza to mam dokładnie to samo! Miało się sikańsko w II trym. skończyć a ja biegam co chwilę z uczuciem pełnego pęcherza, po czym wypuszczę odrobinę i koniec O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 18 października 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja problemy z pęcherzem bardziej miałam w 1trymestrze teraz jest lepiej , ale jeśli złapie Was zapalenie pęcherza to z ręka na sercu polecam UROVAL MANOSA , bezpieczne dla kobiet w ciazy, ja nie będąc jeszcze w ciazy prawie rok męczyłam się z przewlekłym zapaleniem pęcherza , brałam furagine , albo setny antybiotyk , a po tygodniu wracało , a właśnie tymi tabletkami wyleczyłam pęcherz i można brać je profilaktycznie. Tabletki składają się z cukru, do którego przyklejają się bakterie i są wydalane z moczem.

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 18 października 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodaaa dzięki za info, nie słyszałam o takich tabletkach:) Póki co myślę, że wszystko jest w porządku, nic nie piecze, nie szczypie, nie boli przy sikaniu. Cały czas mam tylko wrażenie, że to jakiś ucisk, jakby chciało mi się sikać i ktoś mi na brzuch nacisnął, tak, że chce mi się jeszcze bardziej :D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 18 października 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Ja niezbyt :/ fakt mam więcej siły i energii ale bardzo czesto kręci mi się w głowie i słabne. No i też męczę się okropnie. Po za tym mała chyba uciska na pęcherz bo non stop go czuje i sikam co 20 min. Nie piecze ani nic tylko ten ucisk. Do tego mam rwe kulszowa eh. Jak mnie nieraz złapie ból to łzy lecą i nie wiadomo co robić.
    Sprobuj brac zelazo zawroty glowy i oslabienie to typowe objawy jego braku

    cf409fc7e7.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 19 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Sprobuj brac zelazo zawroty glowy i oslabienie to typowe objawy jego braku

    Żelazo biore od początku ciąży więc to raczej nie jego wina. Po za tym w wynikach nie mam jego niedoboru a wręcz przeciwnie. Ładny wynik.
    Chyba u mnie tak musi być. Gorzej przechodzę ciążę ale to nic ;) ważne że mała ma się dobrze a ja przecierpie ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 19 października 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczynki! <3

    Dawno się nie udzielałam :D Wymioty mnie przestały męczyć, mdłości też ustępują, więc korzystam i coś robię :) Dziś w końcu zrobiłam sobie paznokcie, przymierzałam się do nich od tygodnia haha :D
    W przyszły piątek mam prenatalne, nie mogę się doczekać, bo już się stęskniłam za widokiem mojego Szkrabka :)

    Zaraz zaczynam 13 tydzień i brzuszek mi się pojawił niewiadomo kiedy :)

    4l59nn.jpg

    Już jest mała piłeczka <3 No i ta piłeczka waży jakieś 0,8kg bo na wadze przed ciążą było 55kg, teraz 55,8kg ważone rano :D Nie da się już ukryć, że jest dzidzia w brzuchu :)

    A co do sikania, to też leję co 5 minut :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 19 października 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva ale cudny brzuszek :* mój w tym tyg znowu lekko sie powiększył. Ale ciągle jest malutki i znajomi dziwią się ze to 16 tc. Chociaż dla mnie wydaje sie ogromny i mi przeszkadza jak sie podnosze :P
    Powiem wam ze przez ostatnie dni było ciepło za oknem a ja ledwo żyłam. Dzisiaj jest chłodno a ja od razu lepsze samopoczucie ;) co najmniej dziwne bo powinno raczej odwrotnie być.
    Ja za 2 tyg u mojego gina pomiary będę mieć robione ;) ale mimo to do specjalisty ide jeszcze połówkowe robić

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 19 października 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam zdjęcie z samego rana po wstaniu, jeszcze przed jedzeniem, wieczorem jest 3x większy haha :D
    Ja mam odwrotnie, jak jest ładna pogoda, to czuję że żyję, a jak paskudna to zdycham :D Więc korzystam póki jest jeszcze ładnie, spacerki, nie spacerki :) Dużo wietrzę mieszkanie, bo niestety balkonu nie mam, a łazić w tą i z powrotem na 4 piętro bez windy to masakra. Dojdę do połowy i już dyszę jakbym miała ducha wyzionąć. Nie wiem co to będzie, jak będę już w zaawansowanej ciąży. Będą mnie musieli na linie spuszczać i wciągać haha :D

    Wy tu już o połówkowych, a ja dopiero prenatalne :D

    W ogóle to moje dziecko się chyba cukrzycy nabawi przeze mnie :( Żarłabym słodkie, a najbardziej lody. Dzień bez loda to dla mnie dzień stracony o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2017, 15:10

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 19 października 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva śliczny brzusio :D Jaka Ty drobniutka jesteś:D Ja jakbym tak słodkie jadła to by mnie lekarz chyba zabił, a wyglądałabym jak zapaśnik sumoxD Swoją drogą już prenatalne... ale mi leci ta Twoja ciąża ;D

    Ja dziś byłam powtórzyć toxo, czekam z niecierpliwością na wyniki... Mam nadzieję, że będzie ok;/ Dzidzia chyba też wyczuwa moje zniecierpliwienie, bo jeszcze tyle jej nie czułam co dziś;D Jakaś balanga tam odchodzixD

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 19 października 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro uwierz, że mi też leci ta moja ciąża :D
    No a Wasze? Kurcze, tu już 16 tydzień, tam 17 :D Dopiero były 4 haha :D

    Też się nie mogę doczekać tych ruchów... Mam nadzieję, że jeszcze chwila i też poczuję <3
    Wczoraj mnie tak coś zakuwało jakby w jajnikach, że myślałam, że umrę. Jakby mi ktoś szpile wbijał. Śmiał się mój, że mnie dzidzia gryzie, bo jestem niedobra dla niego hahahah :D

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 19 października 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha:D moje się upomina o słodkie, a tu jutro wizyta, trzeba grzecznie... XD

    Czekam na wyniki toxo i cały czas "odśwież odśwież odśwież"... Aż mi się przypomniało jak na wyniki bety czekałam... :D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 19 października 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva co do dziwnych bóli i ciągnięć lepiej sie przyzwyczaj ;) ja czasem wstaje i od razu siadam tak zaciągnie. To kochana więzadła się przypominają i rozciągająca macica. Będzie tylko "gorzej" ;)
    Ja Totoro co chwile belly sprawdzam czy już masz wyniki. Sama się stresuje heh ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 19 października 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap nie stresuj sie bo ja sie będę stresowała, że przeze mnie Ty się stresujesz xD

    A tak serio to miło, że mam z kim poprzeżywać, postresować się...:) Dzisiaj znowu spotkałam w aptece tę babeczkę, która mi ostatnim razem tak ciśnienie podniosła poronieniami w 6. miesiącu przy toxo... Pogadałyśmy neutralnie co tam, jak tam, mówiłam, że pracuję, ale trochę uciążliwe są dojazdy, bo pracuję na śląsku, na co ona, że "O matko! a tam teraz panuje żółtaczka! Epidemia jest!". Nosz kurr... przyszłam do domu i się z nerwów poryczałam. Ale juz mi przeszło, pogadam jutro na wizycie z ginem co on na to i czy powinnam się obawiać i isc na l4. WOlałabym nie i popracować ile będę mogła, ale jeśli stwierdzi, że faktycznie jest ryzyko, to nie będe się zastanawiać. Ważniejsze jest dla mnie dzieciątko, nie to co pomyśli moja dyrektorka.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 20 października 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, przepraszam, ale uśmiałam się z tej baby w aptece. Same czarne scenariusze ona widzi. No i działa lepiej niż niejedne wiadomości ;) może lepiej byś zmieniła apteke. Bo ta kobieta Ci nie służy ;)
    I nie denerwuj kochana siebie i dzidziusia takimi glupotami. :*
    To może powie Ci już na wizycie co tam siedzi w Ciebie w brzuszku ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 października 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap to samo stwierdziłam - muszę zmienić aptekę xD mam już część wyników i sytuacja się powtarza... Igg ujemne, awidnosci brak, igm jeszcze nie wrzucili. Jak wrócę z pracy to tam zadzwonię. Modlę się, żeby igm wyszło ujemne, bo inaczej będę brala do końca ciąży ten cholerny antybiotyk a teraz jestem prawie pewna, że nie mam tego dziadostwa. :/ to jest kolejne badanie, już po kilku miesiącach od pierwszego i dalej igg by nie wzrosło? Brak awidnosci? Niemożliwe.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 października 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGM UJEMNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

    Lilianap, wszamanka lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 20 października 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro super! W końcu trochę odetchniesz :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ