Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Trzymajcie dziś kciuki za 4h wizyta u lekarza 😬 nerwy oczywiscie są jak zawsze ...

    Będzie dobrze :) czekamy na potwierdzenie czy to chłopak czy jednak dziewczynka ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d30d91eae3f1.jpg

    Połówkowe dziś mi zrobił. Wszystko dobrze 🙂
    No i będzie drugi syn 😊🥰

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    d30d91eae3f1.jpg

    Połówkowe dziś mi zrobił. Wszystko dobrze 🙂
    No i będzie drugi syn 😊🥰

    ale przystojniak :D czyli już na 100% syn!! oj tam fajnie!! będzie drugi synek mamusi :D

    Adele27 lubi tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    d30d91eae3f1.jpg

    Połówkowe dziś mi zrobił. Wszystko dobrze 🙂
    No i będzie drugi syn 😊🥰

    Będzie niezły z niego przystojniak ;) no i super będą bracia razem super dogadywać :)

    Adele27 lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka to zobaczymy czy u Ciebie też się potwierdzi syn 😊😊

    Tak się nastawiałam już od prenatalnych na syna ale wiadomo była gdzieś nadzieja na core 😉

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Ewka to zobaczymy czy u Ciebie też się potwierdzi syn 😊😊

    Tak się nastawiałam już od prenatalnych na syna ale wiadomo była gdzieś nadzieja na core 😉

    No właśnie już ostatnia zostałam w nieświadomości na kogo czekamy ;) jeszcze miesiąc muszę poczekać na tę informacje :)
    A ty kochana możesz już wybierać imię dla małego :) macie już jakieś typy?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak imię już syn dawno wybrał 😛 będzie Ignaś

    Ewka90 lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne imię :) już się nie mogę doczekać kiedy sama będę wybierać imię dla mojego malucha :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka może akurat na kolejnej wizycie się dowiesz jaka płeć 😉 mi w 16tyg nie był pewien ale zalezy jak się dziecko ułoży itp u koleżanki w 17tyg na 100% był pewien

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 14 listopada 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Tak imię już syn dawno wybrał 😛 będzie Ignaś
    U nas też miał być Ignaś jeśli byłby chłopiec :D

    Adele27 lubi tę wiadomość

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 listopada 2019, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Ewka może akurat na kolejnej wizycie się dowiesz jaka płeć 😉 mi w 16tyg nie był pewien ale zalezy jak się dziecko ułoży itp u koleżanki w 17tyg na 100% był pewien

    Liczę właśnie że się dowiem ;) prenatalne mam na 20 tydzień umówione to tam napewno już będzie wiadomo ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u mnie właśnie wczoraj 20 się zaczął i już nie było wątpliwości. Ale w 16tyg też przypuszczał chłopaka tylko pępowina między nogami utrudniała itp

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w 13 tyg też była pępowina między nogami ale coś tam jednak więcej dostrzegł doktor że stwierdził że może być chłopak ;)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 15 listopada 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mala od razu sir wypiela i juz na pierwszych prenatalnych lekarz powiedział ze na 70% dziewusia😁

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 19 listopada 2019, 02:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tam u Was?? ja jestem po wizycie, mała waży 2,5kg także duża z niej kobietka będzie :) Wszystko jest ok, wstępnie Pani Doktor ustaliła już termin cc. Następna wizyta 12 grudnia ( czyli zaczynam kolejne odliczanie) :)

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 19 listopada 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też mam kolejna wizytę 12.12 😁😁

    Magdalenka super ! 🥰 Jeszcze trochę i się nam tu rozpakujesz ☺️ a to sama chcesz mieć CC czy masz jakieś powody ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 19 listopada 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaaaalenka wrote:
    Dziewczyny co tam u Was?? ja jestem po wizycie, mała waży 2,5kg także duża z niej kobietka będzie :) Wszystko jest ok, wstępnie Pani Doktor ustaliła już termin cc. Następna wizyta 12 grudnia ( czyli zaczynam kolejne odliczanie) :)

    Hej, u nas też wszystko w porządku, rośniemy cały czas ;) też podbijam pytanie o CC.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 19 listopada 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będąc na wizycie u Pani gastrolog powiedziała, że da mi zaświadczenie na cc ze względu na jelita. Ale dodała też że nie muszę go wykorzystywać, że to będzie moja decyzja. Mimo wszystko stwierdziłam, że ze względu na jelita chce cesarke.

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 19 listopada 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze.. to dałaś mi do myślenia..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Magdaaaalenka Ekspertka
    Postów: 377 57

    Wysłany: 19 listopada 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Kurcze.. to dałaś mi do myślenia..

    tez długo nad tym myslałam..

    26lat
    Pcos, wzjg
    2 iui - nieudane...

    Nie tracimy nadziei... :)
    A po burzy zawsze wychodzi słońce....
    mamy ❄️❄️❄️❄️<3
    27.04 picis jednego ❄️
    2.01.2020 - urodziła sie nasza córeczka 💕♥️
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ