X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Łożysko przodujące
Odpowiedz

Łożysko przodujące

Oceń ten wątek:
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna dziewczynka i moja imienniczka :)

    Ja idę w pon na połówkowe także zobaczymy czy coś się zadziało :)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 11 lipca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, no to daj znać koniecznie :)

    A azizy nie ma. Kurcze, nikt się nie odzywa :/ mam nadzieję, że wszystko jest w porządku :/

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • mamakaja Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 12 lipca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efors powodzenia na poniedziałkowym usg:)
    Aziza martwimy się co u Ciebie!!! odezwij się, mam nadzieję, że wszystko w porządku!

    eforts lubi tę wiadomość

  • aziza Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 12 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    wczoraj skończyłam 33tc :-)
    Wiec sie cieszymy, nadal caly czas plamie i leżę plackiem. biore żelazo w sporych dawkach, a moja morfologia w opłakanym stanie. Do tego wyszedł mi cukier w moczu i od wczoraj mam profil dobowy, tragedia cukry raz są dobre, a raz szybują w górę. No cóż widocznie łożysko przodujące i leżenie od 16 maja w szpitalu nie wystarczy musiała sie jeszcze cukrzyca ciążowa przyplątać.
    FELICE masz piękną córeczkę:-)

    FeliceGatto, eforts lubią tę wiadomość

  • mamakaja Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziza trzymajcie sie dziewczyny:) myśle o Was zeby wszystko dobrze sie skończyło:) pozdrawiam

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziza, dobrze, że wszystko się do nas odezwałaś :) Będziemy Cię tu mocno wspierać, choć niestety zaocznie :/
    Miałaś kolejne usg? Wiesz, ile waży maleństwo?

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • aziza Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnie USG miałam w poniedzialek 07.07
    malutka ważyła wtedy okolo 2200.
    po niedzieli pewnie zrobią mi kolejne USG, ale jeszcze nikt nie wyznaczył terminu.

  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 13 lipca 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiza to już chyba optymistyczna waga co? Chwila i będzie 2500 może juz jest :) Trzymam kciuki!!!!!

    aziza lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 13 lipca 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziza, super. Magiczne 2 kg przekroczone, to najważniejsze :)

    aziza lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • aziza Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 14 lipca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mialam kolejne USG :-)
    Mamy dzis dokładnie 33 tc i 3 dni i malutka waży 2460 :)
    dzisiaj od rana udaje mi sie tez trzymac cukry w ryzach

    mamakaja, FeliceGatto lubią tę wiadomość

  • mamakaja Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 14 lipca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Aziza:) oby tak dalej:)
    Ja dziś tylko zrobiłam obiad i synka do kolegi zawiozłam i jak wróciłam to miałam jasnoczerwona plamke na bieliźnie. Wzięłam luteine 50 dopochwowo i magnez zjadlam. No i sie położyłam. Czy to coś poważnego? Jak uważacie? Teraz leżę i jest ok ale boje sie a wizyta w czwartek dopiero. Przypomnę ze u mnie to dopiero 31 tc!

  • aziza Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 14 lipca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leż moja droga i minimum wstawania i licz ruchy maluszka jeśli coś więcej cię zaniepokoi to biegiem na Izbę przyjęć

    mamakaja lubi tę wiadomość

  • mamakaja Koleżanka
    Postów: 42 15

    Wysłany: 14 lipca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki kochana:)
    Mały kopie ale prosto w pecherz bo jest ułożony miednicowo i boje sie ze zaraz nogę mi przeZ wiadome miejsce wystawi.
    Boje sie czy nic więcej sie nie stanie, muszę byc czujna.

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 15 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak mamakaja. Leżenie to naprawdę podstawa. Zwłaszcza w te upały :/ Musisz na siebie bardzo uważać.

    mamakaja lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • aziza Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 17 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro koncze 34 tc, niestety ordynator zadecydował, ze od jutra odstawiamy wszystkie leki rozkurczowe i trochę sie boję co to będzie

  • FeliceGatto Autorytet
    Postów: 1209 2202

    Wysłany: 18 lipca 2014, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziza, nie bój się, bo wszystko będzie dobrze. Czekają Cię teraz trudne chwile, a potem, nie ukrywajmy, kilka bardzo bolesnych i trudnych nocy, ale na koniec wszystko będzie w porządku, a Ty, już spokojna i szczęśliwa, będziesz miała swój skarb na świecie :)

    aziza lubi tę wiadomość

    http://szogunowmatka.blogspot.com/
  • Monarti Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 lipca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam

    ja na usg połówkowym dowiedziałam się że mam łożysko nisko schodzące- moja gin zrobiła mi usg- było 1 cm nad ujściem szyjki, teraz w 26 tyg po usg - na swoim sprzęcie stwierdziła że już bocznie przodujące- następnego dnia już byłam w szpitalu aby podać małej sterydy- na szpitalnym usg uznali że jest nisko schodzące 23 mm - już sama nie wiem czego się bać- kolejna wizyta 30 lipca zobaczymy jak z moim łożyskiem- czy się podniosło?dodam że jestem po jednej cc i łyżeczkowaniu macicy po poronieniu:/ Felicie Gatto- córeczka słodziutka :)

    suwaczek16-20140927.jpg
  • aziza Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 18 lipca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży koło 26-27 tc mialam łożysko bocznie przodujące nic sie nie martw u mnie się dźwignęło i III trymestr mialam bardzo aktywny syn urodził sie w 39tc
    teraz w tej ciąży 25/28tc mialam centralnie przodujące i caly czas od 20tc plamiłam/krwawiłam
    Myślę, że u Ciebie wszystko szczęśliwie się skończy:-)

    Monarti lubi tę wiadomość

  • Monarti Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 18 lipca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziza wrote:
    Ja w pierwszej ciąży koło 26-27 tc mialam łożysko bocznie przodujące nic sie nie martw u mnie się dźwignęło i III trymestr mialam bardzo aktywny syn urodził sie w 39tc
    teraz w tej ciąży 25/28tc mialam centralnie przodujące i caly czas od 20tc plamiłam/krwawiłam
    Myślę, że u Ciebie wszystko szczęśliwie się skończy:-)


    dzięki- zobaczymy czy się podniesie :) na razie nie plamiłam ale już po sterydach jesteśmy z córeczką:) w razie gdyby opadło niżej

    i tak będę miała planowaną cc nawet jeśli łożysko się nie podniesie

    suwaczek16-20140927.jpg
  • aziza Znajoma
    Postów: 16 8

    Wysłany: 20 lipca 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    W nocy kolejne silne krwawienie, czekamy na decyzję po obchodzie, chociaz podejrzewam , że decyzje podejmie dopiero ordynator w poniedzialek, wczoraj powiedzieli mi, że u mnie to będzie zbyt poważny zabieg i w weekendy jest zbyt mało lekarzy na dyżurze. To po jasną cholerę odstawiali mi leki przed weekendem?
    o 1 w nocy mialam KTG, cos wyszło nie za dobrze o 5 powtarzali, malutkiej serducho wali około 180/min i do tego spadło 2 razy ponizej 120,
    jedyne co dobre to, że krwawienie troszkę ustało i nie wiem czy od tak sobie, czy dlatego że w nocy spowrotem lekarz przyniósł mi leki i kazał łyknąć i powiedział, ze w papierach tego nie będzie wpisane

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ