X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaSz32 wrote:
    W czwartek mam egzamin na nauczyciela mianowanego 😱 i uczę się tych pieprzonych rozporządzeń i innych ciekawych rzeczy 😂
    Powodzenia kochana . ;*

    Ja w czwartek wracam do pracy juz , wiecej nie moge pozwolic sobie na siedzenie na zwolnieniu . Placa mi doslownie 1, 5 dniowki na caly tydzien za zwolnienie :/ zaden szal ... pozatym troche lepiej juz sie czuje . Mam nadzieje , ze podolam . Czwartek 8.5 h , piatek 7 i jakos damy rade . Nastepnie we wtorek dopiero do pracy bo poniedzialek jest bank holiday wiec wszyscy odgornie wolne mamy ;) musze dac rade jakos . No musze :) trzymajcie za mnie kciuki a Ja Kasia za Ciebie.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam ten komfort, że mogę już nie wracać do pracy, oczywiście ucierpię na tym zwolnieniu tyle, że dostaję czystą wypłatę bez premii itp.
    A do pracy i tak już nie wrócę.
    Chociaż chciałabym chociażby między ludzi wyjść, bo w domu dosyć się nasiedzę, a ja zawsze byłam człowiekiem pracy.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    No to ja mam ten komfort, że mogę już nie wracać do pracy, oczywiście ucierpię na tym zwolnieniu tyle, że dostaję czystą wypłatę bez premii itp.
    A do pracy i tak już nie wrócę.
    Chociaż chciałabym chociażby między ludzi wyjść, bo w domu dosyć się nasiedzę, a ja zawsze byłam człowiekiem pracy.
    No niestety tu nie ma tak latwo jak w Pl :) mam mus chodzenia .

    Jestem umowiona na dodatkowe usg na piatek :) juz sie doczekac nie moge .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 08:42


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się już zapisałam na połówkowe na 11 października, to będzie 20tc+4d, to chyba akurat.

    No i mam zlecone te wszystkie badania z krwi na 2 trymestr, więc po skończonym 14tc zacznę je robić.
    No i dodatkowo mam do zrobienia po raz kolejny posiew moczu, cały czas wychodzą mi bakterie, za każdym razem inne, a do tego boli mnie przy sikaniu tak trochę. Cały czas biorę urosept.

    Mówię mamie o tych badaniach, a ona do mnie z tekstem: Ja jak byłam w ciąży to poszłam do ginekologa w 5tym miesiącu. I tekst, że teraz to tylko męczą badaniami.
    No ale 20 czy prawie 30 lat temu to chyba było inaczej.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia powodzenia na egzaminie :) nauczyciel mianowany to jaki to jest ? Jestem w tym zielona Hehe

    Agata super ze się udało zamówić usg :) zobaczymy kto siedzi w brzuszku :) trzymam kciuki byś wytrzymała w pracy.

    Ruda dobrze ze nie wracasz do pracy odpoczniesz sobie.
    W ciąży często są infekcje moczu i moja ginka za bardzo na to nie patrzyła chyba że właśnie mnie coś bolało. Nerki pracują intensywnie i trzeba dużo pić. Lepiej też robić posiew bo mogą też być grzybki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku . Mnie nic nie boli , zalatwiam sie ok , nie swedzi a co chwila jakas infekcja :/ 3 razy antybiotyk juz bralam ... masakra . Z synem w ciazy nie mialam ani jednej , doslownie ani jednej .

    Ruda dokladnie . 30 lat temu bylo zupelnie inaczej niz teraz wiec co.to za tekst . Hm ...

    No Ja mam polowkowe w 21 tyg . Wiec Twoje akurat super data ;)
    Ja w piatek o 14 mam polozna , badania , siuski a o 18 usg :D docz3kac sie nie moge .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mój maly spokojny w porównaniu do poprzednich dni.
    Aj co raz więcej mam stresu.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dziś mój maly spokojny w porównaniu do poprzednich dni.
    Aj co raz więcej mam stresu.
    Nie ma co Werka . Serio ;) musisz myslec tak ... no dobra , musze urodzic . Bedzie bolalo , bedzie ciezko ale urodze i beee w koncu Mama :) dasz rade . Musisz byc silna .

    werni lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, jesteś silna babka, dasz radę!
    A może akurat szybko pójdzie?

    My czekamy! ❤️

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny jesteście kochane 😘😘😘

    Musze tak myśleć by nie panikować :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Melduję się jako nauczyciel mianowany. Miałam cudowną i ciepłą komisję. Ale od 5 nie spałam, przez głowę przelatywały mi pytania jakie mogę dostać. Po egzaminie puściłam pawia i do końca dnia już mnie mdli.
    Od przyszłego tygodnia zacznę robić badania, żeby się wyrobić na przyszły czwartek.

    Marylove, werni, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Kasia :)

    Ja od dziś jestem w szpitalu bo na ktg wyszło ze nie miarodajny wykres. Jestem pod kontrolą.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor .

    Kasiu kochana gratuluje !!!!!!! ❤

    Ja wrocilam dzis do pracy po 8 tygodniowym zwolnieniu , myslalam , ze bedzie nie milo i nie przyjemnie ogolnie ale nie ;) w sumie milo sie zaskoczylam ... nawet moja Pania menager . Ciezki czlowiek a potrafi jednak miec serducho .
    Takto wszystko ok procz tego , ze piety bolaly mnie tak ze hej . Do teraz czuje mimo kapieli w cieplej widzie choc wiadomo duzo mniej ;)
    Jutro powtorka i dopiero ide we wtorek bo mamy dlugi weekend przez bank holiday poniedzialkowy .

    Jutro po pracy mam spotkanie z polozna , krew itp wiadomo :) a o 18 usg . Trzymajcie kciuki ;) do juterka


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Agata :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dawaj znać po!
    Może Ty już będziesz wiedziała co tam masz :)

    Kasia serdecznie gratuluję!
    Choć nie wiem jak to wygląda z nauczycielami, jaka tam jest hierarchia, ale nauczyciel mianowany już pięknie brzmi.

    Werka, teraz kciuki trzymamy za Ciebie!

    werni lubi tę wiadomość

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję pięknie. Jeszcze jeden stopień awansu mi został i więcej nie ma :-)
    Dziś mam taką migrenę, że nie dałam rady iść do pracy. Ale dzieciaków na dyżurze jest mało bo tylko 11 więc dziewczyny nie kazały mi przychodzić ❤️
    Nie jestem w stanie wziąć żadnej tabletki bo po wszystkim wymiotuję dzisiaj. Nawet jak spaghetti robiłam to do zlewu rzygałam jak czułam czosnek o cebulę. Jak tak dalej będzie to się wykończę w pizdu 😱

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z małym ok ale ze jestem juz po trminie to jutro mam mieć test oksy.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, to ja mam ten etap już za sobą!

    Musisz to przejść i za kilka tygodni będzie już lepiej :)

    Ja mam od wczoraj ciche dni z mężem, mamy trochę małą spinę i to przeze mnie, bo znów z tych całych hormonów zaczęłam wypominać mu fakty z przeszłości.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratulacje

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po tym wypadku ze Starakiem stwierdziłam, że życie jest za krótkie, żeby się szarpać. Tym bardziej, że jednego narzeczonego, którego miałam przed moim obecnym mężem pochowałam, młody był, całe życie przed sobą i pech chciał, że zginął w pożarze domu :(
    Dlatego doceniam co to mam teraz i jakiego wspaniałego męża mam, pomimo tego, że jak się dowiedział, że jestem w ciąży to obraził się na mnie 😂 i przez dwa dni nie odzywał 🤦🏼‍♀️

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 468 469 470 471 472 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ