X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 17 lutego 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelku, a jakie masz fl?

    Ja jakoś założyłam sobie czekać do terminu @, ostatnio robiłam test w 11 dpo, choć czułam że nic z tego.

    I teraz też mam takie przeczucia, że jednak to nie to... Piersi niemiłosiernie bolą, @ pewnie idzie gdzieś z daleka :P

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 17 lutego 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida około 14dni ;)
    ale pewnie nie wytrzymam i już około 12dni strzelę teścik ;) choć proszę spróbujecie mnie powstrzymać :)ja to niecierpliwa jestem, ale naprawdę mam jakieś dobre przeczucia mimo tego przeziębienia ;) a jak się nie uda (odpukać ) to będę miała na co zgonić :/

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 17 lutego 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbujemy Cię jakoś odciągnąć od testowania :P Wiesz, bo to równie jest, może wtedy wyjść już coś, a może nie i w rezultacie wiemy tyle co zanim zatestujemy. Czekać i tak trzeba dalej. Ja nie wiem po tych waszych komentarzach... A że mam w domu kilka testów to będą kusić. Jutro mam jeszcze duuuuużo czasu przed pracą...;)

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 17 lutego 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie testujcie, dajcie sobie jeszcze parę dni luzu, bo - jak słusznie zauważyła Ida - nawet jeśli się udało, nie ma pewności, że będzie już coś widać, a po co Wam rozczarowanie?

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 18 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wierna przyjaciółka Migrena. Znacie? A ja naiwnie myślałam, że się na mnie wypięła... Grrr... w pracy do 18.

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 18 lutego 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny w ten słoneczny dzień. U mnie testy owu na razie negatywne, temperatura nie rośnie. Kiedy powinnam zacząć się martwić, że coś jest nie tak? Jestem nowicjuszką i jestem chętna na wszelkie porady :-)

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 lutego 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kor_a może się zdarzyć, że cykl będzie bezowulacyjny. Nie ma się co martwić. Poobserwuj organizm i daj sobie czas.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 lutego 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Ania_ wrote:
    Moja wierna przyjaciółka Migrena. Znacie? A ja naiwnie myślałam, że się na mnie wypięła... Grrr... w pracy do 18.
    Kochana doskonale wiem co to znaczy... Oj, współczuję...:( Na mnie działają tylko tabletki na receptę, których już nie mam...

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 lutego 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kora - tak jak mówi ash - to, że nie będzie owulacji (choć u Ciebie to jeszcze nic pewnego) to całkiem normalne. U zdrowej kobiety dopuszcza się nawet 2 cykle bezowulacyjne w roku. Wiem, to nie napawa optymizmem w świetle starań, no ale taka podobno natura... Obserwuj się dalej, może się u Ciebie przesunęło coś.

    U mnie dziś lekki spadek. Niby wykres mam naprawdę ładny, ale jakoś nie czuję, że to TEN. Piersi bardzo bolą, wieczorem chyba czułam skurcze jak na @. Jakieś mam takie przeczucie, że @ przyjdzie niebawem. Nie muszę nawet testu robić, choć wiem że ten dzisiejszy spadek nie musi niczego oznaczać.

    A jak u Was? :)

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od wczoraj nowy cykl :)

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę Ci powodzenia :) Nowy cykl - nowe nadzieje, mimo wszystko :)

    ash lubi tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 18 lutego 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno to wszystko co piszecie to prawda, ale jak już się człowiek wziął za starania to takie sytuacje go dołują... ehhh. Dzięki za wsparcie :-)

    Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 18 lutego 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj zaczęłam nowy cykl. Nie dość, że chora to jeszcze brzuch boli :( Ale jakoś pozytywnie jestem nastawiona he he :) Nowy cykl, nowe starania, nowy plan działania :)

    ash, Ida, ewelina27 lubią tę wiadomość

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 lutego 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to nastawienie, fakt. Wiadomo, że czasem o to ciężko, no ale cóż mamy robić? Poddać się nie wolno. Powodzenia za nowe cykle!! Ja raczej najpóźniej pojutrze zacznę, więc dołączę do Was ;) No ale tym razem raczej tylko na forum, bo wykresik pójdzie w odstawkę ;)

    Tak się zastanawiam nad tym odpuszczeniem i boję się, że nawet bez tych pomiarów i obserwacji podświadomie będę się czegoś u siebie doszukiwać, czekać na owulację itd. Więc nie wiem czy to też da pożądane skutki, bo jeśli odpuścić to odpuścić na całego. Jak myślicie?

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 18 lutego 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida ja to Ci nie poradzę bo ja i tak nie mierzę temperatury i tak ;)

    KOra może jeszcze owulka przed Tobą?? wystarczy że cykl masz troszkę dłuższy i już się przesuwa owu o parę dni, czekaj spokojnie :)

    Ania jak głowa?? współczuje mnie niestety też często glowa boli :/

    Manieczka najważniejsze że masz pozytywne podejście! trzymam kciuki!!

    a mnie dziś brzuch boli jak na @ :/ cholera! to za wcześnie, ale już tracę nadzieję, a bylam jeszcze wczoraj tak optymistycznie nastawiona...
    plus taki że choroba mnie opuszcza i nawet gardło tak mocno nie dokucza, ale co tam, jak myślę już tylko o jednym...

  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu odstawiłam termometr i czuję się o niebo lepiej...
    Czekam na @, a potem nowe nadzieje jak zawsze :)

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już prawie 3 miesiące prowadzę wykres i powiem szczerze, że na początku mnie to cieszyło, ciekawiło, a nawet fascynowało. I nadal tak jest, tym bardziej, jak widzę, że mam 'ładne' wykresy, bez większych anomalii. Ale z drugiej strony kiedy pomyślałam o odstawieniu obserwacji, to wywołało u mnie taki poczucie wolności... Bo jednak jakby nie było, jesteśmy troszkę od tego ovf uzależnione, albo chociaż dość mocno zaangażowane.

    ewelina27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane moje żuczki tak jak wczoraj zapowiadałam zrobiłam test no i wyszedł jakiś cień cienia ale jakoś mnie to nie cieszy , podchodzę do tych cieni jakoś z dystansem bo wszystko może sie jeszcze zmienić tym bardziej ze badając szyjkę po 15 zauważyłam czerwoną nitkę krwi dosłownie 3 mm i to może byc zwiastunem @ ale nie musi więc czekam dalej .... po głowie zaczyna chodzić mi badanie bety tylko nie wiem czy warto teraz zrobić?????? i tak dalej czekam Manieczka86 i ash trzymam za was kciuki za wszystkie trzymam mocno kciuki

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida tu się z Tobą zgodzę, odstawiłam mierzenie temperatury, bo niepotrzebnie sie nakręcałam, sumiennie kilkanaście razy wchodziłam na forum, aby poczytać czy coś nowego się pojawiło, a od tego cyklu spokojnie, termometr sobie leży a ja prowadzę tylko obserwację śluzu, i rzadziej wchodzę na forum, szukam chyba pocieszenia w osobach którym się udało :) Czasami dobre jest wrzucenie na LUZ

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 18 lutego 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prowadzę wykres dopiero drugi cykl i to na wyraźną prośbę lekarza.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ