X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    No zaszalelismy jak nic mam nadzieje ze do konca miesiaca starczy hehe :D
    Oj tam :D Najwyżej się zrzucimy z dziewczynami na jakąś bułkę (poza tym kobiety to są takie, że nawet z gwoździa obiad sklecą :D ) :D Nie jest źle! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 21:27

    Kaśka28, santoocha, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najwyzej czesciej bedziemy wpadac na obiadek do rodzicow hehe :D oni beda zadowoleni a my naedzeni hehe raz do moich raz do tesciow :D :d

    Little Frog, Lena87 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    najwyzej czesciej bedziemy wpadac na obiadek do rodzicow hehe :D oni beda zadowoleni a my naedzeni hehe raz do moich raz do tesciow :D :d
    Też tak zawsze kombinujemy jak zjeżdżamy :D czasami to trzeba grafik układać :D

    Kaśka28, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nati jak dzień minął ?

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Hej Nati jak dzień minął ?
    Nie najgorzej, bylismy u moich rodziców, potem u mojej daremnej teściowej, poza wizytą u niej wszystko oki :) A u Ciebie?

    Lena87 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też musimy kupić meble ale do kuchni... plus agd do tego... i na samą myśl chora jestem :( już dosyć remontów mam :(

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Nie najgorzej, bylismy u moich rodziców, potem u mojej daremnej teściowej, poza wizytą u niej wszystko oki :) A u Ciebie?
    Nati, dobrze że Twój mąż postawił ją do pionu :) Miejmy nadzieję, że się dostosuje do jego prośby i przestanie wypytywać :)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    - jak sie wkleja te obrazki zrobiłam kopiuj, wklej i tylko link jest....

    Kopiujesz adres url (ma się kończyć na .gif .img .jpg .png) potem na forum piszesz [img][/img] i między nawiasy wstawiasz ten adres URL.
    Laura wrote:
    Santoocha a jakieś objawy masz? czułaś coś? :):):)
    Nic nie podejrzewałam. Od 2 dni pobolewa mnie macica jak na okres i piersi bolą, ale nie jakoś inaczej niż w poprzednim cyklu. Mam sporo kremowego śluzu, ale ostatnio też był. Nic nadzwyczajnego.
    Bursztynka wrote:
    Santocha!!!!!!!!!!! a widzisz 100% szans Ci zostawiłyśmy z Kaśką, to nie mogłoby być inaczej. Wiedziałam, że ci się uda. Wiedziałam. Dawaj teraz wiruski. Raz dwa! :D
    Uważam to za spisek! Teraz Wasza kolej. Będę Was tu pilnowała :)
    Little Frog wrote:
    Hahahaha :D I to jest jeszcze ta, która nie wierzyła, że w miesiącu, w którym się urodziła jest większa szansa na poczęcie :D
    Hehehe, sama w to nie wierzę, ale Ty potwierdziłaś tę tezę :D
    Kochana, zaciążyłam w lutym, co najwyżej zagnieżdżenie było w marcu. To też trochę pasuje do tezy ;D
    Laura wrote:
    Dziewczyny a mówiłam że będzie się zazieleniać ;). Z wiosną wszystko staje się zielone i piękne :)graphics-flowers-620239.gif
    i do tego te boćki, ktore krążą po tym forum heh ;)
    Laura, Twój bociek odnalazł do mnie drogę :) Chociaż nie widziałam go, u nas wszystkie gniazda jeszcze puste, pewnie poleciał dalej, ma mnóstwo roboty u Was, a kilometrów masa :D
    AnusiaM wrote:
    Który dpo robiłyści test?
    Napiszcie też która jakie eki brała? czym się wspomagała??
    Anusia, ja zrobiłam 13dpo. Jutro powtórzę, bo mam jeszcze jeden to se siknę, a co! :)
    Brałam kw.foliowy, magnez, wit.prenatalne, wiesiołka do owulacji, Euthyrox i w tym cyklu zastosowałam żel Conceive Plus.
    Mam sporo kremowego śluzu, ale cykl temu też był.
    Nati89 wrote:
    a dzisiaj jak byłam u teściowej to kretynka patrzyła mi się na brzuch czy juz coś jest.. a co 2 tyg tam jesteśmy, mój sie zdenerwował i powiedział, ze ma sie nie pytać, jak bedziemy w ciazy to powiemy. Strasznie mi przykro i smutno :(
    Oj kochana, ja to nie rozumiem, czy ludzie nie mają wyobraźni ani taktu? To nie jest sprawa rzędu zmiany koloru włosów, tylko stworzenia nowego życia. No kurde no! Wierzę że Ci przykro. Olej, albo następnym razem utnij ostrzej jej pytania.

    Kochane, powiem Wam teraz tak od serca, jak już mi sie udało.
    Po pierwszym nerwowym, nieudanym cyklu zaczęłam podejrzewać, że pewnie nie mam owulacji, albo mam niedrożne jajowody, a pewnie jeszcze raka (debilizm, wiem :P ).
    Ale w tym cyklu, dzięki Bogu bez detektora płodności i detektora oznak ciąży było o niebo lepiej. Lżej. Trochę odpuściłam, nie powiem że tak całkiem, ale starałam się nie analizować, nie zaznaczałam żadnych objawów po owulacji. Na dodatek w 6-7 dpo, czyli potencjalnie w dniach zagnieżdżenia robiliśmy remont u mojej siostry, nawdychałam się farb, domestosów, silikonów, ponosiłam trochę mebli. Do tego w sobotę, a potem we wtorek i środę mega pokłóciłam się z Tomkiem. Sporo stresu miałam. I myślałam- nie ma mowy, żeby w takich okolicznościach się udało. A jednak :)
    Im mniej się o tym myśli, tym lepiej.
    Brzmi to może trywialnie, ale tak jest. Wiem sama po sobie, że ciężko o spokój i luz. Ale trzeba spróbować!

    Mam nadzieję, że każda z Was już niedługo przeżyje to co ja dziś rano trzymając osikany test :D

    Będę tu z Wami cały czas i będę Wam kibicowała. Wiele Wam zawdzięczam :*

    Little Frog, Kaśka28, Bursztynka, sara_nar, Fidelissa, Laura, Z. lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    My też musimy kupić meble ale do kuchni... plus agd do tego... i na samą myśl chora jestem :( już dosyć remontów mam :(
    O to tak jak my. Meble do kuchni, agd, tv, żyrandole, plus do tego płytki, panele itp. najbardziej irytują mnie szafki kuchenne, bo mamy dużą kuchnię, ale na każdej ścianie drzwi albo okno i nie mam ciągłej ściany na szafki :/
    Jutro jedziemy chyba do Lublina rozejrzeć się po marketach budowlanych.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech u nas też remonty wymiana drzwi żyrandole i malowanie a mi na samą myśl się nie chce :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam podłogę, ściany i żyrandol w kuchni cacy tylko meble... no i lodówa wielka też stoi :D tylko te szafki i wyjmowanie i ustawianie... ehhhh masakra :(

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Nie najgorzej, bylismy u moich rodziców, potem u mojej daremnej teściowej, poza wizytą u niej wszystko oki :) A u Ciebie?

    A powiem Ci, że fajnie .. ;) podostawałam troszkę kwiatków dwa winka, byłam u mamy i brata .. :)
    Pozbierały się ze mną bratanice .. ;) One chcą jechać i koniec :) Właśnie leżą już w łóżku ;)

    Tomkowi coś na nos siadło, nie pokłóciliśmy się ale dziwnie Mi odpowiada na pytania :/ ..

    No ale nie będę się nim przejmować w końcu to Mój/ Nasz dzień :D

    Fidelissa, Little Frog lubią tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha to jak będziesz w Lublinie to ja będę wiruski wdychać :D

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem:)) nazarta i naoglądana w pużamce w łóżeczku leżę:)) jak tam?

    sara_nar, Little Frog, Z. lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    A powiem Ci, że fajnie .. ;) podostawałam troszkę kwiatków dwa winka, byłam u mamy i brata .. :)
    Pozbierały się ze mną bratanice .. ;) One chcą jechać i koniec :) Właśnie leżą już w łóżku ;)

    Tomkowi coś na nos siadło, nie pokłóciliśmy się ale dziwnie Mi odpowiada na pytania :/ ..

    No ale nie będę się nim przejmować w końcu to Mój/ Nasz dzień :D
    No jasne nie ma się co przejmować, nasz dzień, ja też trochę się posprzeczałam, ale tak na prawdę nie wiem o co, ale juz jest ok :) Teraz przyszedł do nas kolega siedzimy i spożywamy alkohol :)

    Little Frog lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leci a ja zaraz lecę do męża :D

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy na pięknym i poruszającym filmie. Do tej pory nie mogę dojść do siebie....

    "Wielkie. Piękno"-niesamowite.....


    Wracaliśmy sobie a ja myślałam, że cudownie mieć takiego męża :))

    Z. lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka i Złota odzywały sie moze?:))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    No jasne nie ma się co przejmować, nasz dzień, ja też trochę się posprzeczałam, ale tak na prawdę nie wiem o co, ale juz jest ok :) Teraz przyszedł do nas kolega siedzimy i spożywamy alkohol :)

    A no sama całego Mogena wypiłam , kolejnego z mamą ;) jeszcze troszkę mi zostało :D
    A najlepsze jest to, że nic mi nie ma :/

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 8 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    A no sama całego Mogena wypiłam , kolejnego z mamą ;) jeszcze troszkę mi zostało :D
    A najlepsze jest to, że nic mi nie ma :/
    uuu mocna głowa :D Ja wypiłam 4 kieliszki soplicy orzechowej i mam fajnie :D

    sara_nar lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 1370 1371 1372 1373 1374 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ