X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 2 tyg po zabiegu sex A badania 3 miesiące po zabiegu urolog mówił żeby zrobić.

    zwichrowana lubi tę wiadomość

  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    My chyba zrobimy badanie za 3 miechy żeby sprawdzić czy coś dygło. Wspomagamy się suplementami no i żyjemy bo nie można cały czas o tym myśleć bo by człowiek zwariował. Póki co świąteczny czas nastał bądźmy dobrej myśli :) Zwichrowana długo się staracie?

    My nie staramy się tak długo, jak inne dziewczyny udzielające się na tym forum, bo dopiero (chodź dla mnie to aż) rok.
    W czerwcu były dwie krechy na teście. Dwie i tylko dwa tygodnie. Nie podchodzę do tego mocno sentymentalnie, bo czytałam, że ciąże biochemiczne zdarzają się bardzo często. Boję się bardziej, że taka sytuacja może się powtórzyć w przyszłości. Staram się myśleć jednak pozytywnie - zwłaszcza czytając takie wpisy jak dodała Anja89. Pół roku mogę czekać- jeśli ma się udać to mogę czekać :)

    Jak jest u Was? PS Też mam psiaka o imieniu Luna :D

    Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, wesołych świąt Kochane :)

    Rose87 lubi tę wiadomość

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    O jezusku my juz tydzien po operacji sie bzykalismy:)

    My też już się zabawiliśmy- ale bardzo spokojnie. Po 8 dniach

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie starasznie boje ponownych badan. A to dlatego ze tlumacze sobie to tak, ze jakby operacja pomogla to juz bym byla w ciazy. A za Nami 3 miesiące po operacji, 5 miesiecy brania Profertilu, FertilMenu i innych witamin, rzucenie palenia przez meza i ciąży nadal brak:(
    Powoli trace wiare w Boga ze obarczyl Nas takim problemem:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Ja się właśnie zastanawiam, ile czasu musimy odczekać na pierwsze <3 . My też się już rok staramy i dla mnie to już bardzo długo, zwłaszcza kiedy wszyscy wokół juz oczekują :)
    To zalezy jak bedzie czul się Twoj mąż:) mój kilka dni byl obolaly, ale równy tydzien po operacji mielismy już pierwszy seks:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    On to sie bardzo dobrze czuje, tylko ja mam blokadę. Nie chcę go uszkodzić :)
    Nie uszkodzisz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy lekarz rodzinny moze wypisac skierowanie do szpitala na operacje zylakow powrozka nasiennego? Jak nie to kto?

  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Czy lekarz rodzinny moze wypisac skierowanie do szpitala na operacje zylakow powrozka nasiennego? Jak nie to kto?


    Rodzinny może wypisać skierowanie do urologa, który następnie wypisze skierowanie na operacje.

    Rose87 lubi tę wiadomość

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Czy lekarz rodzinny moze wypisac skierowanie do szpitala na operacje zylakow powrozka nasiennego? Jak nie to kto?
    Nam urolog wypisywal. Watpie aby rodzinny wypisal. Jedynie moze dac skierwanie do urologa, ale licz sie z tym ze nfz sa kolejki

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwichrowana wrote:
    My nie staramy się tak długo, jak inne dziewczyny udzielające się na tym forum, bo dopiero (chodź dla mnie to aż) rok.
    W czerwcu były dwie krechy na teście. Dwie i tylko dwa tygodnie. Nie podchodzę do tego mocno sentymentalnie, bo czytałam, że ciąże biochemiczne zdarzają się bardzo często. Boję się bardziej, że taka sytuacja może się powtórzyć w przyszłości. Staram się myśleć jednak pozytywnie - zwłaszcza czytając takie wpisy jak dodała Anja89. Pół roku mogę czekać- jeśli ma się udać to mogę czekać :)

    Jak jest u Was? PS Też mam psiaka o imieniu Luna :D

    Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, wesołych świąt Kochane :)

    Lubię za Wiarę w powodzenie i za psiaka o takim samym imieniu jak mój ;)
    U Was inna sytuacja ale ciągle tak samo jak my dążycie do upragnionego celu. U nas sporo czasu upłynęło i ja nie jestem aż tak pozytywnie nastawiona. Cieszę się że mój jest po zabiegu i że wszystko ok ale wiecie jak jest... po długim czasie starań już myśli są inne. My woleliśmy poczekać z seksem do 2ch tygodni po zabiegu bo nie ma co się spieszyć, wolę żeby wszystko dobrze się zagoiło i żylaki się nie odnowiły bo tak też bywa. Na razie starania wstrzymane, w kwietniu pierwsze b. nasienia.

    zwichrowana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to klops. Urolog na wizycie powiedzial ze jak sie zdecydujemy to mamy do niego przyjsc. Zdecydowalismy sie ale na nfz a nie u niego prywatnie, nie dal nam skierowania. Dzis dzwonie do niego bo bedzie przyjmowal dopiero 15 stycznia a nam zależy na czasue i mowie ze nie chcemy prywatnie to on zeby isc do internisty po skierowanie bo internista musi takie skierowanie wypisac. Wcale nie musi a nasz na pewno tego nie zrobi. A myslicie ze chirurg moze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza chirurg na pewno może dać skierowanie. Nam dał Urolog i to w trybie pilnym, jeśli Twój też odczuwa ból to koniecznie powiedzcie to lekarzowi, że przeszkadza w pracy itp. lekarz na to wtedy inaczej patrzy i szybciej da skierowanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam o chirurga bo po pierwsze chirurg ma praktyke raz w tyg. w przychodni bo uczy sie na interniste a po drugie ja chodzę do chirurga na usuwanie znamion i wizyta na nfz jest z dnia na dzien, mozna tez zapisac sie do chirurga-naczyniowca. Tylko czy w szpitalu beda honorowac takie skierowanie? Bede wdzieczna za kazda podpowiedz. Maz nie odczuwa zadnych dolegliwości.

  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież nie musi mówić, ze nie odczuwa dolegliwości, tylko że odczuwa nawet jeśli nie.
    W 99% trzeba podkoloryzował sytuacje, żeby cokolwiek wyłudzić na NFZ. Jeśli go boli (i niech tak powie) to lekarz pierwszego kontaktu MUSI dać skierowanie. A jak nie to się pokłócić i nie wyjsc z gabinetu aż nie da. Ja już się nauczyłam, że o swoje trzeba dbać- a jak jeszcze w portalu pracowniczym na bieżąco widzę ile zabierają mi podatków na opiekę zdrowotną to wiem, że się należy.

    Rose87, Iza34, Tiki92 lubią tę wiadomość

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ja Zwichrowana napisała lepiej bym nie ujęła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierowania nie może wypisac internista tylko lekarz rozpoznający schorzenie czyli urolog. Jak mamy badania skierowanie moze wypisac chirurg a to idzie szybko zalatwic.

  • zwichrowana Autorytet
    Postów: 382 360

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pisałam właśnie o tym, żeby internista dał Ci do urologa. Chyba się nie zrozumialysmy lub ja nie zrozumiałam.

    synuś <3
    8p3os65ghnx69rco.png

    28.12 (16dpo):HCG- 244,34 mUl/ml
    31.12 (19dpo):HCG- 1136,46 mUl/ml
    02.01 (21dpo):HCG- 2656,97 mUl/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Skierowania nie może wypisac internista tylko lekarz rozpoznający schorzenie czyli urolog. Jak mamy badania skierowanie moze wypisac chirurg a to idzie szybko zalatwic.
    Dziwne ze urolog nie dal Wam skierowania. Mam rozumiec ze tylko dla tego ze chcecie operacje zrobic na nfz a nie u Niego prywatnie??
    Nosz kurde:/ co za polityka:/
    Nie lubię takich lekarzy

‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ