X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może weź jakieś przeciwbólowe, albo lekarz.

    No ale zjadam też mało. Wszystko smakuje mi tak kwaśno :/ a głód jest :/

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę do lekarza. Dzisiaj nie chciała mnie przyjąć już.
    Jakoś to przetrwasz, dasz radę. :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki :)
    Co tam słychać u was?
    Ja się wczoraj nie odzywalam bo byłam cały dzień prawie poza domem a jak już wrocilam to zupełnie zapomnialam wejsc na forum zobaczyć co tam słychać :)

    Moja malutka dzisiaj znowu szaleje w brzuszku, od razu mi lżej na sercu się robi jak tak wariuje :) zmienilismy cyfrę z przodu oczekiwania na 7 i tym oto sposobem zostało nam tylko +/- 78 dni do spotkania z kruszynka :)
    Znowu zaczelam tyć w niesamowitym tempie. Od 22 stycznia do dzisiaj czyli przez troszkę ponad tydzień przybyło mi prawie 2 kg ! :) mam już 14,1 kg na + a przede mną okres największego przybierania na wadze haha :) wczoraj wzięłam wieczorem pierwsza dawkę antybiotyku na to zapalenie i teraz tak się zastanawiam czy właśnie to zapalenie nie miało jakiegoś wpływu na aktywność Neli bo wystarczyło wziąć jeden czopek a jej poziom aktywności zmienił się o 180 stopni :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 lutego 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/89e8cb9b1c2e.jpg.html

    Dziewczynyy! Ja nadal nie wierzę..

    sallvie lubi tę wiadomość

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 lutego 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie umiem inaczej dodać zdjęcia :D jakby któraś mogła mi wytłumaczyć jak to robić, była bym wdzięczna. :*

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 1 lutego 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana !!!!!! Kurde dziewczyno !!! Gratuluje ! :* sa piekne dwie krechy aaaaa! Ale sie ciesze ! :D

    Sallvie mi wstyd sie przyznac, chocuaz u mnie to akurat dziedziczne po mamie, ale ja w calej ciazy przytylam 20kg z czego polowa to woda

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 1 lutego 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana co do dodawania zdjecia zeby bylo odrazu na forum widac to wrzucaj z tinypic i po przetransferowaniu obrazu w kod html bierzesz sobie z 4 dostepnych chyba drugi od gory jest tam napisane ze na fora itp. Kopiujesz, wklejasz w poscie i gotowe :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 lutego 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mania :D następnym razem będę wiedziała.
    Co do testów.. jestem w 25 dc. Zrobiłam te testy nie spodziewając się w ogóle pozytywnego wyniku.. Masakra :D Na 13 poszłam do lekarza i juro na bete. W piątek o 15 kolejna wizyta i będę znała wynik :D
    Mam nadzieje, że testy się nie mylą :)

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana jeej gratulacje kochana !!
    Nawet nie wiecie jak się cieszę że tak szybko wam się wszystkim udaje. Nie polecam stresów i płaczów w kolejnych nieudanych cyklach.

    Maniaaaa Ja na szczęście nie poszłam aż tak genetycznie za moją mamą bo ta w ciąży przytyła z bratem 40 a ze mną 30 kg ale w sumie nigdy nie wiadomo co się stanie przez najbliższe 10 tygodni i ile jeszcze przyjdzie mi przytyc haha :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana licze na piekny wynik bety :D

    Sallvie no ja wlasnie do 28/29 tygodnia ladnie z waga stalam, ba. Lekarze mnie ganic zaczeli ze za malo na wadze przybieram w tym czasie a ja zamiast przybierac to tracilam, ale pozniej sie zaczelo, a w cale duzo nie jadlam i ruchu duzo sobie tez zapewnialam, ale to byla jakas masakra z ta waga

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis dziewczeta zainwestowalam 15euro w opaski seaband bo juz nie daealam rady. Musialam dzwonic po meza bo nie bylam w stanie zajac sie malym :/

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam bardzo <3 cieszę się, że dołączam do grona przyszłych mamusiek :D

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • diana11 Autorytet
    Postów: 538 102

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie.. jestem nałogowcem w robieniu paznokci. Co 3 tyg. chodzę robić do kosmetyczki i teraz mi wypada na środę za tydzień.. i tu pytanie. Czy w ciąży można je robić? Czy udać się na ich zdjęcie i przyzwyczajać się do naturalnych?

    klz9tv73jtvcr2zp.png

    Aniołek luty 2016 [*] (10tc.)
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 1 lutego 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana z calego tego robienia paznokci to najwiecej szkodzi lampa uv i raczej nic wiecej. Znam duzo osob ktore w ciazy robily paznokcie i dzieciom nic nie bylo :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 1 lutego 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze będzie tak że za 10 tygodni będę klocem z +30 na wadze haha
    Jestem w stanie w to uwierzyć jak teraz w 10 dni przybyło 2 kg gdzie tyle do tej pory tylam przez cały miesiąc :D
    Ale co tam zrzuci się najważniejsze że mała rośnie :)

    diana ja bym takie zabiegi jak garbowanie włosów czy robienie paznokci w pierwszym trymestrze odpuściła, bo maluch najwięcej się rozwija w tym okresie w sensie wytwarzają się wszystkie narządy itp. Ale ja też niezła panikara jestem :) najlepiej będzie jakbyś lekarza o to zapytała. Bo na necie to co opinia to co innego :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie zrzucisz na pewno, ja do końca nie zdążyłam bo przez to, że byłam po cesarce musiałam zdać się na lekarza kiedy zezwoli na wprowadzenie ćwiczeń i tak też się stało pod sam koniec sierpnia, a później już wiadomo, zima, człowiek zimą nie bardzo chce się ruszać no i teraz w styczniu szok bo się udało zajść w ciąże za 1 razem i teraz znów muszę zdać się na lekarza, czy przy ciąży bliźniaczej po cc pozwoli chociaż trochę poćwiczyć, żeby się nie rozrosnąć za bardzo.

    Mam takiego stresa przed dzisiejszą wizytą. Niby z jednej strony się boję, ale z drugiej mam takie przeczucie, że żaden z bliźniaków nie zanikł i że będą dwa serduszka. Muszę jeszcze spisać mężowi zagadnienia po niemiecku bo muszę się dowiedzieć ilu kosmówkowe i owodniowe będą maluchy bo to ważne.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa u mnie nawet te ponad 14 kg nie robi różnicy bo poszło najwięcej w brzuch, cycki i pośladki :) poza tym startowałam z niedowaga :) przy 165-166 cm ważyłam jedyne 50kg :) teraz nawet fajnie ta waga wygląda haha :)

    Spisz spisz sobie wszystkie pytania na karteczce bo wiadomo jak to później na wizycie, stres i nie wiadomo o co miało się zapytać :) na którą masz wizytę?
    A tak w ogóle to jakiej ostatnio miałaś wielkości pecherzyki? Nie pamiętam czy pisałaś czy nie :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie wizytę mam na 16:50. Niestety muszę mieć wszystkie wizyty popołudniu ponieważ mąż pracuje do 15 i o 15:30 jest w domu.

    Wiesz co możliwe, że jest na zdjęciu gdzieś to napisane, ale w niemieckim systemie oznaczeń na usg jeszcze nie do końca się orientuje więc szczerze? Nie mam pojęcia, a na wizycie byliśmy po tej wiadomości tak zestresowani, że zapomnieliśmy zapytać :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maniaaaa byle do 16:50 trzymam kciuki za dwa pięknie bijące serduszka !!

    Haha znam to ... Pamiętam jak ja na pierwszą wizytę wpadłam jak burza ledwo zdazylam bo wczesniej się zwalnialam ze spotkania w urzedzie pracy, i jak już lekarz badać zaczął i mówi że ładny pęcherzyk, że zarodka jeszcze nie widać ale pęcherzyk idealnej wielkości to nawet nie myslalam o tym żeby zapytać ile co i jak :) a na USG nie mam tego zapisane bo u pierwszego lekarza u którego byłam taki marny sprzęt. Dopiero w 10 tygodniu zmieniłam lekarza na obecnego prowadzącego i nie żałuje :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten stres potrafi człowieka zjeść od środka w całości. Tym razem wszystko zapiszę i poproszę męża by zapytał o to o co chce. Muszę jeszcze zapytać do którego tyg ciąży dokładniej powinnam znaleźć położną i do kiedy zapisać się w szpitalu, żeby przed samym porodem nie wypełniać dokumentów. W sumie ten szpitalny system z tymi dokumentami jest fajny bo tak na prawdę nie stresujesz się, że czegoś zapomnisz itp., tylko idziesz dużo wcześniej, dostarczasz dokumenty i jesteś w bazie danych jako ciężarna i oczekująca na poród :)

    Ehh ta ciąża chyba będzie mnie dużo nerwów kosztować, jeśli okaże się że dwa serduszka biją i faktycznie będą bliźniaki to jest tyle do załatwienia... Dobry szpital, położna, doradca laktacyjny, żeby podpowiedział jak z bliźniakami sobie radzić przy karmieniu.. Ehh.. Za dużo stresów no i ten termin porodu który wypada zazwyczaj 4 tyg wcześniej niż normalnie o ile wszystko jest dobrze :/

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ