X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje podwójna macica
Odpowiedz

podwójna macica

Oceń ten wątek:
  • Pysia88. Ekspertka
    Postów: 140 95

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę to trochę rygor jednak. Przy cesarce sprawa też tak wygląda? No bo jednak w pierwszej dobie to problem żeby się na łóżku przekręcić a nie wspomnę o pójściu do innego pokoju :P i tak wtedy cały dzień bez odwiedzin jest?

    dxomi09ki2yn4iqx.png
  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi odwiedzinami to w moim szpitalu jest tak samo na porodówce, my z Dorotką miałyśmy załatwione przez profesora miejsce na ginekologii operacyjnej i tam już można odwiedzać normalnie

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • Pysia88. Ekspertka
    Postów: 140 95

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie cieszę się, że w moim szpitalu panują inne zasady :D z jednej strony plus zakazu odwiedzin jest taki, że można sobie w spokoju dojść do siebie, z drugiej jednak strony nie wyobrażam sobie żeby mojego męża nie było przy mnie gdy było mi źle po tym całym zabiegu. Przed zabiegiem jak leżałam już podpięta do tych wszystkich kroplówek też był ze mną i sprawiło mi to dużo radości :) no na sali operacyjnej byłam już sama, ale są szpitale gdzie partner może być nawet przy cięciu :D chyba zresztą już o tym nawet pisałyśmy :)

    dxomi09ki2yn4iqx.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również po cesarce nie ma odwiedzin nawet męża ,ostatnio zdawala mi relacje koleżanka po cc i powiedziała ze nie odczuła braku bliskiej osoby bo położne są tak pomocne, po 2 godzinach dostała dziecko do łóżka na karmienie jesli plakał czy coś to miała pod reką dzwonek i położona od razu przychodziła.

    age.png
  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy_nadziei i Jagoda - majówka jeszcze w domu?
    Jak tam u Was? Spakowane i pewnie już zestresowane jesteście?

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • Jagoda14 Ekspertka
    Postów: 181 202

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze w domu:) miałam wizytę cały ten tydzień mam zaciska nogi i dopiero 7/8 maj kładziemy się do szpitala i będą robić cięcie.
    Jej zaczynam tak się bać że to masakra.
    Pierwsza myśl że malutka oby była cała i zdrowa cały czas mam tą myśl w głowie.
    Na dalszym planie cała ta operacja czy dam radę i tak dalej...
    No jest stres.
    Jakoś nie dopuszczam myśli że coś się może zacząć wcześniej.

  • Przy nadziei Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 30 kwietnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo! Ja też w domu grzecznie siedzę, a właściwie większość czasu leżę. Czekam cierpliwie do 10-go maja. Dzień wcześniej mam się stawić na udokumentowanie. Walizka już dawno gotowa czeka. Pod ciężarem malucha czuję czasami mega parcie na dole przez co kłuje mnie tam i pobolewa- to z reguły jak siedzę albo chodzę.
    Stresik narasta coraz bardziej.
    Dam radę. Jeszcze troszkę :)

    grzanewino, Pysia88. lubią tę wiadomość

    f2wlpx9isnnvaest.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 1 maja 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh to będą emocje we dwie praktycznie w tym samym czasie :)

    grzanewino lubi tę wiadomość

    age.png
  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy_nadziei i Jagoda - dziewczyny trzymam za Was kciuki :) Będzie dobrze :)

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • Jagoda14 Ekspertka
    Postów: 181 202

    Wysłany: 2 maja 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robi się gorąco.
    Takie parcie i odczucie ciągłego parcie na pęcherz cały czas mi towarzyszy. A co do czego 3krople i Bajo.

    Dziś zauważyłam jak mój M się stresuję. Ogólnie jest typem człowieka który nie okazuje zbytnio emocji i nie lubi o tym rozmawiać bo szybko się rozkleja. Dziś powiedział z eject ciekawy jak wygląda nasza córeczka i że nie mogę się doczekać aż ja zobaczy i przytuli. Z jego ust zabrzmiało to mega...potem poszedł do sypialni i leżał patrzył na przygotowany kącik.

    Na Maxa do mnie dociera że to o co staraliśmy się tak długo i przez tyle czasu walki wreszcie się zisci...
    Ojej..jeszcze.tylko cesarka, pionizacja i będzie super:) :) :) :)

    grzanewino lubi tę wiadomość

  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak patrzę na moją córeczkę to aż czasami nie wierzę, że takie cudo nam się udało :)

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 6 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia ,już tylko kilka dni i zobaczycie swój mały cud :)

    Ja z jednej strony cieszę się że to tylko miesiąc i Bede tulic swoje maleństwo a z drugiej strony strach i przerazenie .

    Grzane wino jak wam idzie z Dorotka ? Doszlas już do siebie ?

    grzanewino, Pysia88. lubią tę wiadomość

    age.png
  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 6 maja 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja niunia jest cudowna :) śpi ładnie, budzi się tylko 2 razy w nocy na karmienie (ok. 1:30 i 4:30), więc jest dobrze, można się wyspać :)
    ja już tydzień po cc śmigałam normalnie, po zdjęciu szwów poszliśmy na pierwszy spacer :)

    Welonka - Ty też już niedługo utulisz swoją dzidzię :)

    a dziewczyny już w tym tygodniu :) czekamy na wieści i trzymamy kciuki z Dorotką :)

    Pysia88. lubi tę wiadomość

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • Jagoda14 Ekspertka
    Postów: 181 202

    Wysłany: 6 maja 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro będę miała konkretną datę.aaaaz mnie telepie na samą mysl:) ale chyba bardziej z ekscytacji. Przestałam czytać o cesarka o bólach o tym że ciężko....
    Nic. Kropka.
    I jakoś mi lepiej:) :)

    grzanewino, Pysia88., welonka lubią tę wiadomość

  • Pysia88. Ekspertka
    Postów: 140 95

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co Jagoda tulisz już swoją pociechę? :)
    Przy nadziei już możemy odliczać godziny :)
    Grzanewino super, że mała daje pospać, ja na swojego Filipka też nie narzekam bo w nocy mamy tylko jedną pobudkę o 3.30-4.00 :) no i mamy już stałe pory posiłków, cieszę się bo jak czytam o mamach które wstają co godzinę to nie mogę sobie tego wyobrazić, a przy okazji zaczynam doceniać swojego zdolnego synka, jak szybko się uczy i jak fajnie radzi sobie na świecie :) Tydzien temu wyprowadzilismy sie na nowe mieszkanko i małemu służy, mało marudzi, jest pogodny i "rozgadany" (aguuuuu gheeee gaaaa) :D
    Tak bałam się opieki nad dzidziusiem a jak zwykle rady "korzystaj z życia póki możesz, śpij teraz bo potem to sobie pomarzysz" okazały się głupim straszeniem :P mam czas na Filipka i na sprzątanie i urządzanie domku, został już tylko jeden pokój :)
    W ostatnich dniach jestem tak szczęśliwa, że aż się ze mnie wylewa i człowiek zaczyna się bać, że nagle wydarzy się coś złego hehe :) no ale może nie będzie tak źle.

    Piszcie jak tam wasze pociechy, Welonka Ty już też na finiszu :)

    grzanewino lubi tę wiadomość

    dxomi09ki2yn4iqx.png
  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś byliśmy u pediatry z niunią i wszystko dobrze :) Zastanawiamy się teraz które szczepionki wybrać.
    A później pojechaliśmy ze mną na kontrolę i też wszystko dobrze i mój profesor dał mi receptę na maść Contratubex na bliznę, kupię i przetestuję i napiszę recenzję jeżeli zechcecie ;) a plastry Sutricon też mam i też będę testować ;)
    i w ogóle bardzo sympatycznie, bo wyszedł do poczekalni, żeby Dorotkę zobaczyć :)

    Pysia - super, że Filipkowi podoba się w nowym domu, i to do tego we własnym! :)

    Jagoda - i jak tam? Na kiedy masz wyznaczoną godzinę Wu?
    Przy_nadziei - Ty we czwartek już będziesz rodzić już na 100%?

    Trzymamy mocno kciuki za Was dziewczyny :)

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 9 maja 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na majowkach widziałam że jagoda wczoraj miała cc .

    U nas po wizycie Oliwia waży 2700 szyjka już dość skrócona brzuch nom stop twardy więc już bliżej niż dalej w niedzielę mam odstawić magnez i już w razie skurczy nie brać , dzisiaj tak samo zaczął odchodzić czop . Jeśli dotrwamy do terminu to powinna ważyć 3500 trochę mnie to przeraża ale obstawiam że wcześniej pojawi się :)

    grzanewino lubi tę wiadomość

    age.png
  • grzanewino Autorytet
    Postów: 509 738

    Wysłany: 9 maja 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda - w takim razie ogromne gratulacje dla Ciebie i córeczki :)

    Przy_nadziei - cały czas myślę o Tobie i jak nie piszesz nic, to zaczynam się martwić

    welonka - trzymam kciuki, żebyś jeszcze troszkę pochodziła w dwupaku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2018, 18:42

    3i49l6d8vill3k1j.png
  • Przy nadziei Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 12 maja 2018, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i melduję wykonanie zadania. Mój kochany synuś urodził się z wagą 3670g długi na 58 cm o 11:49 9-go maja. Przyjechaliśmy dziś wieczór do domu :) Jak każda mama muszę Wam powiedzieć - nie widziałam piękniejszego dziecka :) napiszę później więcej, bo czasu na wszystko mało. Z resztą same wiecie, albo wkrótce się dowiecie jak jest :)

    Pysia88., grzanewino, welonka lubią tę wiadomość

    f2wlpx9isnnvaest.png
  • Pysia88. Ekspertka
    Postów: 140 95

    Wysłany: 12 maja 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję z całych sił :** synuś całkiem spory :)życzę powodzenia w wychowaniu oby nie dał ci za dużo popalić :) jak znajdziesz chwilę to opowiedz jak tam było w szpitalu i jak sobie radzicie z małym:*

    dxomi09ki2yn4iqx.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ