X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie laktacji na szczęście nie było

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też laktacji nie było, z tym że moje maleństwo zmarło około 8-9 tygodnia według usg.
    Zabieg miałam w 11 tygodniu

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od organizmu. Mój chyba była w takim szoku że już po 1 tygodniu brania bromergonu piersi się zmniejszyły. Po 2 tyg już go nie brałam. Dobre odjazdy po nim miałam jak na preparat za 4zł. Ja w sumie już po nie całych 4 tyg dostałam okres...

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Wszystko zależy od organizmu. Mój chyba była w takim szoku że już po 1 tygodniu brania bromergonu piersi się zmniejszyły. Po 2 tyg już go nie brałam. Dobre odjazdy po nim miałam jak na preparat za 4zł. Ja w sumie już po nie całych 4 tyg dostałam okres...

    Czy zamierzasz starać się o dzieciątko w niedługim czasie?

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra mi nie powiedzieli w szpitalu , ze moge sie starac po 1 @. Ale ja chce sie juz starac po 1 @ bo uwazam , ze nie ma na co czekac.

    Jedyne na co teraz czekam to wlasnie @, ale to jeszcze musze uzbroic sie w cierpliwosc przez ok 3 tyg ;/

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiuleks wrote:
    Aleksandra mi nie powiedzieli w szpitalu , ze moge sie starac po 1 @. Ale ja chce sie juz starac po 1 @ bo uwazam , ze nie ma na co czekac.

    Jedyne na co teraz czekam to wlasnie @, ale to jeszcze musze uzbroic sie w cierpliwosc przez ok 3 tyg ;/

    To kiedy miałaś zabieg?

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 17 lutego 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 wrote:
    Czy zamierzasz starać się o dzieciątko w niedługim czasie?
    Bardzo bym chciała, ale muszę odczekać jeszcze 5 miesięcy bo jestem po cc... Maluszek był bardzo duży i lekarze stwierdzili że jako pierworódka mogła bym sobie sn nie poradzić.

    Dla mnie nadzieją na starania będzie pewnie czerwiec. Mam nadzieję że się do tego czasu zagoję.

    Jak bym rodziła naturalnie to lekarze mówili że po 3 miesiącach już spokojnie można się starać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 16:32

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Bardzo bym chciała, ale muszę odczekać jeszcze 5 miesięcy bo jestem po cc... Maluszek był bardzo duży i lekarze stwierdzili że jako pierworódka mogła bym sobie sn nie poradzić.

    Dla mnie nadzieją na starania będzie pewnie czerwiec. Mam nadzieję że się do tego czasu zagoję.

    Jak bym rodziła naturalnie to lekarze mówili że po 3 miesiącach już spokojnie można się starać

    W takim razie trzymaj się i nim się obejrzysz bedziesz znów w ciąży

  • Viktoria Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczęta, muszę coś Wam opowiedzieć. Dzisiaj przyszła do mojej pracy kobietka z dzieckiem, taką roczną dziewczynką Gabrysią, ustawiła wózek naprzeciwko mojego biurka no i zerkałam na tą małą, no bo taka śliczna ta dziewczynka a poza tym jak tu nie patrzeć jak sama zaledwie 2 tygodnie wcześniej nosiłam swoja kruszynkę pod sercem, mimo że było mi ciężko uśmiechałam się do niej i tak fajnie było popatrzeć na takiego dzieciaczka. Mała Gabrysia siedziała w wózeczku i się na mnie patrzyła tymi prześlicznymi oczkami, nie odrywała ode mnie wzroku ani na chwilę, przenikała spojrzeniem. Wiem że to głupie co pisze ale miałam wrażenie jakby wiedziała że straciłam swoje dziecko, że cierpię, patrzyła jakby chciała powiedzieć: "nie martw się, w końcu ci się uda". Nie mogę zapomnieć tych pięknych oczek i słodkiej buźki.
    ehhh... jakie to wszystko trudne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viktoria trzymaj się
    Również straciłam swoje maleństwo
    To znak że nie powinnaś się poddawać i próbować zajść ponownie w ciążę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki :)
    Ja sama nie dawno straciłam ciąże, w tamtym tyg byłam na kontroli i wszystko jest jak przed ciąża, moja pani doktor powiedziała że bardzo szybko doszedł organizm do siebie tylko zaniepokoiło ją to że @ brak więc luteina poszła w ruch. Zielone światełko dostałam odrazu po @, dlatego ciagle czekam na @. Ale nie o tym , w trakcie USG kiedy patrzyłam w monitor zrobiło mi się tak smutno bo jeszcze nie tak dawno widziałam tam moją córke a wtedy tak było pusto aż łzy cisneły mi się do oczu...
    Nie wiem czy któraś z was też tak miała ale dla mnie to pierwsze usg po wszystkim było smutne , mam nadzieje że kolejne będzie pełne radości

  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra poronilam 22.01, ale zabieg mialam dopiero 12.02.

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia miałam to samo wczoraj...

    ggonia lubi tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    hej Kobietki :)
    Ja sama nie dawno straciłam ciąże, w tamtym tyg byłam na kontroli i wszystko jest jak przed ciąża, moja pani doktor powiedziała że bardzo szybko doszedł organizm do siebie tylko zaniepokoiło ją to że @ brak więc luteina poszła w ruch. Zielone światełko dostałam odrazu po @, dlatego ciagle czekam na @. Ale nie o tym , w trakcie USG kiedy patrzyłam w monitor zrobiło mi się tak smutno bo jeszcze nie tak dawno widziałam tam moją córke a wtedy tak było pusto aż łzy cisneły mi się do oczu...
    Nie wiem czy któraś z was też tak miała ale dla mnie to pierwsze usg po wszystkim było smutne , mam nadzieje że kolejne będzie pełne radości

    A może brak drugiej @ bo w ciąży jesteś?

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 17 lutego 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia
    a mogę spytać kiedy miałas zabieg lub poronienie?
    ja 4 tyg temu i też nie mam @ jeszcze a jutro na usg kontrolne ide, mam nadzieję ze jutro mnie nie zaleje bo nici z wizyty.
    czuje się nijako, ani nie w ciąży ani nie w nieciąży, trudno opisać.

    ggonia, Aleksandra1988, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988 hmm.. nie wydaje mi się , w czwartek miałam wizyte i jeszcze nie byłam ale kto wie może cuda się zdarzają

    Truskaweczka83 poronienie i zabieg miałam 28.12 czyli teraz już 8 tyg wiec wspomagam się luteiną

    Lenka87 To przykre , jednak dobrze wiedzieć że nie mni jednej pierwsze Usg takie przykre emocje wywołało. Oby to pierwsze smutne Nasze usg i ostatnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka83 wrote:
    ggonia
    a mogę spytać kiedy miałas zabieg lub poronienie?
    ja 4 tyg temu i też nie mam @ jeszcze a jutro na usg kontrolne ide, mam nadzieję ze jutro mnie nie zaleje bo nici z wizyty.
    czuje się nijako, ani nie w ciąży ani nie w nieciąży, trudno opisać.
    A przyczyną braku @ może być ciąża w Twoim przypadku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Aleksandra1988 hmm.. nie wydaje mi się , w czwartek miałam wizyte i jeszcze nie byłam ale kto wie może cuda się zdarzają

    Truskaweczka83 poronienie i zabieg miałam 28.12 czyli teraz już 8 tyg wiec wspomagam się luteiną

    Lenka87 To przykre , jednak dobrze wiedzieć że nie mni jednej pierwsze Usg takie przykre emocje wywołało. Oby to pierwsze smutne Nasze usg i ostatnie :)

    Gonia a starasz się już o dzidziusia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra1988
    Powiem Ci że tak i nie , ogólnie to serduszkowałam z mężem jak zaczełam brać luteine , ale to nie były starania bo chcieliśmy zacząc powoli po tej @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Aleksandra1988
    Powiem Ci że tak i nie , ogólnie to serduszkowałam z mężem jak zaczełam brać luteine , ale to nie były starania bo chcieliśmy zacząc powoli po tej @

    gggonia ja znam przypadki że dziewczyny dzieki luteinie zaszły w ciaże w pierwszym cyklu jej brania takze wszystko jest możliwe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 20:33

    Aleksandra1988 lubi tę wiadomość

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ