X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Tiki :) obstawiałam, że zaszłaś w ciążę i wykasowałaś konto z tego powodu.

    Tak przy okazji, my nie mamy problemu z żylakami, a się przykleiłam do tego forum i w ogóle do wątków na męskich problemach, bo tu jest tyyyyle cudów :) a ja Cudu potrzebuję :)

    Mój Mąż miał dziś 3. badanie. Pierwsze było w listopadzie, drugie w styczniu, trzecie dziś. Porównanie jest takie (normy pewnie każda Staraczka na tym forum ogarnia, nie będę ich tu wstawiać):
    parametr badanie I ---> badanie II
    ilość 1,5 miliona w próbce ---> 4,95 miliona w próbce
    koncentracja 0,75 miliona/mililitr ---> 1,5 miliona na mililitr
    ruch postęp. 0% ---> 10%
    ruch niepost. 45,45% ---> 2%
    nieruchome 54,55% ---> 88%

    I w dzisiejszym badaniu zaznaczono, że ilość plemników żywych to 50% oraz martwych to również 50%, w poprzednich badaniach nie było tego parametru.

    W międzyczasie wyleczyliśmy ureaplasmę i inne bakterie, helicobacter pylori.
    W drugim badaniu bardzo fajne upłynnienie wyszło bo 35 minut, a tu w tym trzecim 45 minut :(
    Każde badanie było w innym labie. Martwi mnie aż taka ilość nieruchomych w porównaniu z 1 pierwszym badaniem. I teraz nam też zaznaczyli barwę jako nieprawidłową - pierwszy raz: przejrzysta, do tej pory była szaro-mleczna-opalizująca i było ok. Z każdym badaniem rośnie objętość ejakulatu, ph jest w porządku, brak jest aglutynacji.

    Testu MAR nie wykonano, bo nie było z czego.

    Jutro śmiga na kontrolę hormonów, we wtorek wizyta zarówno w klinice jak i u urologa.
    Gdybym zaszłą to byłybyście pierwsze którym bym powiedziała:) Ale niestety jeszcze nie jestem:)
    Bardzo trzymam kciuki za wizyty. Mam nadzieję że z wizyt wrocisz z dobrymi wiadomościami:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    U mnie wyszly zmiany przedrakowe i musze miec konizacje szyjki macicy zeby to sie nie przerodzilo w cos powaznego ;(
    kurczę to trzymam kciuki żeby po zabiegu było ok i abyś ze zdwojoną siłą wróciła do starań:*

    Nuch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Tiki, a z jakiego miasta jestes? Gdzie sie leczysz?
    Ja jestem z okolic Lublina, chodzę do najlepszego gina u mnie w mieście. Wiec jeśli każe jeszcze czekać, to poczekam te 3 cykle, pozniej drożność, znowu poczekam ze 3 cykle i będę juz działać z inseminacją. W tym roku chcę być w ciąży i zrobię wszystko aby tak się stało:)

    Nuch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Ja właśnie szukam jakiegoś naprawdę dobrego lekarza w stolicy. Do dotychczasowych nie miałam zaufania :(
    Trafić na dobrego lekarza to naprawdę jak wygrać w totka! Moze tutaj gdzieś poszukaj? Może ktoś Ci kogoś poleci?

    Ann88ann lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczylam dzis na tescie pierwszy moj cień w życiu. I nie wiem co myśleć:) zobaczę za kilka dni co się okaże:)

    Pejuś, Krąsi, Nuch, Karmelova23 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TikiTiki wrote:
    Zobaczylam dzis na tescie pierwszy moj cień w życiu. I nie wiem co myśleć:) zobaczę za kilka dni co się okaże:)
    CUDOWNIE!!! Trzymam kciuki!!!

    TikiTiki lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TikiTiki wrote:
    Zobaczylam dzis na tescie pierwszy moj cień w życiu. I nie wiem co myśleć:) zobaczę za kilka dni co się okaże:)
    Gratulacje!!! To musi być super uczucie :)
    Który to cykl starań?

    TikiTiki lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 Wy też macie żylaki nieoperacyjne? Jak sytuacja u was my się suplementujemy i badanie mamy na 9 maja powtarzamy po około 2 miesiącach ? U nas przepływy są dobre ale żylaki są powiekszone do 3,4 mm sama nie wiem co robić , urlolog androlog odradza zabieg. Z forum dowiaduje się ,że niektórzy też mają zabieg pomimo dobrych przepływów.Mieliście usg doppler?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:07

    TikiTiki lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    TikiTiki trzymam kciuki!!!! Pędzisz na betę?
    Jeszcze nie. Za duzo widziałam takich cieni aby sie na nie nabrac:) choc nie przeczę, zrodzilo to we mnie malą nadzieję:)
    Poczekam na rozwoj sytuacji pare dni jeszcze, bo nie mam ani objawow okresowych ani tym bardziej ciążowych:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki, a testowałaś jeszcze raz? :)

    TikiTiki lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Tiki, a testowałaś jeszcze raz? :)
    No w niedzielę, kreska byla wyrazniejsza, ale nadal bladzioch. A wieczorem okres, nawet luteiny nie zdazylam odstawić.
    Prawdopodobnie biochemiczna.
    Trochę poplakalam, i juz jest ok. Właśnie jade po receptę na luteinę i od jutra ruszam z Clo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Ojej, bardzo mi przykro :( a wczesniej mialas juz cb?
    Nie wiem...ciąże biochemiczne mozna miec i nawet nie wiedzieć. Pierwszy raz mialam w ogole taki przypadek ze zobaczylam cień na teście. Golym okiem byl widoczny, w niedziele jeszcze bardziej, no ale przyszedl okres.
    Wiec wydaje mi sie ze jednak to byla ciaza biochemiczna, bo z powietrza te bladziochy sie nie wzięły przecież. A ewidentnie były to różowe cienie, a nie szare jak przy kreskach fabrycznych czasami wychodzą.
    No ale widocznie tak mialo być.
    Walczę dalej!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 10:41

  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 228

    Wysłany: 4 maja 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u nas taka sytuacja; szykowaliśmy się do in vitro, badania zrobione, leki wykupione do stymulacji, czekamy na @ i startujemy, a tu @ nie przychodzi, robię dzisiaj test i 2 kreski, robię drugi i trzeci i tak samo. Jestem trochę przerażona, bo mój mąż ma morfologię 0%, wady główki 100%, w każdym badaniu które zrobił tak właśnie wychodzi. Czy jest możliwość zajścia w ciążę i jej utrzymania przy takim wyniku?
    Przeczytałam całe forum o takiej morfologii i statystyki prawidłowych ciąż są w sumie zerowe, czy któraś z Was słyszała o szczęśliwym zakończeniu przy morfologii 0%? W czerwcu byłyby 4 lata naturalnych starań...

    TikiTiki, Ann88ann, Krąsi lubią tę wiadomość

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina85 wrote:
    Cześć dziewczyny, u nas taka sytuacja; szykowaliśmy się do in vitro, badania zrobione, leki wykupione do stymulacji, czekamy na @ i startujemy, a tu @ nie przychodzi, robię dzisiaj test i 2 kreski, robię drugi i trzeci i tak samo. Jestem trochę przerażona, bo mój mąż ma morfologię 0%, wady główki 100%, w każdym badaniu które zrobił tak właśnie wychodzi. Czy jest możliwość zajścia w ciążę i jej utrzymania przy takim wyniku?
    Przeczytałam całe forum o takiej morfologii i statystyki prawidłowych ciąż są w sumie zerowe, czy któraś z Was słyszała o szczęśliwym zakończeniu przy morfologii 0%? W czerwcu byłyby 4 lata naturalnych starań...
    Wow super , że są dwie kreseczki na spokojnie , gdzieś czytalalam że z morfo 0 też się udało :) Mieliście operacje żylaków , napewno jakość się poprawiła :)Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki !!!A ty się się denerwuj i nie nakrecaj że coś może pójść nie tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina85 wrote:
    Cześć dziewczyny, u nas taka sytuacja; szykowaliśmy się do in vitro, badania zrobione, leki wykupione do stymulacji, czekamy na @ i startujemy, a tu @ nie przychodzi, robię dzisiaj test i 2 kreski, robię drugi i trzeci i tak samo. Jestem trochę przerażona, bo mój mąż ma morfologię 0%, wady główki 100%, w każdym badaniu które zrobił tak właśnie wychodzi. Czy jest możliwość zajścia w ciążę i jej utrzymania przy takim wyniku?
    Przeczytałam całe forum o takiej morfologii i statystyki prawidłowych ciąż są w sumie zerowe, czy któraś z Was słyszała o szczęśliwym zakończeniu przy morfologii 0%? W czerwcu byłyby 4 lata naturalnych starań...
    Musisz wierzyc ze będzie wszystko ok!
    Trzymam kciuki mocno:*

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ