Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • Gabb Debiutantka

Wysłany: 7 czerwca, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    Dziewczyny,
    co ma lepszy skład profertil czy fertiman plus?
    Co bardziej się opłaca cenowo? Widze, że fertilman aż 4 kasułki się bierze..

Lepiej stosować witaminy osobno i te które są w formie leku o ile są dostępne. Np selen jest tylko jako suplement i polecam np z Naturell 😊 szkoda zachodu i pieniędzy na ten profertil czy fertilman bo w jednej tabletce jest naprawdę znikoma ilość :) pisalam wyżej co bym polecała, zrobiłam taką listę. Jestem farmaceutką 😊 szczerze od serca polecam

• wiktoria9000 Nowa

Wysłany: 4 lipca, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka mam pytanie, moj mąż dostał skierowanie na operacje laparoskopową, i chciałam się dowiedzieć czy duże są blizny po tej operacji, szczególnie ta pod brzuchem nas interesuje, no i ogólnie czy bolało ważych facetów

Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

• moni$ka Nowa

Wysłany: 20 lipca, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mój mąż miał zabieg w 21.02.21r. Lapoloskopiowej wasze mężowie mieli taki zabieg i jak było wasz wynik waszych mężów z posiewu się poprawił czy pogorszył się dziewczyny po tym zabiegu kiedy zaszliscie w ciążę

• Sesyjka Autorytet

Wysłany: 20 lipca, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas po roku w końcu mamy nasienie w normie ,mam nadzieję że kwestia ciąży to lada moment.

👱🏼‍♀️:35
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    Hormony- ok

🙋‍♂️:38
    07.2020 operacja żylaków 1st.
    Słabsze parametry nasienia, morfologia 3%, dość niski ruch i żywotność

Suplementacja, orzechy brazylijskie, sport, praktycznie 0 alkoholu
    poprawia się..
    https://zapodaj.net/14e55c34d6206.png.html- ostatni wynik nasienia 30.04.2021

💏 starania o pierwszego maluszka
    01.2020- bez zabezpieczania , bez spiny
    01.2021- starania na poważnie

04.2021- Novum 1 wizyta
‹‹ 118 119 120 121 122
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego