X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Mój też miał żylaki trzeciego stopnia były widoczne gołym okiem. 10.12 miał operację metodą laparoskopową, wyszedł jeszcze tego samego dnia wieczorem. Czuje się ogólnie dobrze ale jest podejrzenie wodniaka bo jajko bardzo spuchło i dziwnie się przelewa :/ czy u Waszych mężów było podobnie? Dziś co prawda ma wizytę u lekarza i wszystko się okaże ale jednak martwię się i chciałabym wiedzieć co z tym się robi. Czy czeka go kolejny zabieg jeśli to wodniak i jak to wygląda?

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie miał wodniaka na szczęście, ale twojemu mezowi albo będą musieli naciać worek mosznowy i wydobyć plyn albo operacyjnie z tego co się orientuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:20

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Hej hej

    Mój też miał żylaki trzeciego stopnia były widoczne gołym okiem. 10.12 miał operację metodą laparoskopową, wyszedł jeszcze tego samego dnia wieczorem. Czuje się ogólnie dobrze ale jest podejrzenie wodniaka bo jajko bardzo spuchło i dziwnie się przelewa :/ czy u Waszych mężów było podobnie? Dziś co prawda ma wizytę u lekarza i wszystko się okaże ale jednak martwię się i chciałabym wiedzieć co z tym się robi. Czy czeka go kolejny zabieg jeśli to wodniak i jak to wygląda?

    bardzo szybko go wypuścili, jakie miał znieczulenie?. Mój też miał spuchnięte jądra, ale to raczej od zabiegu a nie wodniaka. Różnica jest taka, że mój przez 3 dni miał dren wprowadzony jakoś przez brzuch, który usuwał cały czas płyn wraz z krwią gromadzący się po zabiegu. Może za szybko Twojego mężczyznę wypuścili i dlatego ten wodniak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2018, 15:33

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Mój mąż dzisiaj ma zabieg. Nawet jeżeli wyniki się nie poprawią, to będziemy mieli poczucie, że zrobiliśmy wszystko, co tylko się dało.

    powodzenia ;) !

    Nuch lubi tę wiadomość

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • Kasiulaa Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie i u kogo najlepiej zrobić zabieg usunięcia żpn w Poznaniu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na szczęście nie ma wodniaka :) Mój był dziś na wizycie i okazało się że wszystko ładnie się goi tzn. ranki po laparo i jądra bardzo ładnie wyglądają nie widać już śladu po żylakach tam gdzie były :) i opuchlizna zeszła więc to tylko wczoraj tak wyglądało ze mój się wystraszył a okazało się że wszystko jest ok także jestem spokojna :)

    Zwichrowana mój miał znieczulenie ogólne i wypisał się na żądanie a Twój widocznie miał od razu dren dlatego by zabezpieczyło go to przed wodniakiem. Mój się przestraszył i myślał że to wodniak ale okazało się że wszystko ok a tylko jajko trochę spuchło ;)

    zwichrowana lubi tę wiadomość

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkał się ktoś z czymś takim, że po zabiegu żpn 3tyg. Mój mąż twierdzi, że zmniejszylo mu się lewe jądro właśnie to samo na którym były zylaki?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to raczej w drugą stronę bo spuchło ale Mój jest chwile jak tydzień po zabiegu. Wczoraj już lepiej i lekarz powiedział że wszystko ładnie się goi a byliście u lekarza?

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie.. bo ja szczerze nie widzę różnicy między lewym A prawym, ale mój M mówi że czuje różnice, że niby jest mniejsze. A u Was po zabiegu są widoczne zylaki jeszcze ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak Twojemu mężowi coś nie pasuje to niech pójdzie do lekarza i się wszystko wyjaśni. U nas żylaki zniknęły :) a jak z seksem tzn jak Wam lekarz powiedział że kiedy można?

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 2 tygodniach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miał laparoskopowo robione? I po dwóch tygodniach od zabiegu było można?

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparoskopowo. No tak lekarz powiedział że po 2 tygodniach, a wam ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to szybko nam powiedział że 3 tygodnie do miesiąca się wstrzymać

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo matko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masakra :/ póki co za nami tydzień i dwa dni po zabiegu ale dam mu jeszcze tydzień i spróbujemy bo nosi :D haha

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, no tak :) powodzonka życzę

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś delikatnie się spróbuje :D hihi nie dziękuję co by nie ''stanął'' na wysokości zadania haha :D ;)

    Karmelova23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:20

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ