X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam do Was żeby powiedzieć że jest ok i w piątek cesarka.
    Buziaki :)

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 15 marca 2017, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa super!!! Trzymam mocno kciuki!!!

    Dla mnie czekanie to też zawsze największą katorga... kochane, nie dziękuję za kciuki ;) żeby nie zapeszyć...

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 15 marca 2017, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jesteśmy z Tobą :)

    Lily to jakby się nam teraz wszystkim tu udało to były prawdziwy świąteczny cud :)

    Macie racje - trzeba coś dla siebie zrobić. Aneczka ja też bardzo dużo przytyłam, ale wracamy do zdrowego odżywiania i ruchu. Mam rowerek stacjonarny więc nie mam wymówki pogodą :)

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 15 marca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa super zatem w piątek Wasz wielki dzień :) Trzymamy kciuki :)

    No moja waga mnie ostatnio dobiła, już w mało co się mieszczę. Wracam do biegania bo to mnie wymęczyło ale miałam więcej energii niż teraz i inną wagę. No i oczywiście mój ukochany rower.
    A jak się trochę ociepli to znów wycieczki w góry :) W tym roku miały być Rysy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 09:34

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 15 marca 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam to samo, od ślubu (2,5roku temu) jestem o 8 kg do przodu... Mam nadzieję, że zrzucę to do wakacji. Też zamierzam wrócić do biegania i ćwiczeń z Mel B. No i oczywiście zdrowe odżywianie. Skoro na ciążę nie mam wpływu, to chociaż chcę super wyglądać na plaży - a to właśnie zależy tylko ode mnie.

    Ewa to trzymamy kciuki - już za niedługo Leoś będzie z Wami - cudownie!!!

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewaaa myslami jestem z wami !!

    Ja zaczelam od tego cyklu pic ziolka :) cwicenia wdrozylam bo dieta sama nie daje rady :((( od slubu tez jestem na plusie 8 kg ale sadze ze gdyby jakas laska wpakowala w siebie tyle hormonow co my ... ! I tam niezle sie trzymam :)

    Ja sie zalamalam bo wfektow brak itd a kolezanka mowi ze ona nie patrzy na to czy miesiac czy dwa ona nastawia sie dlugofalowo - za rok czy dwa chce fajnie wygladac i mkze takie trzeba miec podejscie zeby sie nie zniechecac :)

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily to i tak nie tak strasznie, ja przytyłam koło 15 kg więc chyba nie muszę ci pisać co mi siedzi w głowie. Lekarz powiedział że te problemy z wagą mogą być też związane z tarczycą. Wczoraj byłam biegać co prawda długo nie biegałam bo to pierwszy raz po zimie (tylko 4km) ale zawsze coś na początek. Jutro idę znów i tak do następnej inseminacji. Muszę coś zrobić ze swoim wyglądem i oczywiście poprawić kondycję. W poniedziałek wizyta, ciekawe co będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2017, 09:53

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu ja wprowadziłam czerwoną herbatę. Mąż mi robi wieczorem, na początku była średnia :( ale z cytryną jest ok. Nie jem słodyczy i się ruszam, zaczęłam od długich, szybkich spacerów. Kolejna sprawa to pilnuję aby obiad był zjedzony do 17.00 max 17.30 potem nie ma już podjadania. W ciągu trzech tygodni spadł ponad kg, może to nie wiele ale też nastawiam się na dłuższy okres. Dietę wprowadzę jak to nie pomoże, boję się efektu jojo. Przerabiałam już dukana i schudłam bardzo dużo ale po 2 latach wszystko to wróciło plus 2 kg w gratisie.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to moje to w zasadiw zdrowe odzywianie nie dieta. Ale w weekend polecielismy po bandzie ! Sushi napakowane E ( naliczylam 25!!!) pasek czekolady do kawki, winko, na kolacje wielka bagietka z reala i serowe fondue :P w dzien kobiet wielka pizza i grzaniec hahha takze ten :)

    Chodze na zumbe w srode ( wcz bylam drugi raz) i dzis ide albo na trening obwodowy albo na to co tydziwn twmu ( just fit) ! Daje w tylek ! Po ubieglotygodniowym just ficie zaczelam chodzic dopiero w niedziele w miare bez olesnie :P a jutrk chce isc na bup + sztangi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czerwona tez pije :) i zielona i wode

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba tylko my potrafimy jednocześnie realizować projekt dziecko i bikini :)ale fakt nawet z odchudzaniem musimy uważać,bo zbyt szybkie i drastyczne może więcej szkody przynieść niż pożytku :(

    U mnie ruch,zero słodyczy,a przede wszystko mniej żreć :)oby coś ruszyło,a w ciąży też trzeba będzie uważać na wagę.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echh... ja to chyba moge zapomniec o dziecku - jedynie adopcja wiec moge nawet popasc w anoreksje , nic mi nie pomoze ani nie zaszkodzi bo niby w czym? w uprawianiu seksu ?

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 marca 2017, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, trzymamy kciuki bo dzisiaj wielki dzień!!! :)
    Leoś za dosłownie chwilkę będzie z Tobą!!! :)

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 17 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia trzymamy kciuki :):):)

    Asik a ty jak tam ?

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, ja po inseminacji jestem i odliczam dni... :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 marca 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka a jak u Ciebie?

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 17 marca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik to trzymam kciuki bardzo bardzo mocno :)
    Aneczka a jak u Ciebie?

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 17 marca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj ostatni dzień clo. W poniedziałek usg i zobaczymy kiedy inseminacja.

    Asik to trzymam kciuki :)

    Ciekawe jak tam ewcia.

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie dziękuję, żeby nie zapeszyć...

    Ja też dzisiaj myślałam jak tam Ewa i Leoś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia pewnie spi, juz z Leosiem w ramionach ;)

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ