X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mąż tej tej Twojej koleżanki będzie miał ciekawie, 4 kobity pod jednym dachem :D zero prawa głosu! :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no ciekawie będzie miał :D

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa o dziwo jak juz zaczelismy rozmawiac o 3 dziecku tak na serio to przekonanie go nie bylo trudne. On kocha dzieci i stwierdzil,ze w sumie mozemy sie postarac o trzecie :) mi zalezalo,zeby zgodzil sie nie dlategoo ze ja bardzo chcialam tylko ze on byl przekonany do tej decyzji :) mysle,ze to dojrzewanie trwalo z 6 miesiecy bo przed ta rozmowa wspominalam kilka razy to ucinal temat :D
    Nie mam NiC :p
    WSZYSTKO sprzedane ale wydane po znajomych :D
    Tak wiec jesli sie uda - licze na to bardzo :D to czeka mnie ponowna przyjemnosc w wybieraniu wszystkiego :p mam laktoator :p i podgrzewacz :p i sterylizator ooo :D
    Frida jak u lekrza ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 22:47

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili no to kupowanie Cię czeka :)
    W sumie to jest bardzo przyjemne :)
    No ja mam laktator, podgrzewacz i woreczki do sterylizacji i ani razu nie użyłam :P bo moje dzieci bezbutelkowe i bezsmoczkowe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Frida czekamy na wieści ;)

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest maluszek :D jeden. I bylo serduszko -<3
    Ale emocje...
    Martwie sie tylko troche bo zrobila mi sie torbiel na jajniku spora... Ale mam nadzieje ze sie wchlonie.
    Uff jaka ulga a tak sie stresowalam... Termin wstepnie na 8 sierpnia ;) nastepna wizyta 8 stycznia o 10.30 ;)

    19ewelaaa89, Kattii, Szczęśliwa_Mama, bilibili, RudaMaruda25, werni, Ancyskowa lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Jest maluszek :D jeden. I bylo serduszko -<3
    Ale emocje...
    Martwie sie tylko troche bo zrobila mi sie torbiel na jajniku spora... Ale mam nadzieje ze sie wchlonie.
    Uff jaka ulga a tak sie stresowalam... Termin wstepnie na 8 sierpnia ;) nastepna wizyta 8 stycznia o 10.30 ;)
    Frida to super wiadomość!! :D kochana nic się nie martw ja przy synku miałam duża torbiel okołojajowodowa i wchlonela mi sie nawet nie wiem kiedy :p także spoczko

    Frida91 lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida i ja miałam torbiel i też się wchłonął :)
    Ale super wiadomość ♡

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firda super wiadomosci :) a torbiel napewno wsiaknie sie
    Szczesliwa no plany kozak ale musisz najpierw trzecie urodzic hahahahahahahha .


    Ja wrocilam z pracy i pojechalam niedlugo po do miasta na zakupy z ojczymem . Kupilam dla meza orezent na dzisiejsze jego urodziny .
    Cieszyl sie ale pierwsze co zapytal to


    " glupia jestes ze wydalas tyle pieniedzy na to ? Za duzo masz chyba ".
    Wiecie jak mi sie orzykro zrobilo ? :(
    On orzyszedl pozniej powiedziec ze nie chcual mnie obrazic i cieszy sie bardzo ale jednak ze to duzo kasy i zaszalalam niepotrzebnie . Wytlumaczylam mu oewna kwestie i koniec tematu byl ale jednak mi tak dziwnie jakby nie wdzieczny za nic byl :( chociaz wiem ze cieszy sie

    Frida91, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida to genialne wiadomości!!! Atym torbielkekiem się nie przejmuj, ważne, że słyszałaś serduszko i że wszystki jest w porządku :D

    My obydowje jesteśmy na zwolnieniu lekarskim, mój mąż teraz jest, bo wyrywał ząb, ósemkę i uszkodzili mu zatokę :/ dlatego się relaksujemy, gramy sobie jak dzieci na xboxie i pijemy drinki z palemką, a raczej tylko ja bo on ma antybiotyk :D

    Frida91, bilibili lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej godz temu wrocilam z pracy. Zaraz spać.
    Szczęśliwa dzięki :) moja kuzynka urodziła 3 dziewczynki i ostatni dopiero chłopiec jako 4ty :).
    Frida super wiadomość a jak dziewczyny piszą pewnie się wchłonie :) jak masz 8 sierpnia termin to ja jakieś trzy tyg później tak myślę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 00:15

    Frida91, RudaMaruda25, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udanej soboty ;) pogoda nie rozpieszcza szaro buro... wrr... niech juz sie skoncza te choroby... u mnie jak zawsze weekend to dzieciaki wstaja o 6 a w tyg ledwo ich moge dobudzic o 7.15... :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 08:42

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a8f716835183.jpg
    Cudne! Gratulacje :):):)

    werni lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrze na rozpiske z 1 strony i wynika tam,ze 5 z nas dziewuszki nadal sie stara albo niebawem ruszy ze staraniami :)

    werni, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    U mnie tez szaro , buro i ponuro.
    Zaraz wstaje zabieram sie za sprzatanie , pranie i robienie sushi bo na 17 sta przychodza do Mnie znajome z pracy i bedziemy robic sobie babski wieczor . :)

    Moje dziecko dzisiaj przechodzi samo siebie ... tak sie ciagle denerwuje , krzyczy , placze . No szlag mnie jasny trafia momentami . Wstal lewa noga jak nic bo za chwile przychodzi sie tulic mowiac ze juz wiecej nie bedzie , ze mnie najmocniej kocha i caluje . Niczym Baba z okresem hahahahaha.

    Maz mi dzisiaj do lozka sniadanie zrobil . No to chyba za wczorajsze prezenty hahaha urodzinowe . :):p

    Bibi wydaje mi sie , ze tylko Ja i Ruda czekamy ze staraniami a reszta juz jest w trakcie . :) kuzwa za 2 dni mam planowo owulacje :p kooooorci

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj Agatka heh dołącz do sierpniowek :)

    Dzięki Ag :)

    Dziś odwrotnie co u was wczoraj pochmurno a dziś wyszło słońce :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś śnieg pada ;) pewnie zaraz sie stopi ale zimowo sie zrobiło trochę ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba ostatnia z was ruszę staraniami pełną parą! Więc może mi się uda wtedy jak już większość dzieciaczków z wątku będzie już na świecie :)

    U mnie szaro, ponuro... aż z łóżka się wstać nie chciało, ale już zrobiłam pranie, prasowanie i trochę ogarnęłam dom. Biorę się za jakiś obiad i chyba zrobię jakąś zapiekankę makaronową, bo to takie czyszczenie lodówki.

    A po południu wybieramy się na krakowski rynek, na jarmark bożonarodzeniowy :P ja to się tam grzanego wina mam ochotę napić

    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wercia i tak nie zalicze sierpniowek bo Ja mam pozne owulacje jak wystepuja i bylabym wrzesniowka wtedy ewentualnie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mam leniwą sobotę ;)
    Gniję w łóżku he he
    Dzieciaki wstały z kaszlem... eh

‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ