X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie okres po poronieniu
Odpowiedz

okres po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joy do wszystkiego trzeba czasu... jedyna moja rada nie starać się na siłe zastępować jednego dziecka drugim.... Trzeba dojść psychicznie do formy i dopiero na spokojnie starać się o dzieciątko,bo jeśli psychicznie nie bedziesz gotowa a zajdziesz to będzie jeszcze większy strach a to na dziecko dobrze nie działa powodzonka 3mam kciuki

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Koniczynka79 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na razie w ciąży, a wcale tego ten cykl nie zapowiadal, to pierwszy cykl po naturalnym poronieniu, były krwawienia jeszcze w czasie miesiączki, na razie jest ok, ale jestem caly czas na duphastonie 3x1, niski progesteron ale nudności na całego, koncze 7my tydzień, może tym razem będzie dobrze. trzymajcie się bo można szczęśliwie zajść nawet od razu po naturalnym poronieniu:)

    Miriam, Joy, mychowe lubią tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczynka powodzenia niech dzidzia rośnie zdrowo

    mychowe lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi niestety sie nie udało zajsc po poronieniu samoistnym :( a moj cykl trwał teraz 25 dni czyli raczej norma. czekam teraz na owulacje.
    koniczynka wspaniała wiadomosc dbaj o siebie i maluszka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka wspaniała wiadomość zaciskam kciuki żeby to były wspaniałe miesiące da Ciebie i żebyś za 9 miesięcy tuliła soje maleństwo <3

    mychowe lubi tę wiadomość

  • Koniczynka79 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 22 maja 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny, na razie ciężko z tymi mdłościami, ale wiem ze to dobry znak, nie miałam ich tylko w ciąży która się źle rozwijała i skończyła zabiegiem, wieć cały czas się pocieszam ze to dobry znak ale ciężko je wytrzymać.

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 31 maja 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam zabieg 8 maja 4 tydzień 5 dzień ciąży o którą staraliśmy się prawie pięć lat teraz czekam na pierwszą @ po poronieniu mam nadzieję że tym razem uda się szybciej stworzyć fasolkę i wszystko będzie ok przyczyna poronienia nieznana myślę że to wina mojej psychiki ponieważ strasznie się bałam od samego początku że poronię i tak się niestety stało teraz staram się przesterować swój umysł na myślenie pozytywne

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka bardzo mi przykro. Powiedz czemu miałaś zabieg w tak wczesnej ciąży. Zazwyczaj na tak wczesnym etapie macica sama się oczyszcza.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się zastanawiałam czy zabieg jest konieczny ponieważ bardzo mocno krwawiłam ale niestety trafiłam na niezbyt dobrych lekarzy, generalnie chcieli mi zrobić zabieg już 7 maja w dzień przyjęcia do szpitala, chociaż na usg wszystko było w porządku i nie zrobili mi nawet badania poziomu hcg a w ten dzień jeszcze tylko plamiłam z bardzo nielicznymi skrzepami, ale ordynator stwierdził po badaniu cytuję "aaaa z tego to już nic nie będzie, niech pani podpisze zgodę na zabieg", ale się nie zgodziłam więc łaskawie zrobili mi betę i grupę krwi, beta wyszła bardzo niska, na drugi dzień na obchodzie ordynator stwierdził "a to jest ta pani co myśli że jej chcemy zrobić krzywdę, no to wie pani jak wyszło hcg, co dzisiaj się pani zgadza na zabieg", tak naprawdę nie miałam kogo zapytać czy zabieg jest konieczny pomimo tego że byłam w szpitalu w którym pracuje moja lekarka do której chodziłam prywatnie. tak naprawdę t gdyby nie mój mąż to chyba nie dałabym sobie z tym wszystkim rady teraz zmieniłam lekarza i mam nadzieję że ten okaże się bardziej kompetentny

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to tak jest w szpitalach. Mi lekarka powiedziała, że bardzo dobrze, że przy poronieniu nie kładłam się do szpitala bo by mnie tam łyżeczkowali. A tak w domu sama się oczyściłam. Wiadomo, że lepiej naturalnie niż ingerować w organizm..

    Anka81 lubi tę wiadomość

    zfxga33.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem teraz tego samego zdania co blueberry, przy pierwszym poronieniu miałam zabieg robiony i tak mi lekarz wyczyscił wszystko ze dostalam po 3 miesiacach zapalenia, po ktorym zrobiły sie zrosty na macicy. nawet nie wiedziałam, ze cos jest nie tak bo chodziłam na wizyty kontrolne i wszystko było ok. a kiedy zmieniłam lekarza okazało sie cos zupelnie innego. przez te zapalenie czekałam 17 miesiecy na powtorna ciaza, ale znow poroniłam, tym razem oczysciłam sie sama na szczescie. nie wiem czy uda mi sie donosic ciaze bo przez to wszystko mam jakies problemy z macica i mozliwe ze przez te zrosty zarodek sie nie zagniezdzi. ale bede walczyła i sie nie poddam :)

    juicca, blueberry lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 2 razy zabieg miałam za pierwszym razem bez znieczulenia ( bo w domu pojadłam ) a za drugim razem tez zabieg ale zastanawiam się czy w 7 tyg bym sie tez sama oczysciła?hm...

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem, u mnie to było tak szybko, ze szpital nie był juz potrzebny. kilka mocniejszych boli i po wszystkim, jak poszłam do lekarza to juz nie było widac zarodka, pozniej prawie 2 tyg krwawienia. ale to poronienie mniej mnie bolało psychicznie, bo obyło sie bez szpitala a to jest najgorsze...

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa doczekamy się;) ja czekam na 12.06 na @ zaraz po owulce piersi takie pelniejsze i do tej pory to sie utrzymuje staram sie nie nastawiać a to taakie trudne ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to zawsze bola tydzien przed @ i sa takie pełne to juz wiem ze sie nie udało. teraz mam luzik bez stresu, bo czerwiec bez staranka to powiem Ci ze jakos tak lepiej sie czuje :) i spokojnie czekam na @

    juicca lubi tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpoczniesz od staranek a w lipcu z nowa energią bedziesz się starać;) ja własnie rzadko po owulce mam pełne piersi , jedynie dzień przed @ znów pełne i bolą

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nom akurat 28 maz wraca, a na poczatku lipca dni płodne beda to bedzie mozna dzialac. maz taki wyposzczony wroci to moze teraz cos zdziałamy :)

    Miriam lubi tę wiadomość

  • Koniczynka79 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12 tydzień leci, dalej są mdłości. Tydzień temu na usg dzidzia miała się dobrze, bardzo ruchliwa. Zaczynam wierzyć że będzie ok tym razem.

    moniaak, zozol, mychowe lubią tę wiadomość

  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka79 wrote:
    U mnie 12 tydzień leci, dalej są mdłości. Tydzień temu na usg dzidzia miała się dobrze, bardzo ruchliwa. Zaczynam wierzyć że będzie ok tym razem.
    tak trzymac!!musi byc dobrze!

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka79 wrote:
    U mnie 12 tydzień leci, dalej są mdłości. Tydzień temu na usg dzidzia miała się dobrze, bardzo ruchliwa. Zaczynam wierzyć że będzie ok tym razem.
    Bedzie dobrze!
    Trzymam kciuki! :)

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ