Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my juz od soboty w domku :) ahh jestem taka zmęczona że szok ale was podczytuje :) gratulacje dla rozpakowanych :)

    Bea_tina, nick nieaktualny, kotek27, Lalita2710, evas, Blondi22, nutka, monalisa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wracam do domu :( mam wrócić w czwartek na ktg

    monalisa lubi tę wiadomość

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opis na suwaczku jest dobry:D hahaha

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy Miriam. głowa do góry :) Miriam a może Zoja zrobi ci psiukusa i jeszzcze dziś przyjdzie :) nigdy nic nie wiadomo ;)

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie podłamalam myślałam ze juz dziś zostanę a tu dupa mam wrócić w czwartek poNiej w sobotę i jak do poniedziałku nic sie nie wydarzy to w poniedziałek wywołanie


    Corciu proszę wyjść juz !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Walabia pisała SMS porod ekspresowy 3,5h i 2 h partych poszywana ale warto było :)
    Pozdrawia was gorąco ;)

    haybeauti, magdalena, nick nieaktualny, monalisa lubią tę wiadomość

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam po schodach pochodź. Góra, dół, góra dół. Herbaty z malin się napij. Zmyj podłogę. Umyj okna. Może coś się ruszy :).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Juz sie podłamalam myślałam ze juz dziś zostanę a tu dupa mam wrócić w czwartek poNiej w sobotę i jak do poniedziałku nic sie nie wydarzy to w poniedziałek wywołanie


    Corciu proszę wyjść juz !


    Miriam do poniedziałku masz kupe czasu. pomiętasz był taki przypadek (tylko nie pamiętam u której), że pojechała do szpiala, ktg nie pokazało skurczy a za chwilę urodziła. więc nic straconego

    Zoju kochanie zrób mamusi niespodziankę, ciocia cię prosi :)
    jak wyjdzież do jutra to dostaniesz od cioci niespodziankę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Miriam po schodach pochodź. Góra, dół, góra dół. Herbaty z malin się napij. Zmyj podłogę. Umyj okna. Może coś się ruszy :).
    Ja juz od 2 tyg herbatę siorpie sprzątam od ponad tyg i nic :(

  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rozpakowana pierwsza majówka!!! Patulla - szczere gratulacje i zaciskamy kciuki za malucha :)

    nick nieaktualny, haybeauti, magdalena, nick nieaktualny, lusia22, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalinka nie dość, że majówka, to oficjalna pierwsza kwietnióweczka!!:)

    Gratulacje dla Patulli i Kacperka:)

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3259

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam ja miałam skurcze porodowe a ktg nic nie pokazywało, więc nie wierz do końca tej maszynce :D Mam nadzieję, że się lada moment rozpakujesz :)

    moni_c lubi tę wiadomość

    zfxga33.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda! już opisywałam moje przygody w dniu porodu, nie będę powtarzać or=prócz tego, że wysyłali mnie od szpitala do szpitala myśląc, ze jakaś głupia jestem bo KTG nic nie pokazuje :D

    blueberry lubi tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam to odpoczywaj. Czekaj dzielnie, aż Zoja zechce wyjść. Takie warunki jej tam zapewniłaś, że jej tam tak dobrze, że po co wychodzić? :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak ja bym chciała zeby sie rozkręcilo rozwarcie bez zmian 1,5 juz ponad 2 tyg tracę nadzieje na to ze cokolwiek samo sie rozkręci skurczy nie czuje :( kurde strasznie boje sie rodzic po terminie lekarz powiedział ze jeżeli do poniedziałku nie urodze sama to ja na sile ze mnie wyciągnie bo ile mozna leniuchowac w brzuchu :) lecz wolała bym zeby sama wkoncu wylazla nie wiem co lekarz dziś robił ale chyba masarz szyjki bo myślałam ze go zaraz z bólu obsikam i Czarek pod dzwiami zastanawiał sie co ja tak jęcze i co tak długo tam siedzę kurde teraz wszystko mnie boli tam w środku i lazic nie moge idę leżeć jakoś sie tak nastawiam ze to dziś i mi jakoś tak smutno ze jednak nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mi jakoś tak przykro chce mi sie normalnie płakać :( kurde naprawdę robiłam wszystko co możliwe przez te 2 tyg zeby by jakieś postępy a tu dupa normalnie zaraz sie rozplacze

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wiem ze sie nie cierpliwisz ale korzystaj i odpoczywaj, wyśpij sie :)))
    Zojka lada chwila będzie z Wami!
    To u mnie KTg nie pokazało nic popołudniu, a w nocy sie zaczęło
    Badz dobrej myśli, i nie bój sie! Wierze ze pójdzie gładko!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • natalinka Autorytet
    Postów: 1873 1190

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam - 2.04 - to dopiero piękna data - data śmierci Jana Pawła II

    blueberry, nick nieaktualny, Blondi22 lubią tę wiadomość

    201404234670.png

    cfc61914ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi to piękna data data śmierci :( rozumiem narodzin ale śmierci to raczej nie piękna

    Nalka, monalisa lubią tę wiadomość

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe

    82dox1hp47sulw8a.png
‹‹ 1318 1319 1320 1321 1322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ