Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie W oczekiwaniu na poronienie
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poronienie

Oceń ten wątek:
  • _Qlka_ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 sierpnia, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silna baba wrote:
    Dziewczyny,
    Nie udało się doczekać poronienia samoistnego, w czwartek mam się zgłosić do szpitala na zabieg. Czy Wasz partner mógł być przy Was w szpitalu? Jak to wygląda?
    Zgłosiłam się na IP, zostałam przyjęta, następnego dnia rano podano tabletki i czekałam. Ból był silny, nigdy tak silnych skurczy krzyzowych nie miałam, skręcałam się z bólu na szpitalnym łózku. Mąż był ze mną - działo się to w godzinach odwiedzin. Dosyć długo czekałam na jakiekolwiek krwawienie a ostatecznie następnego dnia był zabieg w krótkim ogólnym znieczuleniu. Po zabiegu czułam się dobrze, następnego dnia wyszłam do domu. Przez jakiś tydzień po miałam lekkie plamienia, bólu zero.

  • Minia000 Koleżanka
    Postów: 34 11

    Wysłany: 29 sierpnia, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś czeka teraz na poronienie samoistne razem ze mną?

  • Malwinka14 Przyjaciółka
    Postów: 194 37

    Wysłany: 30 sierpnia, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZxZmania wrote:
    Hej, u mnie plan był taki że tabletki+zabieg, tydzień ciąży był już dosc wysoki :( mąż mógł być ze mną cały czas niezależnie od godzin odwiedzin na oddziale. Miałam też salę tylko dla siebie ale wiem, że po prostu dobrze trafiłam i nie jest to standard
    jesli moge zapytac co bylo przyczyna poronienia ? czy jest znana ?

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
‹‹ 112 113 114 115 116
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ