Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili o tak... juz dawno wyczuwam macice. Teraz to mniej więcej w okolicy pępka. Jak leżę to mi piłeczka sterczy :) a o napinanie macicy pytałam wczoraj lekarza i powiedział ze to normalne i teraz tak będzie ;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyraźnie wyczuwam macice już jakiś czas. Czasem mam wwrażenie że ma różną wielkość i ułożenie jakby była narządem wędrującym jednego dnia ruchy dziecka czuję wyraźnie i często innego słabo, ale na to jeszcze mamy czas, poza tym łożysko na przedniej ścianie może podobno amortyzowac ruchy i osłabić odczucia. Może moje dylematy wydadzą się Wam śmieszne, ale nie mam żadnyżadnych doświadczeń, a moja historia sprawia że większość objawów wyolbrzymiam i doszukuje się czegoś złego... boję się dzisiejszego usg... ehhh ale udało się mi przełożyć wizytę na 16.20 :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 12:20

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili trzymam kciuki za wizytę :) jestem pewna że wszystko będzie dobrze, czekam na Twoja wiadomość :*

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Lili :*

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, kciuki zaciśnięte :) Daj znać!

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili będzie dobrze, zobaczysz :)

    Będziesz miała super fotkę od malusia :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja też trzymam kciuki :) i doskonale rozumiem twoje obawy i pytania. Wszystko będzie dobrze :)

  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kehlana, to świetnie że masz możliwość, żeby odpocząć. Masz do tego święte prawo!

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili i ja zaciskami kciuki, ale na 100% wszystko oki :)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja też trzymam kciuki mocno zaciśnięte!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy jak dobrze, że się odezwałaś. Martwiłam się!

    Kochana pisałam już o tym na forum- ja na początku ciąży przez 3 dni nie miałam absolutnie żadnych objawów. Nic. Wszystko ustąpiło. Nie czułam się nawet, że jestem w ciąży. Myślałam, że oszaleję z nerwów. Do lekarza na wizytę poszłam jak na ścięcie. I okazało się, że czasami tak się zdarza, że objawy na kilka dni ustępują. Więc nie zamartwiaj się tak bardzo. Stres bardzo szkodzi Maluszkowi.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia dzięki kochana :) ja tym brakiem objawów to się tak nie martwię, bardziej mnie martwi to przeziębienie... No ale muszę wierzyć że będzie dobrze i Kropeczka przetrzyma jakoś ten mój brak odporności.

    Co u Was? Z mężem lepiej??? Mam nadzieję że te problemy nie pokrzyżują waszych planów wyjazdowych nad morze. Ja uwielbiam być w domu u mamy bo stamtąd mam 18 km do plaży :) Niestety nam się teraz nie udało pojechać i dopiero w sierpniu się wybieramy ale za to na 2 tygodnie :)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż jutro ma dalsze badania. Z wyjazdu na razie przestałam się cieszyć :( Nie wiadomo czy pojedziemy. Byłoby mi potwornie przykro jeżeli byśmy nie pojechali :( :(

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy życzę Ci żeby szybko to choróbsko od Ciebie odeszło! I nie wróciło!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któraś z Was będzie zainteresowana- dziś o 20:00 w radiu Bajka (w necie) będzie audycja Pawła Zawitkowskiego o pielęgnacji dziecka. Byłam wczoraj na warsztatach u niego- jaką ten facet ma wiedzę i co robi z dzieciakami... bajka!!!
    http://radiobajka.pl/audycje/mamo-tato-co-ty-na-to/

    PS. czekamy na audycję i lecą teraz kołysanki. Młodemu chyba się bardzo podobają bo aż zaczął mocno kopać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 19:32

    nick nieaktualny, Mysia 15 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    Mąż jutro ma dalsze badania. Z wyjazdu na razie przestałam się cieszyć :( Nie wiadomo czy pojedziemy. Byłoby mi potwornie przykro jeżeli byśmy nie pojechali :( :(

    Kochana rozumiem Cię doskonale, ale zdrowie męża teraz najważniejsze. Może akurat wróci do zdrowia to jeszcze parę dni.
    Czasem tak to bywa, że coś nam krzyżuje wymarzone wakacje. Najwyżej pojedziecie innym razem :) My też musieliśmy odłożyć nasze wakacyjne plany bo zdrowie stało na pierwszym miejscu :) ale mam nadzieję że jednak pojedziecie :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili jesteś już po wizycie?

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam na wiadomosc od Lili. Zagladam tu co chwile i nic

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też czekam i czekam... Ale ostatnio Lili też późno pisała.

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 28 maja 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!!!
    Dopiero wróciłam do domu niedawno. U nas JAJA na usg ;) Dosłownie ;) Nasza Zuzia to CHŁOPCZYK ;) Lekarz dziś stwierdził jak to określił na 200 % chłopak, tak więc wielki szok, ale pozytywny. Poza tym wszytko ok pomiary w normie. Młody jest od samego początku młodszy z usg o tydzień i tak mu już zosatnie chyba. Waży 200 g i ma się dobrze ;)

    KkasienkaA, monilia84, nick nieaktualny, Tulisia, Mysia 15, jangwa_maua lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ