Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia, Mysia dziekuje :) :)
    Zycze Wam szybciutko takich samych suwaczkow!

    Mysia 15, Tulisia, mama Martynki lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na chwilę w mojej pracy, złożyć parę podpisów, i mi gratulowali, boże znowu :( :( :(

    Dobra już nie zamulam :)

    Rachele - a jednak wstawiłaś, słodki :)
    ggonia - to czekamy do środy, ja mam akurat w przyszłą środę lekarza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele, piękny suwaczek :) już niedługo będziesz trzymać takie słodkie maleństwo w swoich ramionach :) :) :)

    Rachele lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia u mnie też dużo dużo kremowego śluzu było w szczęśliwym cyklu, więc coś jest na rzeczy :) trzymam kciuki kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele GRATULUJĘ! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia i u mnie w szczęśliwym cyklu było dużo białego sluzu :) juz po cichu gratuluję :)

    U nas chyba tak jak myślałam nic z tego nie będzie. Czuje się normlanie, okres planowo jutro wiec czekam na niego... w kolejnym cyklu postaramy się bardziej :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka418 wrote:
    Rachele GRATULUJĘ! :*
    Dziekuje serdecznie :) Mam nadzieje, ze tym razem los bedzie laskawszy dla mnie :)

    Trzymam mocno mocno kciuki za Ciebie!!!!! pamietaj, dopoki nie ma @, nadzieja jest!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 12:11

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azande, gratulowali ci ciąży? Przykro, że musiałaś znowu się tłumaczyć. :( Wiem kochana co czułaś, bo też przechodziłam taką sytuację.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak gratulowali mi ciąży, nie wiem skąd te plotki, pewnie widzieli zwolnienie od ginekologa i pomyśleli że pewnie ciąża, i to jest przykre bo wiem że szczerze gratulują i cieszą się a jak mówię że niestety nie jestem w ciąży to widać po oczach że im się wstyd robi i przykro że tak palnęli :( a mi jeszcze gorzej wstyd i przykro :((

    Czy u Was też, pranie i prasowanie to nie kończąca się historia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciała bym by te objawy zwiastowały kropka :) ale boje się jak kolwiek "nakrecać" ach to czekanie :|

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie chcesz wcześniej robić testu ? Może już w urodziny męża by wyszedł test :P (bo o ile pamiętam to ma w poniedziałek ) :P

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa zrobiła bym w poniedziałek ale sama nie wiem, nie za wcześnie by było ?

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A który to dzień by był ?

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi już w 12 dniu wyszedł pozytyw ;)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No według ovu bedzie 12 dni

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny chciała bym by te objawy zwiastowały kropka :) ale boje się jak kolwiek "nakrecać" ach to czekanie :|
    ggonia nasza kochana, poradzę tobie to samo co ty mi: trzeba być cierpliwym :D :D :D

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisia uwielbiam Cie kochana :D to czekamy

    Tulisia lubi tę wiadomość

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamy ggonia, a jak będzie nas korcić żeby testować to piszemy od razu na forum i tutaj dziewczyny prędko nas zgaszą :) a poza tym dobrym sposobem o którym już któraś z nas mówiła jest zrobienie szybko rano siku bez zastanowienia :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak bedziemy robić , mój mąż w pracy to najgorsze że siedze i myśle, czy tak czy nie :/

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    jangwa zrobiła bym w poniedziałek ale sama nie wiem, nie za wcześnie by było ?

    Gonia, odradzam testowanie w pon! Za wczesnie bedzie!! Poczekaj!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 17:43

    Lili30 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ