X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzięki za wszystkie życzenia zdrówka :-* Niestety tak jak myślałam rozłożyłam się :/

    Szczęśliwa, możesz zmienić na pierwszej stronce ponieważ przełożyłam wizytę u swojej doktor. Jutro nie pójdę, bo tragicznie się czuję a i wyników też nie zrobię w chorobie, bo morfologia wyjdzie zafałszowana przez infekcję, na krzywą cukrową też może mieć wpływ. Niestety mojej doktor za tydzień nie ma i zapisała mnie dopiero za 2 tyg - 29 styczeń na 19:00. Całe szczęście, że tydzień temu byłam w Oce na połówkowym to jestem w miarę na świeżo po wizycie i te 2 tygodnie mogę teraz zaczekać z kolejną wizytą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 12:00

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeej Emi współczuje :( dużo zdrówka kochana :*

    emi_90 lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi to kuruj sie,niestety nie raz tak jest ze zarazamy sie od dzieci lub partnera

    emi_90 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi kurczę, to szybko wracaj do zdrowia.
    Madzix jestem w szoku przez to co się stało wczoraj :( oby z tego wyszedł, i teraz już zawsze WOŚP w Gdańsku będzie kojarzony z tą sytuacją
    Chłopak z firmy ochroniarskiej ma teraz mnóstwo wrogów... musiał zablokować fb bo mu pisali takie rzeczy że szok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 13:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda ja wracam pojutrze na siłkę, bo dziś byliśmy na pobieraniu krwii z synem i po skierowanie do okulisty dla córki, a jutro dentysta (wszyscy) to też zejdzie pół dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wybieram do dentysty i dotrzeć nie mogę, bo mam uraz z dzieciństwa i chodzę jak muszę.... :/
    A pasuje mi sobie sprawdzić uzębienie przed staraniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 14:44

  • Julka2019 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! :)

    Chciałabym do Was dołączyć. Kilka słów o mnie mam 25 lat, staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia, niestety na razie bezskutecznie już od 12 miesięcy. Chcemy zająć się poważniej tą sprawą ponieważ zaczynam się niepokoić. Jestem po badaniach hormonów, usg i ogólnie wszystko w normie, tsh wyszło 2,25 więc biorę jodid raz dziennie według zaleceń lekarza. Nic poza tym nie wyszło źle, ale zanim staraliśmy się o dziecko moje cykle były jak w zegarku 32 dni, a teraz wszystko się rozregulowało, cykle miałam nawet 76 dni, a ostatni 22, nie wiem co się dzieje, byłam o 3 różnych ginekologów i wszyscy jakby bagatelizują sprawę bo wyniki mam dobre, mąż też zrobił badania i u niego wszystko okej.

    Chciałabym wybrać się na monitoring owulacji, dlatego chciałabym Was zapytać, czy któraś robiła i jak to wygląda? Czy jeżeli dziś mój 7 dc to mam szansę zrobić go jeszcze w tym cylku? Jeżeli tak to kiedy najlepiej? Ile razy w ciągu jednego cyklu? Bardzo proszę o pomoc, trzymam za wszystkie staraczki kciuki :)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie, dzidziuś zdrowy no i lekarka powiedziała że na 80% synek :)

    emi_90, Spirit, RudaMaruda25, Niusia1, Madzix88, werni, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka2019 wrote:
    Cześć dziewczyny ! :)

    Chciałabym do Was dołączyć. Kilka słów o mnie mam 25 lat, staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia, niestety na razie bezskutecznie już od 12 miesięcy. Chcemy zająć się poważniej tą sprawą ponieważ zaczynam się niepokoić. Jestem po badaniach hormonów, usg i ogólnie wszystko w normie, tsh wyszło 2,25 więc biorę jodid raz dziennie według zaleceń lekarza. Nic poza tym nie wyszło źle, ale zanim staraliśmy się o dziecko moje cykle były jak w zegarku 32 dni, a teraz wszystko się rozregulowało, cykle miałam nawet 76 dni, a ostatni 22, nie wiem co się dzieje, byłam o 3 różnych ginekologów i wszyscy jakby bagatelizują sprawę bo wyniki mam dobre, mąż też zrobił badania i u niego wszystko okej.

    Chciałabym wybrać się na monitoring owulacji, dlatego chciałabym Was zapytać, czy któraś robiła i jak to wygląda? Czy jeżeli dziś mój 7 dc to mam szansę zrobić go jeszcze w tym cylku? Jeżeli tak to kiedy najlepiej? Ile razy w ciągu jednego cyklu? Bardzo proszę o pomoc, trzymam za wszystkie staraczki kciuki :)
    Cześć :) monitoring to zwykle usg,tylko robi się je kilka razy w cyklu żeby zobaczyć czy wszystko rośnie jak powinno g czy była owulacja. Jak masz regularne cykle to możesz już w tym cyklu tylko musisz się spieszyć z umówieni em wizyty ;)

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • malgo86 Autorytet
    Postów: 431 334

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi kupił dzisiaj dwa testy ciążowe zobaczymy

    Niusia1, bilibili, Madzix88, Parodka lubią tę wiadomość

    Natalka <3 już jest na świecie
    36rv4zp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa, no to się pomyliłam :D

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy się pomylili hehe łącznie ze mna;) taki psikus :p

    werni, Parodka lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzialam,ze dolaczyly nowe dziewczyny :)
    Witajcie :)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela super że wszystko ok i gratuluję chłopca! Choć mój syn do 36 tc był dziewczyna haha

    Julka ja chodzę na monitoringi. Mój gin mówi że najważniejsze żeby potwierdzić pęknięcie pęcherzyka, a nie tylko czy rośnie, bo niektórzy ginekolodzy tak robią.

    Dziś byłam z dziećmi u pediatry (żona mojego ginekologa), i go spotkałam. Kazał mi jutro przyjść bo go "naszła myśl, tak spłynęła na niego" hahaha i muszę być jutro i koniec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2019, 23:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgo kciuki są!

    malgo86 lubi tę wiadomość

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jak 1 trening ??
    Ja cwicze crossfit i jak mam przerwe to powrot jest mega ciezki!!

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Ruda jak 1 trening ??
    Ja cwicze crossfit i jak mam przerwe to powrot jest mega ciezki!!

    Wczoraj to był taki trening wprowadzający, żeby nie zrobić sobiw krzywdy, na razoe trenuje ze mną trenerka personalna, która jest moją dobrą znajomą i pomoże mi wrócić do formy, stopniowo. Wczoraj się trochę spociłam , ale to jeszcze nie jest to! Więc takie porządne dostawanie w tyłek jest jeszcze przede mną.
    Na cross fit, też kiedyś chodziłam!

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No lekarka mówiła że raczej chłopiec i że jeszcze do potwierdzenia na polowkowym, ale ja się już na chłopca nastawiam :)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela gartuluje synka!! super że wszsytko ok!!
    Niusia no to czekamy na info na jaki pomysl wpadł gin

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pojechałam do gina. Auto zdechło i dentysta też odwołany. A teraz gin na urlop i dopiero pod koniec stycznia wraca

‹‹ 403 404 405 406 407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ