X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny które są tutaj rok i dłużej i dalej walczą o dzidzie...
Odpowiedz

Dziewczyny które są tutaj rok i dłużej i dalej walczą o dzidzie...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 lipca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo tak smarowal nie tylko plecki :-D naoliwil jak wd 40 :-D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 lipca 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, ja już po wczasach, ale dalej się urlopuję, chociaż myślę że w środę pójdę do roboty..

    Wczoraj byliśmy na chrzcinach, wracaliśmy z przygodami, bo nam się motolotniarz rozbił parę metrów od auta i trzeba go było ratować..

    A dziś pranko, prasowanko, wizyta u gina i żal dupę ściska, że się kończy urlopik, ale kasa też się kończy, więc trzeba wracać do realu :/

    Iwka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka dobrze ze od auta to sie Wam nic nie stało i dobrze dla niego bo go ratowaliscie.

    olka30, Iwka lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 lipca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od gina i moje podejrzenia się potwierdziły.. Z jaja, które w 8 dc ma 18 mm nic nie ma :/ Za to owulacja była z prawego jajnika (znowu, wow), na którym nic ciekawego przy tamtym monitoringu nie było.. I tak to natura daje znać o sobie, że rządzi się swoimi prawami i nic nie będzie robić wbrew sobie.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 lipca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    dzwonilam dzis o ta genetyke.. maja wyslac pocza..ale doepiro po ztwierdzeniu przez kieronwnika czyli pewnie w czwartek .. jesli dr bedzie w czwartek to zadzwonia do nas i pwiedza co i jak jelsi nie to moze sie uda w piatek :)

    ale jakos mam zle przeczucia
    bo powiedziala ze musi lekarz najpierw z nani skonsutowac dopiero wysylka..

    a jeszcze dzis snil mi sie jakby wypadajacy zab..na dole.. zawsze jak mi sie sni zab to jakas zla nowinka wychodzila ;/ bylam na usg brzucha i tarczycy
    usg brzucha wszytsko ok tylko w pecherzyku zołciowym kamien ;/
    usg tarczycy wsio ok ..tylko wezly chlonne powiekszone - ale to dlatego ze mam lekkie zapalenie ucha :)

    jutro maz ma usg zobaczymy zy to faktycznie przepuklina czy nie ..mam nadziejeze wszytsko bedzie ok...
    a na 30 umowilam go na usg jader ;P bo mial powtorzyc :D tylko nie wiem czy nie bede zazdrosna bo babeczka robi :P

    olka30 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka a Ty chyba bierzesz clo, czy sie mylę? Jaka masz dawke? Moze trzeba zwiekszyc.
    Ania moze beda dobre nowiny...a babeczki to pilnuj zeby go nie macała ;)
    Ja ide, za okolo 2 tyg. na monitoring :/ troche wczesniej bo gin jedzie na urlop niby mogłabym pozniej bo ja mam pozne owulacje, ale moze cos bedzie.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę clo Aszka, ale moim zdaniem zupełnie nie potrzebnie, bo bez clo ładne pęcherzyki rosną mi same, a po Clo ostatnio dorobiłam się torbieli. Dawkę ma 1 dziennie od 3 do 7 dc i dzięki temu w 8 dc mam takie giganty :/

    Ania mi się dzisiaj śniło, że bolała mnie ręka, pojechałam do szpitala i mi powiedzieli, że jest złamana i trzeba ją będzie operować, ale na razie nie, bo jestem w 5 tygodniu ciąży i z dzieckiem wszystko ok, a z ręką można poczekać. We śnie byłam w szoku, że jestem w ciąży, że mi się udało, a obudziłam się w szoku skąd mi się biorą takie sny :/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam , byłam ostatnio u lekarza, wszystko niby ok, miałam cichą nadzieję że w tym miesiącu się uda, nie wiem czemu, po prostu tak czułam, ale juz wiem ze dostanę okres, humory, piersi mnie bolą i ten stan przed miesiączką...
    Dziś już zdążyłam popłakać sie chyba z 10 razy, chciałabym żeby jakiś lekarz w końcu powiedział mi 'tak może miec pani dzieci' albo 'nie, nigdy pani ich mieć nie będzie', taka niepewność jest najgorsza.
    Tak myślę że jeśli okaże się ze nie mogę mieć dzieci chyba nie będe chciała być nadal w związku, chciałabym żeby miał rodzinę, bo wiem ze bardzo chciałby ją mieć, i tak naprawdę nie będzie szczęśliwy. Po za tym wiem że obwinia mnie za to, niedawno nawiązała sie jakaś tam rozmowa, gdzie powiedziałam że mógłby znowu iść zbadać nasienie, na co powiedział mi "wydaje mi się, że to raczej Twoja wina", ja wiem że ma rację, ale może na siłe szukam kogoś kto przejąłby chociaż cześć tego ciężaru...
    I znów mi się chce płakać :(

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:28

    olka30, Iwka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunette - przytulam mocno..kochana to nie jest niczyja wina.. a to ze prosisz go o to zbey zrobil badanie nasienia to nie duzo ;/
    nozesz kurwosci .. walnij mu patelnia przez leb ..powiedz ze skoro chce miec dziecko to niech zbiera swoj interes i idzie sie przebadac ;/
    kwestia jest tego ze musicie wykluczyc ewentualnie schorzenia a nie obwiniac sie ze to ztwoja wina.. ;/
    wystraczy ze on ma leukocyty w nasieniu - i juz diametralnie obniza to plodnosc..a mogl przeciez przechodzi zapalenie pecherza ;/

    Iwka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 lipca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cię Brunette, też chciałabym żeby ktoś w końcu mi powiedział czy mogę czy nie mogę mieć dzieci, bo chce wiedzieć jak mam żyć, a teraz jestem w stanie totalnego zawieszenia :( Wszystko rozbija się o cholerną kasę na lekarzy i badania :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, czy wszystkie już zaszły?? Taka tu cisza..

    Prawie mi wyszedł żart :) Szkoda, że smutny.

    Iwka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunette a on w ogóle badał nasienie? I co to za gadka, że Twoja wina,to niczyja wina...
    Olka pewnie większość urlopuje :D i się byczą z dala od kompa.
    Ja dziś miałam niezła jazdę z zoładkiem pewnie po wczorajszym jakies owoce zjadłam niezbyt swieże i pokutuje.

    olka30, Iwka lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 25 lipca 2014, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wszystkie ale czasem brak sił zeby cos napisac...

    olka30, Iwka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lipca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki

    ja w stresie siedze i czekam na tel od genetyka .. wyniki juz sa ale dopeiroi lekarz nam powie co i jak ;/

    olka30 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 25 lipca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki:)

    Ania_84, olka30, Iwka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 lipca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh moglby juz zadzwonic i wyslac nam wyniki ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 25 lipca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Ania

    Iwka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka badał nasienie, jakies 3 lata temu, wszystko ok, po za tym ma juz dziecko, więc raczej może.
    Dokładnie sił brak żeby coś napisać, ja czekam na okres, już wiem ze dostanę, dziś miałam już bóle, obrzmiałe piersi i wczoraj mnie wysypało ;/ Już nawet przerwałam wypełniać wykresy...
    Wczoraj sie zastanawiałam czy już pora powiedzie rodzinie że chyba nie będe mamą, nastawiam sie na najgorsze, nie wiem czemu, miałam iśc teraz na usg pęcherzyka, ale nie ide, pierdolę za przeproszeniem, mam dość, ile można sie tułać po lekarzach i żreć tabsy, nie wiem dzieczyny, chyba się poddaję... :(
    Strasznie mi ciężko,a sytuacji nie pomaga fakt że będzie teraz wysyp dzieci, u mnie w towarzystwie 5 znajomych ma termin na wrzesień...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 11:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie będę mogła mieć dziecka, chyba wolałabym być w takim przypadku sama, niż męczyć siebie i jego, bo wiem że na nim też się to odbija, a tak miałby jeszcze czas znaleść normalną, zdrową kobietę i założyć z nią rodzinę :(

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ