Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)
Odpowiedz

Dziewczyny z rocznika '86 starające się o pierwsze dziecko :)

Oceń ten wątek:
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymam kciuki jutro :)
    Będziemy z Tobą!!!!!!

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vincaminor myślałam dzisiaj o Tobie, chyba przyciągnęłam Cię telepatycznie ;) wspieram, bo mnie teżłapią jakieś cholerne doły. W niedzielę miałam za dużo wolnego czasu na rozmyślanie i teraz mam za swoje ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • Albuera Znajoma
    Postów: 23 78

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) I jeszcze ja dołączam. Już 13 cs leci...Ehhh.

    f2w3rjjgbec27voi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albuera wrote:
    Cześć Dziewczyny :) I jeszcze ja dołączam. Już 13 cs leci...Ehhh.
    Hej kochana! Witamy:) ja osobiście moge Ci podać rękę bo jestesmy na tym samym etapie starań, u mnie też 13 już:( robiliscie już jakieś badania?

  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Albuera :)

    U Was Czarnobylki też taka pogoda i nastrój dziś?
    Buuu ..

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie mały rośnie już 10 cm ma :)

    magdalenka_ka, Lenka@, gosia86, aja lubią tę wiadomość

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpileczko, to Synka będziesz miała? Cieszę się, że wszystko dobrze :*

    szpilka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenka_ka wrote:
    Szpileczko, to Synka będziesz miała? Cieszę się, że wszystko dobrze :*
    lekarz twierdzi, ze synka widziałam co mi pokazywał i na razie natyle małych rozmiarów, że może się jeszcze moim zdaniem dziewczynką okazać choć pewnie do połówkowego urośnie bardziej i nie bede miec zadnych watpliwości

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • szpilka Autorytet
    Postów: 3844 2653

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczełam robic badania po 8 miesiącach niestety do lekarza z nimi nie dotarłam nowego, bo najpierw ciąża potem poronienie, potem znow rozchcwiane cykle ale unormowalismy tarczyce, androgeny same sie jakos usatwiły bardziej do normy i po stymulacji clo po 1,5 roku pojawiła sie ciąża a dziś już połowa 17 tygodnia, maz dwa razy co mial jechac badac nasenie to zaszłam, u nie skonczyło sie tylko na wymazach jak walczyłam z paciorkwcem

    17u9i09kee501cvj.png
    relgzbmhgbzxq515.png
    Aniołek listopad 2013
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Szpilka...już całe 10cm małego człowieczka :) Kawał ludzia :)

    Cześć Albuera. Witamy w gronie Czarnobylskich staraczek.

    Dziewczyny u mnie też beznadziejna pogoda...do tego ciężki dzień w pracy...dużo niepotrzebnegoi stresu a przez co skrętu żołądka.
    Jedynie co cieszy, to że nie zapeszając tempka mi się ładnie wyrównała w drugiej fazie. W porzednim cyklu skakała jak oszalała...

    W czwartek idę na badanie progesteronu. Czy powinnam się jakoś do niego przygotować? Musi być rano i na czczo ?

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aniu, 3mam kciuki za dobre wieści :*

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję Was cały dzień, ale dopiero wieczorem mam czas, żeby coś skrobnąć..

    Cześć Albuera :)

    Lenka u mnie już czuć jesienią i pewnie tak już zostanie... ale lubię jesień, bo mam więcej czasu na książki. Już dwa razy w tym tygodniu przemokłam do majtek i stanika. Masakra w jednym momencie święci słońce a za chwilę oberwanie chmury...

    Ania trzymam kciuki za wyniki!

    Ja zapierdzielam cały dzień na max obrotach, bo od niedzieli nadchodzą mnie złe myśli i nie
    oge spać. Muszę sie porządnie zmęczyć przed snem :/ ciężkie czasem to nasze życie staraczkowe co ;)??

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dupa...za szybko ucieszyłam sie z poprzednich wyników...
    Tsh podskoczyła do 3,7
    T4 - 14,9

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    melduje ze żyję:)

    Szpilka to masz już fajnego ludzika w brzuszku :)

    Rah życzę abyś opanowala wyniki jak najszybciej

    ja powtórzyłam prolaktyne w 6dc 14,59 po obciążeniu 313 wg gin ok
    ale idę 18 do Endo to skontrolować
    całuję was mocno :*
    odwyk od of pomaga :)

    szpilka lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • dora13 Ekspertka
    Postów: 174 153

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Dołączam do rocznika 86;)
    To mój 3 cykl starań...i pierwszy na OF, niestety nie od początku.
    Trzymam kciuki za Was i siebie :-)

    78e8c20c05812d59230abcf2778c85b3.png[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2014, 17:15

    ckai43r858q6yu1s.png
    16.02.15 8tc. *
    31.07.2015 9tc. *
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj znów pasek brązowego śluzu/krwi na wkładce. Dziś temperatura jeszcze skoczyła. Przez tę pogodę czuję się strasznie rozbita.

    Jeszcze w piątek wpadają do nas moi rodzice, więc dzisiaj sprzatam. Na dodatek mąż zostawił taki bałagan zanim poszedł do pracy, zę go uduszę jak powróci. Jutro c chyba zmuszę go do robienia wszystkiego, tego co ja codziennie i zobaczy jakie to cudowne i może przestanie taki chlewik robić. Agrr!

    Właśnie zrobiłam sobie smoothie z brzoskwiń, jagód i moreli. A zaraz idę się kąpać :))

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • Kati86 Autorytet
    Postów: 970 771

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja zdarza się z plamieniami ;) więc trzymam kciukasy :D

    IVF MAJ 2016 <3 beta - 175,5, 20.06 - serduszko puka <3
    14.08.2016 ;( żegnaj synku
    krio 19.XII.2016 9dpt beta - 208, 12.01 <3
    Bruno 18.07.2017
    krio 25.07.2018 9dpt beta 154,3, kolejny syn :)
    Aleks 5.04.2019
  • Lenka@ Autorytet
    Postów: 1300 761

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczynki.
    I jak z tym badaniem progesteronu? Trzeba być rano na czczo?
    Pytam, bo jutro idę ... :(

    magdalenka_ka lubi tę wiadomość

    Inni szukają cudu całe życie w prozaicznych rzeczach...ja wolałam je stworzyć z prawdziwej miłości...
  • under_the_snow Autorytet
    Postów: 816 568

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po owulce. Ok 19-20 moze przyjsc @. Chociaz jakos jej nie pragne szczegolnie ;)

    dora13 lubi tę wiadomość

    matko-polko-rodzicielko.blog.pl - o macierzynstwie i ciazy
    Mama w Krakowie - fanpage na facebooku dla krakowskich Mam i nie tylko.
    syy2cwa15lizurwm.png

  • dora13 Ekspertka
    Postów: 174 153

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też oczekuję @ ok.19-20. Tzn oczekuję, że nie przyjdzie :)

    ckai43r858q6yu1s.png
    16.02.15 8tc. *
    31.07.2015 9tc. *
‹‹ 338 339 340 341 342 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ