Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie mam na odwrót budze sie codziennie 7:30 i koniec pózniej ok 16 zastpiam na jakieś 30-45 min i o 23 spać wstaje co chwila siku i pobudka 7:30 a tak mi sie marzy pospać do. 10 jak to czasem przed ciaza w weekend sie zdarzało albo w 1 trymestrze :)

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to spanie ostatnio mam kiepskie:/ Znaczy spać "śpie" ale takim snem, że po obudzeniu jestem już śpiąca! I taki zombi się ze mnie robi:/ Bo jak później chcę się położyć w ciągu dnia to nie no i czekam na noc, z nadzieją, że się wyśpie i nie, znowu spanie na pół gwizdka i tak w koło:/ A o wstawaniu na siku jeszcze nie mówie, może raz dwa w ciągu nocy wstane, także spoko, nie jest źle;P

    Miriam, taki maluch to nawet jeśli to i tak nie rozróżnia kolorów:P

    Ja w razie W mam cała dziewczęcą wyprawkę u siostry, biedna ma dwa córki, a ostatnio rodzą się sami chłopcy hihi:P Ja dostałam jeden polarek, bo był beżowy, a tak to wszystko różowe hihi;P Także nawet jeśli, a nie sądze, to mam zapas:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haybeauti wrote:
    dziewczyny czy wy też tak śpicie jak zabite. ja właśnie obudziłam się z 2 h drzemki a i noce przesypiam :) czy to przesilenie wiosenne, cuker mi spada hehe (to trzeba w takim razie więcej słodkiego zjadać hehe :) ). mam tak od 5 tygodni. czy mój organizm zdaje sobie sprawe, że niedługo będzie cud jak prześpie ciurkiem 3h i wysypiam się na zapas :)

    jezus ost 2 tyg przed porodem do tych 3 dni przed wielkim dniem.
    Spałabym 24 h... non stop tak że to normalne:P


    Betina ja z Katowic jestem dziołszka:P

    Bea_tina lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita, a gdzie rodziłaś? Może na bonifrantów:D??

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    jezus ost 2 tyg przed porodem do tych 3 dni przed wielkim dniem.
    Spałabym 24 h... non stop tak że to normalne:P


    Betina ja z Katowic jestem dziołszka:P
    To u mnie pewnie podobnie bo coraz dłuzej śpie.

    p.s. ALE TEN CHRUPCIO TO WYKAPANY TATA JAK DWIE KROPLE WODY.
    Lalita wyczytałam na twoim blogu że zamawiasz ciuszki z nexta i też tak zrobiłam. Dziś właśnie przyszła paczka i jestem strasznie zadowolona, rzeczy są przepiękne

    Lalita2710 lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy o tym next mowicie?
    http://esklep-dla-dzieci.pl/pl/producer/Next/27

    Lalita2710 lubi tę wiadomość

  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Lalita, a gdzie rodziłaś? Może na bonifrantów:D??

    tak moja droga tam rodziłam ;)


    haybeauti tak i love next ma cudowną bawełnę.
    Ja ost raz dorwałam dżinsy rury szare z nexta dla chrupa.
    Uwielbiam te dresy co ma z nexta na allegro idzie fajne rzeczy wyszukać

    ale lubię też early days wczoraj wylicytowałam bluzę fajną tzn mi się podoba:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4084725929

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    dziewczyny czy o tym next mowicie?
    http://esklep-dla-dzieci.pl/pl/producer/Next/27
    ja zamawiałam z : http://pl.nextdirect.com/pl/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    dziewczyny czy o tym next mowicie?
    http://esklep-dla-dzieci.pl/pl/producer/Next/27
    http://www.next.co.uk/boys/newborn-boys/christening-boutique/2 next ma taki styl słodki i miniatury ciuchów tak jak dorośli nosza

    http://www.next.co.uk/girls/newborn-girls/indigo/2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 15:39

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    tak moja droga tam rodziłam ;)


    haybeauti tak i love next ma cudowną bawełnę.
    Ja ost raz dorwałam dżinsy rury szare z nexta dla chrupa.
    Uwielbiam te dresy co ma z nexta na allegro idzie fajne rzeczy wyszukać

    ale lubię też early days wczoraj wylicytowałam bluzę fajną tzn mi się podoba:
    http://allegro.pl/show_item.php?item=4084725929

    ja ostatnio licytowałam ogrodniczki ale niestety przegrałam :( i postanowiłam zamówić nowe i przy okazji znalazłam fajną pościel i też zamówiłam jestem mega zadowolona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 15:42

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam te : http://3.bp.blogspot.com/-ZuaH-hpxqxo/UCZVFZAifBI/AAAAAAAAFSY/RKfy6YbndMU/s1600/Next+Dungarees.jpg

    mam jeszcze dzinsowe i w kratkę a jakie chciałaś jaki model? pokaż

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 28 marca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Zoja zrobi Mamusi prima aprilis:D 1 kwietnia;)

    Ja już po spotkaniu;)
    http://tierras-de-colores.blogspot.com/2014/03/krag-opowiesci-porodowych.html

    Lalita, Ty jako jedyna byłaś ze swoją pociechą?
    A reszta dzieci gdzie?? :) o.O.

    iv09mg7y9aya90me.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elle wrote:
    Lalita, Ty jako jedyna byłaś ze swoją pociechą?
    A reszta dzieci gdzie?? :) o.O.

    Tzn miało być więcej ludzi... i dziewczyny z dziećmi ,ale nie dotarli:))
    Ale Oliwier grzeczny był:P

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze duzo mam z nexta bo super jakości, prane milion razy a wyglądają jak nowe moja siostra juz przetestowała na corkach a ja poteoerdzam, żałuje tylko ze nie ma takich promocji jak w uk.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    ja mam te : http://3.bp.blogspot.com/-ZuaH-hpxqxo/UCZVFZAifBI/AAAAAAAAFSY/RKfy6YbndMU/s1600/Next+Dungarees.jpg

    mam jeszcze dzinsowe i w kratkę a jakie chciałaś jaki model? pokaż
    ja chciałam dżinsowe

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie z małpką naszytą

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • pillow Autorytet
    Postów: 2317 2450

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 12:16

    haybeauti lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Modelka masz racje, moze nie do konca to przemyslalam, jednak no nie ukrywajmy, ze ciaza jest juz na tyle obciazeniem dla nas, ze lejarz powinien delikatnie napomknac, zamiast robic reprymendy. Ja sama rozpoczelam z nadwaga, przybylo mi 12 kg, z czego ostatnie 2 od poczatku lutego, a nie mowie, raz zaszaleje, a raz sobie odmowie, jednak jesli przyjdzie na cos ochota to to dziabie. Bo po porodzie( licze ze bede karmic) dlugo nie bede mogla sobie pozwolic na moja najulubiensze rzeczy(cytrusy, czekolada) wiec wole moze i troche przecholowac a sobie pozwolic, bo pozniej sama nie wiem kiedy bede mogla jesc swoje smakolyki;)

    Moja koleżanka od początku jak urodziła synka je wszystko, nawet słabą kawę wypiła, czekoladę, cebulę zjadła i małemu nic nigdy nie było. Ja przez całą ciążę i przed jadłam prawie wszystko, np. dużo mleka piłam i dużo ryb jadłam, a po porodzie okazało się, że te produkty potęgują bóle brzuszka u mojej córci i wysypkę na buźce, także nie ma reguły. Bardzo rzadko za to piłam kozie mleko,w ciąży w ogóle, a teraz moje dziecko znosi je bez problemu jak się napiję, a też mi kilka osób mówiło, że może uczulić.
    Sama zaobserwujesz co toleruje Twoje maleństwo, a czego powinnaś unikać.

    Bea_tina, Modelka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod koniec ciąży ojadałam się mandarynkami i jak jadłam je już po urodzeniu Arka (karmię mm) to jak poczuł ten zapach to zawsze płakał ;).

    Za to cieszę się z jednego. Słodycze wręcz w ciązy pochłaniałam, a po porodzie odrzuciło mnie totalnie do słodkiego :))).

    nick nieaktualny, mychowe lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Ja pod koniec ciąży ojadałam się mandarynkami i jak jadłam je już po urodzeniu Arka (karmię mm) to jak poczuł ten zapach to zawsze płakał ;).

    Za to cieszę się z jednego. Słodycze wręcz w ciązy pochłaniałam, a po porodzie odrzuciło mnie totalnie do słodkiego :))).

    I takie posty podnoszą mnie na duchu, mam nadzieję że po porodzie mi minie z tymi słodyczami bo idzie się wściec, czekolada mi się śni

    Limerikowo lubi tę wiadomość

‹‹ 1302 1303 1304 1305 1306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ