Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 408

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :) Ile czekałyście na @ pp? Dopiero teraz zaczęłam obserwować swój cykl po zabiegu i mam tak wszystko rozregulowane, że masakra

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra przecież to był wasz pierwszy cykl starań. Tak szybko odpuszczacie?
    Przecież pracę możesz szukać pomimo tego :)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey zobacz na mój suwaczek :/ chcesz się zamienić?

    mersiak ja czekałam dłuuuugo, 38 dni.

    Monkey, Bree lubią tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mersiak zabieg miałam 17 grudnia a miesiączkę dostałam 24 stycznia :)

    Dokładnie Aleksandra, możesz się starać i w międzyczasie szukać pracy :)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Aleksandra przecież to był wasz pierwszy cykl starań. Tak szybko odpuszczacie?
    Przecież pracę możesz szukać pomimo tego :)
    Teraz jestem na L4 ale mogę na nim być ko końca kwietnia tylko bo 182 dni zwolnienia mam ciągiem a w mojej pracy mają już dla mnie od poronienia wypowiedzenie, więc jak tylko przekroczę maksymalną długość zwolnienia zaraz firma prześle mi wypowiedzenie.

    Takie czasy. Z jednej wypłaty nie wyżyjemy bo mamy sporo zobowiązań, dlatego miałam takie ciśnienie na ciążę w tym cyklu

    Monkey, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra rozumiem :/

    Unadarcy nie obraź się ale nie chcę się zamieniać :P

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak ja @ dostałam po 4 tygodniach. Nie miałam zabiegu i pierwsza @ po poronieniu trwała 2 tygodnie. Przez pierwszy tydzień zalewało mnie jak nigdy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 09:36

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Aleksandra rozumiem :/

    Unadarcy nie obraź się ale nie chcę się zamieniać :P

    No ale ja chętnie bym się z Tobą zamieniła, przemyśl to, dorzucę paczkę tamponów :)

    Monkey, Szalona CZARNA, Bree lubią tę wiadomość

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unadarcy wrote:
    No ale ja chętnie bym się z Tobą zamieniła, przemyśl to, dorzucę paczkę tamponów :)
    2smiech.gif

    Szalona CZARNA, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To okazja tygodnia, a nawet miesiąca! :D

    Monkey, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mersiak poród miałam 13.11.2014 r a miesiączke dostałam 19.12.2014 r trwała jak zawsze 7 dni. Potem cykle się wyrównały jak nigdy wcześniej. 28 dni. równo.

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tysiaa93 wrote:
    To okazja tygodnia, a nawet miesiąca! :D
    Okazja będzie jesli Ty się ze mną zamienisz!!!2wysmiewa.gif

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey wrote:
    Okazja będzie jesli Ty się ze mną zamienisz!!!2wysmiewa.gif

    Ooooooooo tysia, słuchaj mam sprawę do Ciebie .... ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się w ciemne interesy nie mieszam :D

    Monkey, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Szalona CZARNA Autorytet
    Postów: 528 1692

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Undarcy i Tysia padnę tu zaraz ze śmiechu :) z Tych zamiam Waszych :)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    Aniołek 13.11.2014 [*] 16 tc
    "CZASAMI CEL JEST WAŻNIEJSZY OD PODRÓŻY"
    f2w33e3koa7qwq76.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to Unadarcy i Monkey kręcą na forum ciemne interesy :D

    Szalona CZARNA, nick nieaktualny, kierzynka, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, kusi mnie żeby jutro zrobić test hahaha :D A jak będzie negatywny to najwyżej będę sobie czekać :)

    Szalona CZARNA, nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak wrote:
    Dzień dobry! :) Ile czekałyście na @ pp? Dopiero teraz zaczęłam obserwować swój cykl po zabiegu i mam tak wszystko rozregulowane, że masakra

    Ja czekalam dlugie 35 dni. Zaraz po zabiegu moj wykres byl masakryczny, nic nie mozna bylo po nim stwierdzic, drugi byl juz ze skokiem, ale malym, a trzeci byl juz w normie:)

    nick nieaktualny, Bree lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • tysiaa93 Autorytet
    Postów: 6613 8833

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, które testy mają największą czułość i najszybciej wykrywają ciążę?

    Bree lubi tę wiadomość

    0potul.gif
    ♥Gabrysia♥
    3i49jw4zebtargzr.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze swojego dowiadczenia moge powiedziec, ze testy o czulosci 10 pokazywaly mi duzo bledsze kreseczki niz standardowe 25 i z tego co pisaly dziewczyny, to tez mialy takie spostrzezenia.

    Bree lubi tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ