X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka widze że byłaś na monicie w 11dc, powiedz mi i jakie miałaś endo i pęcherzyk??

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam w 14dc i miałam pęcherzyk 18mm i endo 9,9mm.
    Lekarka powiedziała że wszystko jest piękne :D i to bez wspomagaczy :D
    teraz idę w poniedziałek ;)

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanych Walentynek moje drogie :)
    My pójdziemy do kina jak się uda :)
    Upiekłam wczoraj ciasto, bo miałam mega ochotę na coś słodkiego ale polewa długo zastygała, więc nie zjadłam nawet kawałka. Będzie na weekend.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam do pracy!! miłego dnia dziewczynki :)

  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 14 lutego 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, temat dla mnie - ja też jestem z "atomowego" rocznika :D

    Dwa lata starań o dziecko, czekam na lato na jakieś dobre wiadomości, które tym razem z nami zostaną...

    Pozdrawiam Was :)

    Ida lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka! Uszy do góry! Czasem każda z nas ma takie dołeczki. Ja w tym tygodniu miałam w środę. Na szczęście już po i mam nową wiarę i siłę!

    Witam wszystkie, które dołączyły:-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 14 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek byłam byłama ale w 10dc (muszę zmienić na wykresie w takim razie:)
    po Clo moje jajcory szaleją bo rosną niesamowicie.
    w 10dc miały juz 26mm a endo 9mm czyli ładne,
    dostałam od razu zastrzyk na pęknięcie i właśnie zakończyłam <3 bo przyznam szczerze że <3 z obowiązku są dla mnie średnio fajne, więcej w tym śmiechu i wygłupów niż poważnego starania o dziecko.
    w przyszłym cyklu bedę brać clo od 5 a nie 3 dnia żeby jednak troszkę później była ta owu bo wydaje mi się że jednak za wcześnie była.

    Karmelek a Ty się wspomagałaś wczesniej?

    Kor-a dzieki za przyjęcie:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 14 lutego 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no szczęściary a ja w walentynki do pracy na noc :(
    walentynki przesunięte na wtorek, Wy bawcie się dobrze

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 lutego 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) No dziś większy ruch niż wczoraj :) Zaraz nadrabiam ;)

    Dopiero z pracy wróciłam, dziś 8,5 godziny z bachorkami, ale dałam radę. Dobrze że już weekend :)

    No i Walentynki, ale nie wiem czy będziemy obchodzić. Wczoraj było nam baaaardzo miło i romantycznie, więc może wystarczy świętowania? :) Zobaczymy co mąż wymyśli, a już właśnie wraca z pracy.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 14 lutego 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy dzień jest dobry, żeby okazać sobie czułość i zainteresowanie. Mój Mąż też dzisiaj idzie do pracy na noc, ale nadrobimy ;) Wygrałam dzisiaj tort. W szoku jestem, bo to pierwszy raz, kiedy wygrałam konkurs, w którym nie trzeba było się niczym wykazywać - decydowało jedynie szczęście. Może karta się odwróciła i teraz szczęście zacznie się do mnie uśmiechać także w innych dziedzinach życia?

    Tego życzę Wam i sobie! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2014, 16:39

    Miśkaa, ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie czarnobylki u mnie dzisiak temp podskoczyła nawet nie wiem dlaczego bo za rogiem @

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie nadal oczekiwanie na @ po luteinie, już nawet się nie denerwuje, odpuściłam... jak do jutra nie przyjdzie nie biore w tym cyklu clo bo starań nie będzie...

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane!smileys-valentine-268156.gif
    u mnie juz po stresach puki co teraz czekanie

    ewelina27, Ida lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkaa wrote:
    a u mnie nadal oczekiwanie na @ po luteinie, już nawet się nie denerwuje, odpuściłam... jak do jutra nie przyjdzie nie biore w tym cyklu clo bo starań nie będzie...
    Kochana ja tez po luteinie bo ostatnie dwa cykle miałam plamienia i teraz postanowiłam ze wezmę i pomogło brak plamien teraz czekam na @ w niedziele pewnie przyjdzie chociaż nie obraziłabym sie na nią gdyby nie przyszła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej kochane!smileys-valentine-268156.gif
    u mnie juz po stresach puki co teraz czekanie
    skończy sie zeilonym kropkiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Udanych Walentynek moje drogie :)
    My pójdziemy do kina jak się uda :)
    Upiekłam wczoraj ciasto, bo miałam mega ochotę na coś słodkiego ale polewa długo zastygała, więc nie zjadłam nawet kawałka. Będzie na weekend.
    pochwal sie co za ciasto zrobiłaś może jesli pozwolisz ściągne i zrobie w niedziele

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis na kolacyjke wymyslilam kajzerki nadziewane szynka(pieczrkami z cebulka i odrobina smietany) znowu szynka i serkiem zoltym zapiekane w piekarniku;)

    Ida, Manieczka86 lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 lutego 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Mi dziś tempka spadła o kolejne 0,1 stopnia :( Do tego czuję ból brzucha jak na @ Wczoraj pokłóciłam się z narzeczonym bo wzięłam sobie na dzisiejszy dzień urlop a on poszedł na 12 do pracy na 12 h, że niby musiał... a ja chciałam zrobić nawet test dzisiaj a tak to cały dzień nic nie będę robiła, jest mi smutno i chce mi się płakać. Masakra jakaś. Teraz siedzę obok 3-letniej bratanicy, która ogląda bajkę o wróżkach i zastanawiam się dlaczego nie mogę mieć córci, która mogłaby być na jej miejscu. Ehh... jakis dołujący mam dzień dzisiaj.
    Manieczko, drugi z rzędu spadek nie wróży nic dobrego niestety, ale jeszcze nie wszystko przesądzone...
    Ja Ci powiem, że tak zakochałam się w 4- latce z pracy, że traktuję ją jak swoją córkę i nie wyobrażam sobie bez niej życia...

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotko, oczywiście, że możesz dołączyć, nie krępuj się. Ten '86 jest taki umowny. Napisałam tytuł i nie mogłam już później zmienić, więc zostało.
    Rozgość się :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 14 lutego 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ja ciągle zostawiam puste pudełka po lekach i później mam to samo. wkurzam się sama na siebie. Ale aptekę mam bliziutko, więc mąż zawsze leci ;)

    Ash - miłego kina i smacznego ciacha :)

    Vincaminor - witamy!!! :) Mam nadzieję, że zostaniesz z nami. Wiele już pewnie przeszłaś, więc będziemy wdzięczne za doświadczenia. A dlaczego czekacie na wakacje ze staraniami?

    Robotko, faktycznie <3 w te dni, bo oto właśnie są nie jest jakieś cudowne. Dlatego ja nie mówię o nich mężowi. No i zastanawiam się nad śledzeniem dalszym wykresu, jeśli teraz się nie uda...

    Ewelinko - z tego co widzę, to tempka u Ciebie strasznie skacze, więc ten dzisiejszy podskok nie musi nic oznaczać. Czekaj na rozwój sytuacji.

    Misiu, a czemu zakładasz, że starań nie będzie?

    Aniu1986 - tempka ładnie Ci podskoczyła, powodzenia zatem :)No i zrobiłaś mi smaka na zapiekanki :P

    U mnie dziś 3 dzień z rzędu tempka na podobnym poziomie, bez spadków jak do tej pory od owulacji, choć to 7 dpo. Jeszcze z tydzień i będzie wszystko wiadomo. Ale praktycznie żadnych objawów nie mam, nie bolą piersi, nie boli brzuch, żadnych ciągnięć i kłuć ;) Cicho sza :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ